Rusza II edycja Ligii Sokoła
38

Towarzystwo Sportowe Sokół Jasło informuje, że w dniu 23.10.2009 rozpoczynają się na hali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle rozgrywki II edycji Ligii Sokoła.
Organizowane po raz trzeci rozgrywki trwać będą do marca 2010 roku. Zapraszamy kibiców halowej piłki nożnej na 1 kolejkę w najbliższy piątek.
godz. 18.30: Lider – Real Galacticos,
godz. 19.10: Ferajna Artura S. – Gamrat,
godz. 19.50: Guardi – Skensy,
godz. 20.30: Karczma u Edwarda – Osiedle Mickiewicza,
godz. 21.10: Solgam – Wisłoka Nowy Żmigród.
W pierwszej kolejce pauzuje TS Sokół.
|KG|
