Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Seniorzy Czarnych Jasło po pierwszym sparingu

19

Drużyna seniorów Czarnych Jasło w dniu 28.01.2017 r. rozegrała swój pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Jacka Klisiewicza była drużyna Wolania Wola Rzędzińska, która w sezonie 2015/2016 występowała w III lidze, a obecnie grająca w IV lidze; grupa małopolska (wschód).

Mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy stwarzały sobie sytuacje bramkowe w których minimalnie lepsza okazała się drużyna Wolanii. W bramce jasielskiej drużyny wystąpił po długiej przerwie Arkadiusz Mocek zaliczając bardzo dobry debiut na pozycji bramkarza w drużynie seniorów. Po długiej przerwie w grze spowodowanej kontuzją kolana w drugiej części meczu wystąpił również Filip Świątkowski. Bramki dla Czarnych strzelali: Kamil Folwarski oraz Bartosz Szopa.

Wolania Wola Rzędzińska – JKS Czarni 1910 Jasło 3:2 (1:0)

Czarni: Mocek – Kurdziel, Nabożny, Jamuła, Dziedzic – Munia, Stelmach, Urban, Gabryel, Foryś – Folwarski
Na zmiany wchodzili: Borowiec, Czyżowicz, Zabawa, Świątkowski, Szopa

czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Czarni
dnia 06.02.2017, 13:57 · Zgłoś
Juniorzy wygrali na sniegu z Hankowka 8:2
Odpowiedz
-4
@ Obcy
dnia 05.02.2017, 21:28 · Zgłoś
Oglądałem sparing w Dębicy i słabo to wyglądało.Może chłopaki są w ciężkim okresie treningowym no ale. . . A bramkarz to skąd???według mnie bardzo słabo zagrał
Odpowiedz
-4
@ aaaaa
dnia 05.02.2017, 23:12 · Zgłoś
A drugi sparing? Z tego co czytałem na stronie juniorów dzisiaj grali z hankowka. Wie ktoś jaki wynik jak się skończyło?
Odpowiedz
-4
@ aaaa
dnia 05.02.2017, 20:55 · Zgłoś
a wie ktoś jak juniorzy? jak sparingi i jakie wyniki?
Odpowiedz
2
@ Poinformowany
dnia 05.02.2017, 01:37 · Zgłoś
Tusinski był chyba w Niegłowicach
Odpowiedz
-2
@ do informator
dnia 04.02.2017, 17:00 · Zgłoś
no i czego takie farmazony wypisujesz krety.ie .Dzisiaj gral w meczu z Wislkoka !.Jak go.no wiesz to nie pisz wcale.
Odpowiedz
5
@ Informator
dnia 02.02.2017, 16:14 · Zgłoś
Tusinski z tego co wiem zakończył już przygodę z piłką..
Szkoda chlopaka bo naprawde ciekawa lewa noga była
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 02.02.2017, 12:34 · Zgłoś
Co z tusińskim? Wraca chłopak czy dalej kontuzja ?
Odpowiedz
12
@ los blancos
dnia 02.02.2017, 16:05 · Zgłoś
podpisał kontrakt z Realem
Odpowiedz
-4
@ ale
dnia 01.02.2017, 08:47 · Zgłoś
ale kogo to
Odpowiedz
9
@ kilos
dnia 31.01.2017, 21:34 · Zgłoś
Tylko Czarni,tylko ten klub.
Odpowiedz
2
@ Gulik77
dnia 06.02.2017, 20:55 · Zgłoś
Tylko czarni1910
Odpowiedz
5
@ czarny
dnia 31.01.2017, 15:15 · Zgłoś
ludzie dajcie spokoj .Wynik specjalnie nie ma znaczenia.To byl pierwszy sparing po przerwie.Bledy sa wliczone w ten sport.Kazdy je popelnia .grunt to popelnic ich mniej od przeciwnika.No i oczywiscie sparingi to nie mecze ligowe.Mniejsza kncentracja,duzo zmian,przygotowanie kondycyjne czy taktyczne,systemy gry.Takze dajcie na luz.
Odpowiedz
4
@ byczek
dnia 31.01.2017, 10:47 · Zgłoś
druga bramka podobno ze spalonego a trzecia troche zawalil bramkarz, wiec chyba nie byly to bledy stoperow
Odpowiedz
6
@ czarny
dnia 30.01.2017, 20:23 · Zgłoś
ladujemy wszyscy akumulatory i bedzie dobrze.Powodzenia.
Odpowiedz
3
@ byku
dnia 30.01.2017, 18:54 · Zgłoś
To tylko sparing, ale bardzo dobrze funkcjonowała obrona. Pomysł trenera żeby Nabożnego z Jamułą wystawić na środku obrony: strzał w dziesiątkę, para stoperów praktycznie bez błędów. Fajnie że Bartek Szopa znowu jest i ma ochotę do gry.
Odpowiedz
0
@ bykol
dnia 31.01.2017, 06:43 · Zgłoś
Czarni tracą 3 gole a ty wychwalasz całą obronę, a zwłaszcza stoperów ? do tego z jakąś Wolanią grającą w dwu grupowej IV lidze.
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 30.01.2017, 17:48 · Zgłoś
A gdzie Dziobek,Chrząszcz,Kaszycki,Cyran?
Odpowiedz
10
@ maxi
dnia 31.01.2017, 14:28 · Zgłoś
Dziobek praca,Cyran koniec gry w Czarnych podobno bo dziecko się mu urodziło i nie może trenować tak często i jeździć na dalekie wyjazdy więc pewno będzie grał w jakiejś bekawce albo serie ,,a,, ,która da mu 200 zł.za mecz,Kaszycki koniec wypożyczenia ze Skołyszyna chyba,Chrząszcz koniec gry w Czarnych bo nie ma siły grac w 4 lidze
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.