Ścianka wspinaczkowa w Jaśle - coraz bliżej
Zainteresowanie utworzeniem na terenie powiatu jasielskiego tego rodzaju obiektu, który umożliwiłby gronu lokalnych miłośników wspinaczki rozwijanie umiejętności oraz "zimowanie" poza sezonem wyraziły władze jasielskiego "Ekonomika". Obecnie - nie bez pewnych sukcesów - trwają poszukiwania środków finansowych, które pozwoliłyby rozpocząć pierwszy etap przedsięwzięcia.

W czwartek, 16. XII o godzinie 18.00 w szkole tej odbędzie się spotkanie roboczo-informacyjne, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Mile widziani są zarówno aktywni i byli wspinacze, jak też osoby, które chciałyby dopiero rozpocząć przygodę z tym sportem.
ks
