Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rozpoczynamy sezon 2016/2017 IV ligi podkarpackiej!

46

Już w najbliższy weekend zostanie zainaugurowany sezon 2016/2017 IV ligi podkarpackiej. W sobotę JKS Czarni 1910 Jasło wybiegną na murawę boiska przy ul. Śniadeckich 15, aby zmierzyć się z zespołem KS Piast Tuczempy.

Nasz sobotni przeciwnik to drużyna, która w ubiegłym sezonie grała na boiskach III ligi lubelsko-podkarpackiej, lecz znalazła się w gronie drużyn, które spadły do IV ligi. Ubiegły sezon Piast zakończył na 11 pozycji z dorobkiem 44 punktów (12-8-14).

Ostatnie spotkanie pomiędzy zespołami miało miejsce 04.06.2014 roku na boiskach IV ligi podkarpackiej. Na własnym boisku Nasz zespół zremisował z ówczesnym wiceliderem rozgrywek 0:0.

Podczas meczu otwarcia rundy jesiennej sezonu 2016/2017 IV ligi podkarpackiej w kasach będą dostępne tylko bilety w cenie 10 zł. Pierwsze 50 osób, które zakupią bilet, otrzyma szalik JKS Czarnych 1910 Jasło gratis. Kasy biletowe będą otwarte od godziny 16.00.
Cena biletów na kolejne mecze rozgrywane na własnym obiekcie będzie zgodna z wcześniej ustalonym cennikiem.

Wszystkich sympatyków i kibiców Naszej drużyny serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu przy Śniadeckich. Pokażmy, że trzymamy kciuki za Naszą drużynę oraz za trenera Jacka Klisiewicza, aby ten rozpoczął rundę od zwycięstwa.

Mecz JKS Czarni 1910 Jasło- Piast Tuczempy
06.08.2016, sobota, godz. 17.00
Śniadeckich 15
Serdecznie zapraszamy!

Reklama

Komentarze: 45

Dodaj komentarz Widok:
6
@ targowisko
dnia 06.08.2016, 21:58 · Zgłoś
Trzeba zmienić szefa komisji rewizyjnej.
Odpowiedz
2
@ bobek
dnia 06.08.2016, 21:30 · Zgłoś
Mosir pięknie przygotował boisko. Zamontowali profesjonalne piłkochwyty, nowe bramki aluminiowe, wypacykowali pola bramkowe lepiej niż w I lidze. Brawo Mosir i Czarni!!!
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 06.08.2016, 20:51 · Zgłoś
i co [...] internetowe Czsrni wygrywaja po pieknej bramce Folwara i dosrodkowaniu Bartka.Brawo chlopaki. Super mecz walka,determinacja i zasluzone 3 punkty .Dla mnie jestescie mistrzami.Najgorsza osoba w tym meczu byl sedzia z Debicy ktory powinien sedziowac C-Klase ,a nie 4 lige.Ten gamon gwizdal prawie wszystko przeciwko Czarnym i nie widzac faule rywala.
Odpowiedz
7
@ Jony
dnia 06.08.2016, 20:32 · Zgłoś
Macie niedowiarki Bartek dosrodkowanie i 3 punkty sa
Odpowiedz
-6
@ Bolek
dnia 06.08.2016, 20:53 · Zgłoś
klaszczemy uszami
Odpowiedz
4
@ czarny
dnia 06.08.2016, 21:03 · Zgłoś
to moze i jajami ... ,a sorry wy [...] internetowe ich nie macie. Biala flaga czarna wstega Czarni Jaslo to potega...
Odpowiedz
-5
@ Lel
dnia 06.08.2016, 12:58 · Zgłoś
To benada derby z czarnymi
Odpowiedz
-5
@ Lel
dnia 06.08.2016, 11:51 · Zgłoś
Za rok świętujemy wejście do okregowki
Odpowiedz
7
@ sobniów
dnia 06.08.2016, 11:55 · Zgłoś
Rozumiem ze jestes z Kołaczyc ale to my Sobniów wejdziemy w przyszłym roku do okregówki a wy derby z biezdziedzą.
Odpowiedz
-1
@ Kibic
dnia 06.08.2016, 11:37 · Zgłoś
Cały zarząd czeka na nowe twarze ! Kto rozlicza zarząd wpadnij do klubu
a zobaczysz że od poniedziałku trwa drobiaskowa kontrola wykorzystanej
dodatki .Przejdź zapytaj zadzwoń nikt nie ma tajemnic otrzymasz odpowiedź
a nawet się dowiesz ile sam zainwestowała w ten klub i będzie ci wstyd
Odpowiedz
-2
@ Nie chce mi się wymyślać nowego pseuda
dnia 06.08.2016, 12:37 · Zgłoś
A teraz spokojnie , jak już wziąłeś leki , przeczytaj co napisałeś ... i przetłumacz , bo ja nie wiem o co chodzi .
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 06.08.2016, 11:18 · Zgłoś
A gdzie jest informacja klubu jakie są wpłaty miesięczne od kibiców i sponsorów , kto rozlicza Zarząd z uzyskanych niemałych pieniędzy od miasta. Może warto by było dla sponsorów i kibiców wspierających Czarnych zaproponować deklaracje na członków klubu. Obecny Zarząd wybrał się tylko pośród kilkunastu członków. Dobrze by było jak by się pojawiły nowe twarze które mają wpływ na Zarządzanie, tym bardziej że wnoszą wkład w funkcjonowanie klubu.
Odpowiedz
1
@ wery
dnia 06.08.2016, 09:12 · Zgłoś
Ludzie ogarnijcie się.Sa w klubie do kupienia karnety o czym napisane jest na stronie głównej.Od 2 tygodni mozna je kupic.Mecz wtedy wychodzi wam po5 zł. ulgowy i 6 zł.normalny. jaki to problem? Dlaczego nikt jakos nie płacze gdy idzie na siłownie i płaci 9 zł., na godzine basenu 10 zł. do kina 12 zł. Otórzcie oczy i popatrzcie co dzieje sie wokoło , ile kazda [...] kosztuje a odwalcie się w końcu od tego klubu bo juz czytac nie mozna jacy to sami BIEDACY sa w tym Jasle.Nie masz ochoty ?,nie odpowiada cena ? nie przychodz,nie kupuj ,nie udzielaja sie. Zawsze przeciez mozna stanac za siatką jak wielu innych,, wiernych,, od lat kibiców i byłych zawodników Czarnych. Przeżuccie sie na żużel w Krosnie to bedziecie szczęśliwi .Tam w wspaniałek jrosnienskiej atmosferze obejrzycie imponujące pojedynki w najnizszej lidze płacąc za bilaty: Normalny - 22 zł,Ulgowy - 14 zł,Trybuna główna - 30 zł
Odpowiedz
-1
@ pom
dnia 06.08.2016, 05:50 · Zgłoś
Ja myślę, że wejście powinno być darmowe, za to przy bramce powinni
stać ludzie z puszkami na wolne datki. Prawdziwi i honorowi kibice i tak
by wrzucili tą dychę. Pozostali nabrali by nawyku kibicowania Czarnym.
Frekwencja byłaby większa, a dochód porównywalny.
Odpowiedz
3
@ maki
dnia 06.08.2016, 08:40 · Zgłoś
A ja mysle ze ty powinienes przestac juz myslec,bo nic mądrego nie wymyslisz.Wszyscy na mecz a narzekacze niech przy kompach zostana
Odpowiedz
0
@ czarny do pom
dnia 06.08.2016, 20:54 · Zgłoś
czy ty czlowieku jestes normalny ? Czy raczej [...] umyslowo ?
Odpowiedz
-2
@ njn
dnia 06.08.2016, 00:02 · Zgłoś
Częściowo zwracam honor, ale jednocześnie muszę Cię niekulturalny człowieku przywołać do porządku i wskazać na to, że Twoja logika ma tylko częściowe uzasadnienie. Kopaczem możesz nazywać kogoś z kim miałeś do czynienia, a póki co nie wiesz komu odpowiadasz. Mniemam, iż jesteś kibicem Czarnych, więc nie pluj na swoich bo i mój ojciec był częścią tej drużyny przez lata.

50 pierwszych osób ma dostać szalik za darmo, więc nie zakładaj, że każdy na tym skorzysta. Jeśli umiesz liczyć, to te Twoje 20-25 zł bierze automatycznie w [...] w ogólnym rozrachunku. 8 zł za bilet to wciąż za dużo jak na jasielskie warunki i będzie to mieć odzwierciedlenie w zyskach z biletów.
Odpowiedz
2
@ maki
dnia 06.08.2016, 21:25 · Zgłoś
Bardzo duzy zysk mimo kiepskiej pogody.Luda ponad 250osób.Za 2 tyg.bedzie jeszcze więcej.
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 06.08.2016, 23:05 · Zgłoś
nie pasuje ci cena ie przychodz .Prawdziwy kibic Czarnych wie ze klubowi sie nie przelewa i nie bedzie zalowal marnych 10 zl na raz w tygodniu !!! tylko nawet da i wiecej zeby wesprzec klub.
Odpowiedz
4
@ do njn
dnia 05.08.2016, 23:25 · Zgłoś
Do ceny biletu jest szalik gratis, Panie były graczu, kopaczu, czy jak zwał tak zwał. Ile kosztuje taki szalik według Pana ? 20, 25 zł? To jest tylko cena biletu na pierwszy mecz otwarcia Panie były graczu, kolejne mecze wg ustalonego cennika.
Odpowiedz
0
@ czarny do Kalu Uche
dnia 07.08.2016, 12:07 · Zgłoś
Moze byc intelektualnie i silowo .bez roznicy.Tylko gdzie ,kiedy i o ktorej ?.
Odpowiedz
2
@ njn
dnia 05.08.2016, 23:19 · Zgłoś
Jak zobaczyłem na cenę normalnego biletu, to pomyślałem sobie, że kogoś tu chyba jednak dość mocno poniosło. Żeby była jasność - jestem całym sercem za Czarnymi (jako były piłkarz zresztą) i jestem bez problemu w stanie wyłożyć rzeczoną "dychę" choćby w imię odpuszczenia sobie dwóch [...]. Ale w tym "umierającym" mieście, drodzy włodarze, dyktując taką stawkę najprawdopodobniej uzyskacie odwrotny skutek. 7 zł to maksymalna cena za ten poziom i dla statystycznie biednego Jaślanina. Osobiście skalibrowałbym cenę na poziomie 6 PLN jednocześnie skupiając się na pozyskaniu innych kluczowych źródeł dochodu. Z tzw. "dnia meczowego" dużo nie uzyskacie w chwili obecnej, a bez kibica klub nie znaczy nic. Nie chce mi się tego ekonomicznie wyjaśniać, ale dobrze by było, żeby ktoś pewne kwestię wziął pod wzgląd.
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 05.08.2016, 19:02 · Zgłoś
widac ze niektorych to strasznie boli ze Czarni awansowali i teraz [...] sobie drwią.Zobaczycie ze Czarni Jaslo sa ponad życie.DO BOJU JKS.
Odpowiedz
-7
@ KaluUche
dnia 05.08.2016, 20:03 · Zgłoś
Jeśli porównać ich do Twojego życia to napewno są wiecej warci i są ponad mimo ze to grupa nieudolnych, porosołowych grajków.
Odpowiedz
1
@ czarny do Kalu Uche
dnia 06.08.2016, 20:59 · Zgłoś
jak jestes tak ciekawy co do mojego zycia to chetnie ci opowiem .Chcesz ? Czy tylko taki cwaniak w gebie zza monitora jestes ?.
Odpowiedz
0
@ KaluUche
dnia 07.08.2016, 09:28 · Zgłoś
Chętnie. Zapraszam na solo. Wolisz pojedynek siłowy czy intelektualny?
W przerwie opowiesz mi o swoich życiowych sukcesach.
Odpowiedz
10
@ Jony
dnia 05.08.2016, 08:22 · Zgłoś
Widac duze zainteresowanie ludzi z krosna naszym klubem szczegulnie na forum
Odpowiedz
1
@ Lel
dnia 05.08.2016, 10:10 · Zgłoś
To ludzie z Jasła ...byli kibice czarnych. ..
Odpowiedz
7
@ Jony
dnia 05.08.2016, 08:19 · Zgłoś
Jak wam nie pasuja ceny biletow i nie interesuje was sport w Jasle i artykuly o nim to jedzcie do krosna na cracovie do niecieczy i wchodzcie na ich strony i fora a od naszej druzyny sie odpie...cie .Widac duze z
Odpowiedz
-5
@ nafta
dnia 04.08.2016, 22:50 · Zgłoś
te 10 zl dla prerzesza na krawaty na rynku///
Odpowiedz
8
@ czarny
dnia 04.08.2016, 22:13 · Zgłoś
to nie sa kibice Czarnych tylko zwykle [...] internetowe i zwykle smieci.Teraz mozecie mnie minusowac .Lotto mi to.
Odpowiedz
0
@ do hoho
dnia 04.08.2016, 16:54 · Zgłoś
http://cracovia.pl/pilka-nozna/bilety cos gosciu zmyslasz
http://www.karpatykrosno.net/dla-kibic%C3%B3w/bilety na Karpaty tez drozsze niz w Jasle. Njalepiej nic nie robic,siedziec i tylko narzekać.
Odpowiedz
0
@ Mazi
dnia 04.08.2016, 18:25 · Zgłoś
No niestety jak wół stoi, że po 10 zł.
Odpowiedz
-4
@ Nie chce mi się wymyślać nowego pseuda
dnia 04.08.2016, 18:54 · Zgłoś
Przeczytałeś informacje jakie chciałeś przekazać czy tylko linki wkleiłeś ? Bo straszną plamę dałeś .
Odpowiedz
4
@ maki
dnia 04.08.2016, 19:58 · Zgłoś
Ja widze ze bilety na Cracovie zaleznie od miejscowki 10 do 500 zeta za mecz przy czym 10 to tylko na ,,młyn,,W Niecieczy najtanszy ulgowy 20,normal.30. Teraz wez auto,dojedz do mielca,niecieczy czy krakowa,cos zjedz i jestes 100-150 w [...].Zamiast cieszyc sie tym co mamy i wspierac swoj lokalny klub to tutaj same centusie i porownywacze.Potem dziwi się człowiek dlaczego sąsiedzi śmieją się z jasielskich kibiców.Sam szalik to wydatek 20 zł.,Jesli na Czarnych zarząd zdecydowałby że bilety po 1zł.to i tak na pewno zaraz jakis życzliwy napisałby ze np.w Osobnicy kibice nie płacą za mevz Nic.Ot takie jasielskie piekiełko.
Odpowiedz
5
@ czarny
dnia 04.08.2016, 16:02 · Zgłoś
nie skapic tylko na mecz przyjsc.Jak bedziemy wygrywac mecz za meczem czy nawet prezentowac dobry poziom mimo braku zwyciestw to ja moge placic po 10 zl i wiecej co kolejke
Odpowiedz
-7
@ Sepa
dnia 04.08.2016, 15:57 · Zgłoś
To może średnia będzie z50osob ...ci co mają darmowe...
Odpowiedz
-6
@ hoho
dnia 04.08.2016, 15:54 · Zgłoś
10 zl to na cracovie kosztuja bilety
Odpowiedz
-7
@ Biznesmen
dnia 04.08.2016, 22:08 · Zgłoś
Tereny idealne pod inwestycje marnują się na jasielskich kopaczy..

Proponuje zrobić artykuł i przenieść czarnych z dala od centrum... np. na rafinerie...

Tereny na śniadeckich sprzedać, wydzierżawić, wybudować itp. itd.

Albo [...] i posadzić ziemniaki ... przynajmniej budżet miasta w tej kwestii będzie na +
Odpowiedz
-4
@ HoleBoy
dnia 05.08.2016, 16:42 · Zgłoś
Dokładnie. Naszczęście Huta Szkła Krosno ma sprzedać spółkę jasielską i na terenie jasielskiej Huty Szkła i tym zajmowanym przez Czarnych Pan Rydarowicz mam budować kompleks galeria handlowa+hotel i jakas stacja benzynowa a Czarni maja zając własnie stadion w Niegłowicach.
Odpowiedz
-3
@ HoleBoy
dnia 05.08.2016, 16:43 · Zgłoś
Zresztą Czarni próbowali sprzedać już swoje tereny Kosibie od Drukarnii Jasło gdy ta miała jeszcze swoja siedzibę w teraźniejszym chińczyku.
Odpowiedz
9
@ LuckyMan
dnia 05.08.2016, 17:05 · Zgłoś
Choćby bilety kosztowały 50 zł to i tak pewnie będę chodził. Czarni są dla mnie odbiciem groteskowości całego miasta, które tak jak cały ten klub jest zbudowana na bylejakości, przeciętniactwie, nieudolności i kumoterstwie, Są jak festiwal najgorszych filmów gdzie tandeta i szmira tworzą nową jakość, którą się kontestuje.
Patrząc na ten klub widzę paralele do jasielskiego społeczeństwa, jego zawiedzonych nadziei, braku perspektyw i codziennej walki o byt. Patrząc na kibiców widzę nowoczesnych romantycznych wojowników dla, których działalność klubu jest usprawiedliwieniem ich własnej głupoty i marnotrawstwa czasu.
Dla mnie każda wizyta na Śniadeckich 15 to wycieczka socjo-psychologiczna w [...] natury ludzkiej, wizyta w muzeum gdzie po przekroczeniu bram Śniadeckich czujesz, że to cos więcej niż sport, cos więcej niż klub.
Odpowiedz
5
@ JoTkAeSiAk
dnia 05.08.2016, 20:18 · Zgłoś
Tandeta i szmira powiadasz,nieudolnośc,kumoterstwo,zawiedzione nadzieje i brak perspektyw. Surowa laurka,a jak wiele zrobiłeś Ty jako ieszkaniec tego miasta i jako kibic tego klubu aby taki obraz zmienic?
Odpowiedz
-3
@ LuckyMan
dnia 06.08.2016, 10:19 · Zgłoś
Jotcoś tam.Niestety nic nie zrozumiałeś.Przykro mi.
Odpowiedz
3
@ ZIBI
dnia 06.08.2016, 11:58 · Zgłoś
z ciebie biznesmen jak z koziej [...]y saksofon
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.