Sandecja wygrywa "Czarni Winter Cup 2009"
3
W sobotę odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej "Czarni Winter Cup 2009" (dla chłopców z rocznika 1993 i młodsi), w którym udział wzięło 10 zespołów. W ostatniej chwili zrezygnował Hetman Zamość, a na jego miejsce z konieczności wskoczyła Stal II Rzeszów.



Ponadto dwie drużyny wystawił klub z Jastrzębia oraz gospodarz turnieju Czarni Jasło. Podopieczni Antoniego Wanata (Czarni II) zajęli szóste miejsce, doznając minimalnej porażki w decydującym meczu z GKS II Jastrzębie. Bardzo dobrze zaprezentowali się natomiast zawodnicy Roberta Hapa (Czarni I), którzy pewnie wygrali swoją grupę i znaleźli się w finale turnieju razem z Sandecją Nowy Sącz.
Po ciekawym i emocjonującym spotkaniu lepsza okazała się jednak drużyna z Małopolski, zdobywając tym samym pierwsze miejsce na "Czarni Winter Cup 2009". Organizatorzy wyróżnili trzech najbardziej wyróżniających się graczy. Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Mateusz Skała (Czarni), autor m.in. dwóch bramek w finale. Królem strzelców z 11 trafieniami na koncie został Bartłomiej Szeliga (Sandecja), a bramkarzem turnieju wybrano Przemysława Szczęcha (Stal Rzeszów), który w sumie tylko trzy razy skapitulował po strzałach rywali.
Czarni Jasło



Ponadto dwie drużyny wystawił klub z Jastrzębia oraz gospodarz turnieju Czarni Jasło. Podopieczni Antoniego Wanata (Czarni II) zajęli szóste miejsce, doznając minimalnej porażki w decydującym meczu z GKS II Jastrzębie. Bardzo dobrze zaprezentowali się natomiast zawodnicy Roberta Hapa (Czarni I), którzy pewnie wygrali swoją grupę i znaleźli się w finale turnieju razem z Sandecją Nowy Sącz.
Po ciekawym i emocjonującym spotkaniu lepsza okazała się jednak drużyna z Małopolski, zdobywając tym samym pierwsze miejsce na "Czarni Winter Cup 2009". Organizatorzy wyróżnili trzech najbardziej wyróżniających się graczy. Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Mateusz Skała (Czarni), autor m.in. dwóch bramek w finale. Królem strzelców z 11 trafieniami na koncie został Bartłomiej Szeliga (Sandecja), a bramkarzem turnieju wybrano Przemysława Szczęcha (Stal Rzeszów), który w sumie tylko trzy razy skapitulował po strzałach rywali.
Czarni Jasło
