Rozgrywki Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego zakończone
W miniony wtorek zakończono rozgrywki Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego zorganizowanej przez PKS „Bartek" Dębowiec przy partnerstwie Fundacji PZU.

W edycji 2020 roku prawo startu mieli uczniowie szkół podstawowych z klas 1-8 w kategorii dziewcząt i chłopców.
Zostały rozegrane dwa turnieje, pierwszy w Szkole Podstawowej w Osobnicy, a drugi finałowy w Szkole Podstawowej w Dębowcu.

Po dwóch turniejach klasyfikacja przedstawia się następująco:
- dziewczęta
1. SP Cieklin
2. SP Dębowiec
3. SP Osobnica
- chłopcy
1. SP Cieklin
2. SP Dębowiec
3. SP Osobnica
PKS „Bartek" Dębowiec
