Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Rusza kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Krosno. Do nabycia tysiące egzemplarzy

2

Reggae, jazz, rock, disco, a może pop? W ostatni weekend miesiąca, tj. 27 i 28 sierpnia, w VIVO! Krosno będzie można nabyć płyty winylowe, CD i kasety magnetofonowe z muzyką ulubionych artystów i z każdego gatunku! Kiermasz odbędzie się w godzinach otwarcia Centrum, tj. 9:00 – 21:00, na Placu Centralnym przy strefie foodcourt.

Przełącz się na analog

Albumy i single największych muzycznych legend ubiegłego wieku, w tym kultowe solówki Jimiego Hendrixa, jazzowe popisy Keitha Jarretta, gitarowe riffy Tony’ego Iommi czy ponadczasowe przeboje ABBY, już niebawem będą na wyciągnięcie ręki!

27 i 28 sierpnia w godzinach 9:00-21:00, na Placu Centralnym w VIVO! Krosno, odbędzie się kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. Nie zabraknie na nim zarówno dyskogragii kultowych zespołów i solistów, m.in.: The Cure, Queen, Boba Dylana, Boney M., Dead Can Dance czy Cocteau Twins, jak i współczesnych kompozytorów, z Eninio Morricone i Hansem Zimmerem na czele. Wśród kilku tysięcy egzemplarzy z muzyką polską i zagraniczną (amerykańską oraz europejską) znajdą się nie tylko klasyki, ale także trudno dostępne, unikatowe pierwsze wydania, edycje specjalne, a nawet nowsze pozycje z utworami z szerokiej gamy stylów i gatunków muzycznych. Do nabycia będą również maxi single oraz single 7 cali w okazyjnych cenach.

Kup, sprzedaj lub wymień się muzyką i wiedzą

- Kolekcjonowanie płyt winylowych i kaset magnetofonowych nie musi być niszową i ekskluzywną pasją! Można będzie przekonać się o tym, odwiedzając kiermasz w VIVO!. W trakcie wydarzenia każdy będzie miał okazję kupić, sprzedać lub wymienić się własnymi egzemplarzami płyt z innymi pasjonatami. Wystawcy z całej Polski chętnie doradzą w kwestii zakupu oraz opowiedzą o wspólnym zamiłowaniu do organicznych brzmień i vintage’owych sprzętów muzycznych - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Każdy krążek i kaseta, przed umieszczeniem ich na stoisku, przejdą drobiazgową selekcję. Powstała w ten sposób kolekcja obfitować będzie w różnorodne pod względem gatunku i daty wydania egzemplarze, znajdujące się jedynie w dobrym i bardzo dobrym stanie. Nabyte na kiermaszu płyty będzie można oczyścić na miejscu w myjce Okki Nokki. Winyle będą gotowe do odsłuchu natychmiast po zabiegu. Bezpłatne wydarzenie umilą dodatkowo dźwięki płynące z gramofonu i retro kolumn.  

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.vivo-krosno.pl

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 18.08.2021, 09:33
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ dDk
dnia 18.08.2021, 17:50
Ocena
komentarza:
1
"Liczący się w branży wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski"

Ciekawy cytat ze strony VIVO. Mam w takim razie nadzieję, że pojawią się tam w formie sprzedawców pasjonaci czarnych krążków, którzy chcą jedynie zapewnić rotację w swojej kolekcji, a nie handlarze chcący zarobić "milijony", a skupić za "pisiąt groszy".
@ koszmar
dnia 19.08.2021, 16:58
Ocena
komentarza:
-1
W Krośnie n/Wisłokiem nie może być placu o nazwie Centralny. Owszem mogą być place , ale żaden o nazwie Centralny. Centralny - można nadać szczególnie wyróżniającej się grupie ludzi.
Wyróżniającym się działaniem itp.
Krosno nie spełnia żadnych wymienionych wymogów.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Magistrat przyznał dotacje dla klubów sportowych na 2022 r. Do podziału jest 620 tys. zł

   

  Urząd Miasta w Jaśle, podjął decyzję, w sprawie podziału dotacji na organizację działań sportowych w 2022 r. Pieniądze trafią do 15 podmiotów, które w ubiegłym roku złożyły stosowne wnioski o udzielenie dotacji. Kluby otrzymają łącznie 620 tys. zł, a więc o 20 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku.

 • Spróbuj pysznych pierogów u "Wojtka"

  Pracownię Pierogów "Wojtek" znają niemal wszyscy. Oprócz klasycznych smaków, popularnej na naszych stołach potrawy, pierogarnia serwuje na przykład pierogi z kurczakiem, czy też o smaku bounty, na słodko. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, koniecznie to zróbcie. 

 • Hyperion Investments chce inwestować w Jaśle. Na obrzeżach miasta ma powstać obiekt wielkopowierzchniowy

  Inwestor posiada blisko 10 hektarów nieruchomości położonych w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Bieszczadzkiej w Jaśle. Spółka nie posiada drogi dojazdowej do swoich działek, dlatego zadeklarowała się na własny koszt przebudować skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na rondo i wykonać drogę lokalną do działek, na których chce realizować inwestycję. Aby mogli podjąć się tego zadania, konieczna była zgoda radnych na bezprzetargową sprzedaż blisko 7-arowej działki miejskiej. Uchwała została podjęta, jednak kilku radnych wstrzymało się od głosu.

 • 30. finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

   

  W najbliższą niedzielę (30 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zagra po raz trzydziesty w historii. Tegoroczna zbiórka, prowadzona jest z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na ulicach Jasła i okolicznych miejscowości, pojawi się blisko 150 wolontariuszy, z tradycyjnymi puszkami w dłoniach. Impreza na płycie jasielskiego rynku rozpocznie się o godz. 18.

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105