Rusza IV liga piłki siatkowej seniorów
09.10.2016 siatkarze jasielskiego MKS ":MOSiR" inaugurują rozgrywki w IV podkarpackiej lidze seniorów meczem z rzeszowską ekipą Salos Rzeszów. W ramach przygotowań wzięli udział w turnieju o puchar profesora Alojzego Skrzypka, który odbył się w Tarnowie. Jaślanie zajęli drugie miejsce, wygrywając z III ligowymi drużynami Iskierką Tarnów i Hutnikiem Kraków, przegrywając minimalnie z ekipą LKS Bobowa.

Zespół jasielski wystąpił w bardzo zmodyfikowanym składzie, który okazał się bardzo skuteczny.
Stoją od lewej: Piotr Zieliński, Oskar Wiliński, Damian Wiernusz, Hubert Błażejowski, Kacper Waśko
W przysiadzie: Maciej Barszczewski, Konrad Piróg, Tomasz Nowak


Trener: Bartosz Kilar
