Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rusza II edycja Ligii Sokoła

38

Towarzystwo Sportowe Sokół Jasło informuje, że w dniu 23.10.2009 rozpoczynają się na hali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle rozgrywki II edycji Ligii Sokoła.


Organizowane po raz trzeci rozgrywki trwać będą do marca 2010 roku. Zapraszamy kibiców halowej piłki nożnej na 1 kolejkę w najbliższy piątek.

godz. 18.30: Lider – Real Galacticos,

godz. 19.10: Ferajna Artura S. – Gamrat,

godz. 19.50: Guardi – Skensy,

godz. 20.30: Karczma u Edwarda – Osiedle Mickiewicza,

godz. 21.10: Solgam – Wisłoka Nowy Żmigród.

W pierwszej kolejce pauzuje TS Sokół.


|KG|

Reklama

Komentarze: 38

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jr
dnia 29.10.2009, 17:23 · Zgłoś
kiedy można przyjść zobaczyć następna kolejkę ligi?
Odpowiedz
0
@ TS SOKÓŁ
dnia 29.10.2009, 15:03 · Zgłoś
Powoli reanimujemy naszą stronę www.sokol.jaslo.biz są tam już statystyki z 1 kolejki. Zapraszamy
Odpowiedz
0
@ bawolinhooo-skens-
dnia 29.10.2009, 11:41 · Zgłoś
brednia pl ;))
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 28.10.2009, 16:48 · Zgłoś
Droga Parodio:)muszę się nie zgodzić...najwięcej o siatkach pisze Puziol;)...a zgadza się w tamtej edycji dostałem kilka niezłych sztuk...od dobrych gości to nie wstyd:)nie założyłem ani 1??musze się nie zgodzić:)
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 28.10.2009, 11:15 · Zgłoś
to samo mialem napisac ze Ponti hahah
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 28.10.2009, 10:36 · Zgłoś
heheh ten onn dokibic to chyba Ponti hahahaha
Odpowiedz
0
@ szpakowski
dnia 28.10.2009, 00:31 · Zgłoś
a co sądzicie o realu galaktikos?
Odpowiedz
0
@ onn do kibic
dnia 27.10.2009, 08:47 · Zgłoś
kolego że bys sie czasem nie zdziwił jak Ferajna Artura .S namiesza w czołowce...dajmy sie im rozegrać oni wiedza co robią....
Odpowiedz
0
@ bajer
dnia 26.10.2009, 21:00 · Zgłoś
Zmigrod ? daj spokoj kolego :)
Odpowiedz
0
@ pytel
dnia 26.10.2009, 17:47 · Zgłoś
przepraszam już nie będę idę kibicować na trybuny przemyślałem hehehe
Odpowiedz
0
@ parodia
dnia 26.10.2009, 14:30 · Zgłoś
Każdy może grać jak chce, jedni cieszą się z zakładania tzw. siatek, inni z kopania po nogach, a jeszcze inni z wyniku :D więc wrzućmy na luz ;p a tak apropo Panie Mahlik, to Pan nie założył ani jednej siateczki nawet w tamtej edycji ligi, więc nierozumiem czemu najwięcej piszesz o oleeee :D wręcz przeciwnie często dostajesz rybki
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 26.10.2009, 14:13 · Zgłoś
jednak sędziowanie pozostawia wiele do życzenia, m.in 2 karne w meczu Karczma - Mickiewicza za dotknięcie piłki ręką były praktycznie na krzyk dla jednej jak i drugiej drużyny ;/
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 26.10.2009, 09:25 · Zgłoś
pytel będziesz musiał przeprosić za 3 bramki z karnego i za oolleeee, widocznie nie wypada w ten sposób grać. Teraz zrozumieliśmy Martina Palermo (w jednym meczu nie strzelił 3 rzutów karnych)dlaczego tak postąpił, przecież to jest WSTYD wygrać mecz po bramkach z karnego ;/;/
...pytel przemyśl swoje zachowanie;)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.10.2009, 23:30 · Zgłoś
Mickiewicza,Skensy,Karczma,Gamrat i Nowy Zmigrod beda rzadzic w tej lidze halowej, wedlug mnie miedzy nimi rozegra sie walka o mistrzostwo...
Odpowiedz
0
@ trzeba mieć fantazję
dnia 25.10.2009, 20:59 · Zgłoś
Dzizas! "widz"-u zabawa! to jest liga amatorska - sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, któremu ma towarzyszyć przyjemność, frajda. Nie potrafisz zrozumieć, że kogoś może cieszyć coś innego niż pranie piłki po ścianie?
Wrzuć na luz.
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 25.10.2009, 20:52 · Zgłoś
drogi WIDZU[...] chyba nie wiesz na czym polega gra w futsal w Lidze Sokoła?? nie polega ona na żyłowaniu sie,kopaniu, [...] grze itp w naszym rozumieniu(czyli zawodników Karczmy) tylko na ładnej, efektownej gry dla ludzi...co do karnych to nie rozumiem Cie...6 fauli = karny ... to chyba nie wstyd zdobywać gole z karnego??skoro przeciwnicy nie potrafia inaczej odebrać nam piłki jak faulem, to ponoszą tego konsekwencje...a co do "cieszenia sie z rybek jak dzieci" masz racje...strasznie się tym [...] bo żeby założyć komuś siatke kto gra w piłke troche lat...jak Panowie z ekipy Mickiewicza trzeba mieć skill'a...niestety Ty najwidoczniej go nie masz i dlatego drażni cię tzw" fancy football"...coż...nie nasza wina...ludziom sie chyba też nasz styl gry podoba...bo do meczu Karczma - Mickiewicza był pełny stan sali...później ludzie sobie poszli...więc nie rozumiem hejtowania nas na tej stronie...dużo zdrowia życze...nara
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 25.10.2009, 11:41 · Zgłoś
jak zwykle karczma zaczyna wygrywac i gra na ole podniecaja sie jak male dzieci.....panowie ale co to wam daje jak wygrywacie dzieki karnym zastanowcie sie!!!!
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 25.10.2009, 11:39 · Zgłoś
hasło "bij mistrza" w tej edycji bedzie królować:) Mickiewicza zagralo bardzo dobrze...a my pomimo wyniku 4-2 gralismy dalej ofensywnie zamiast preferować katenaczio:[...].wynik 5-5 też dobry:)...a ile w rybkach??:)
Odpowiedz
0
@ puziol
dnia 24.10.2009, 15:09 · Zgłoś
Od wczoraj, 23 października Karczma u Edwarda oferuje nową, jesienno-zimową kartę dań, w menu przeważają dania "rybne" :):) Zapraszamy!! ze sportowym pozdrowieniem- oolleeee;)
Odpowiedz
0
@ Qsu
dnia 24.10.2009, 13:34 · Zgłoś
to nie karczma slabiutko tylko Mickiewicza dobrze zagralo... wszystkie karne sporadyczne...
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 24.10.2009, 13:05 · Zgłoś
jaki wynik soglam - wisłoka???
Odpowiedz
0
@ dziki dzik
dnia 24.10.2009, 13:03 · Zgłoś
Ty pewnie jesteś tym [...]!!! Jak tak typujesz to widać, że chyba nie widziałeś wcześniej jak SkenSy grają!!! A to co wczoraj zagrali to dopiero początek!!! Brawo Brawo SkenSy!!!
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 24.10.2009, 12:34 · Zgłoś
dzik kogo nazywasz [...]? ktos nie moze miec swojego zdania? typu?
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 24.10.2009, 11:48 · Zgłoś
guardi-skensy X ?? LOL skończyło się 0:5 [...] :)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 24.10.2009, 11:40 · Zgłoś
Faxu nie dostalem ani 1:):):) wynik 5-5 czyli ofensywny brazylijski styl:):):):)
Odpowiedz
0
@ Artur S.
dnia 23.10.2009, 23:49 · Zgłoś
Śmiejecie się z ferajny Artura S. zobaczymy kto bedzie sie smiał ostatni :D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 23.10.2009, 23:15 · Zgłoś
fajna zabawa oj dzisiaj karczma cieniutko mocny bedzie żmigród dzisiaj zagrali dobry mecz
Odpowiedz
0
@ SkenS emigrant
dnia 23.10.2009, 18:34 · Zgłoś
hehe no tak Mahlik nie bedzie na co popatrzec:D ale to nie znaczy ze jakiejs siateczki nie dostaniesz:P:)
Odpowiedz
0
@ TVN
dnia 23.10.2009, 15:29 · Zgłoś
Lider - Real 1
Ferajna - Gamrat 2
Guardi - SkenSy 2
Karczma - Mickiewicza X
Solgam - Wisłoka X
Odpowiedz
0
@ Qsu
dnia 23.10.2009, 14:21 · Zgłoś
Skensy i Mickiewicza pojada z tematem ;] powodzenia!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 23.10.2009, 13:56 · Zgłoś
Lider – Real Galacticos, 1
Ferajna Artura S. – Gamrat, 2
Guardi – Skensy, X
Karczma u Edwarda – Osiedle Mickiewicza, 1
Solgam – Wisłoka Nowy Żmigród, X
Odpowiedz
0
@ .
dnia 23.10.2009, 13:16 · Zgłoś
kto to "Real Galacticos"?
zna ktoś ich skład?
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 23.10.2009, 12:24 · Zgłoś
mickiewicza powinno cosp okazac
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 23.10.2009, 10:27 · Zgłoś
nie będzie żółtych chodaczków Faxa...liga straci na atrakcyjności:P
Odpowiedz
0
@ SkenS emigrant...
dnia 22.10.2009, 23:42 · Zgłoś
Powodzenia dziki:D
Odpowiedz
0
@ Wilis
dnia 22.10.2009, 20:38 · Zgłoś
"Olee"
Odpowiedz
0
@ stopro
dnia 22.10.2009, 20:31 · Zgłoś
w skensach gra ziomek z materialu :) a po za tym bardzo fajny sklep
Odpowiedz
0
@ ???
dnia 22.10.2009, 20:22 · Zgłoś
wasze typy na I kolejke?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.