Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Rusza plebiscyt na najlepszego sportowca!

5

Rusza plebiscyt „Sportowiec i trener Podkarpackiego Trójmiasta 2017” - czekamy na zgłoszenia jasielskich sportowców.

Do 15 grudnia można jeszcze zgłaszać kandydatów do dziewiątej edycji konkursu na „Sportowca i trenera Podkarpackiego Trójmiasta”. Celem plebiscytu jest wyłonienie dziesięciu sportowców i trzech trenerów najpopularniejszych na terenie Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2017 roku.

Kandydatów może zgłaszać kapituła plebiscytu oraz kluby sportowe i stowarzyszenia mające siedzibę na terenie miast: Jasła, Krosna i Sanoka. Z jednej sekcji sportowej danego klubu zgłosić można maksymalnie trzech zawodników i jednego trenera. Zgłoszenie powinno zawierać krótką charakterystykę kandydata oraz zdjęcie.

Podczas uroczystego zakończenia plebiscytu, który w tym roku odbędzie się w Krośnie, finaliści otrzymają okolicznościowe statuetki.

Plebiscyt organizuje Burmistrz Miasta Jasła, Prezydent Miasta Krosna, Burmistrz Miasta Sanoka oraz Nowe Podkarpacie Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje dostępne są w Urzędzie Miasta w Jaśle pok. 310 A lub pod nr telefonu 13 44 86 349.

Urząd Miasta w Jaśle

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Szukam rozwiązań
dnia 29.12.2017, 04:17 · Zgłoś
Od dawna jest moda na własną drużynę najlepiej w poplarnej dyscyplinie.
Może któraś w Jaśle firma zdecyduje się na to.
Odpowiedz
10
@ kajtek
dnia 14.12.2017, 14:39 · Zgłoś
Sport w Jaśle upadł tak jak upadły zakłady pracy i nie widać ratunku.Chyba rządzącym to na ręke że dzieci z Jasła trenują i ucza się w krosnie.
Odpowiedz
1
@ xxxx
dnia 14.12.2017, 13:11 · Zgłoś
W jasle niema zadnych sportowcow
Odpowiedz
10
@ Fan
dnia 14.12.2017, 12:58 · Zgłoś
I znów burmistrz Pabianice będzie się czuł zawstydzony w towarzystwie prezydenta Krosna i burmistrza Sanoka haha.Jak zawsze zresztą o tej porze gdy stanie pośròd ekstraklasie uchwyt koszykarzy czy pierwszoligowych siatkarzy z Krosna czy Sanoka
Odpowiedz
13
@ maly
dnia 14.12.2017, 12:16 · Zgłoś
Z powodzeniem można wyłączyć Jasło dumnie nazywane miastem wina z takiego konkursu. W Jaśle sport na poziomie nie istnieje bo władzom miasta i radnym nie zależy na inwestowaniu w sport czego przykładem upadek dyscyplin sportowych typu koszykówka,piłka ręczna,siatkówka czy piłka nożna. Ważne jest budowa grot,pomników i wspieranie dyscyplin indywidualnych,które w żaden sposób nie przyciągają kibiców.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.