Sensacyjne zwycięstwa MKS „MOSiR-GAMRAT” Jasło
19
W miniony weekend odbył się Międzynarodowy Turniej w Siatkówce Męskiej o Puchar Burmistrza Miasta Jasła. Uczestniczyło w nim 4 drużyny: pierwszoligowa VK Slavia Svidnik, dwie drugoligowe Karpaty Krosno i Resovia Rzeszów oraz jasielski zespół trzecioligowy MKS MOSIR-Gamrat Jasło.
W inauguracyjnym meczu MKS „MOSiR-GAMRAT” Jasło zmierzył się z I ligowym zespołem ze Svidnika. Już w tym spotkaniu drużyna jasielska pokazała się z bardzo dobrej strony, staczając bardzo wyrównany pojedynek, który zakończył się porażką 3:1, nie przynoszącą najmniejszej ujmy naszemu zespołowi. W godzinach popołudniowych doszło do pojedynku z faworyzowanym, czołowym zespołem II ligowym, Karpaty Krosno Pierwszy set zakończył się sensacyjnym zwycięstwem na przewagi naszej drużyny. Drugi set, po bardzo zaciętej walce zakończył się zwycięstwem Karpat. Jednak kolejne sety pokazały, że jasielski team jest nie do zatrzymania. Jaślanie wygrali cały mecz po wspaniałej walce 3:1.W niedzielę na zakończenie zawodów MKS „MOSiR- GAMRAT” zmierzył się z II ligową Resovią Rzeszów, gładko wygrywając 3:0. Ostatecznie Puchar Burmistrza trafił do drużyny ze Svidnika. II miejsce zajął rewelacyjny zespół z Jasła, III lokatę wywalczyli siatkarze Karpat. Ostatnie IV miejsce przypadło Resovii.
Jaślanie to zespół bardzo młody, ale niezwykle ambitny. Najstarsi zawodnicy mają po 20 lat. W takiej formie i z takimi umiejętnościami II liga jest w zasięgu chłopców z Jasła. Warto dodać, że zespół powstał na bardzo zdrowych, sportowych zasadach, w wyniku starań samych zawodników, przy daleko idącej pomocy Jurka Łaby i Tadka Baniaka, którzy starali się koordynować te działania jak najlepiej. Należy podkreślić, że to wszystko jest możliwe dzięki władzom miasta i powiatu jasielskiego, jak również szefom takich firm jak: Gamrat, PNiG, Trans Wiert, AES, MPM, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych, którzy wspomagają działania klubu.



Redakcja portalu jaslo4u życzy drużynie awansu do II ligi.
Skład zespołu MKS „MOSiR-GAMRAT” Jasło:
Patryk Łaba, Cabaj Rafał, Cynkiel Jakub, Chrzanowski Łukasz, Dedo Bronisław, Janik Arkadiusz, Mucha Konrad, Pawlik Damian, Piątek Krzysztof, Szydło Krzysztof, Wietecha Mateusz, Wrzosek Krzysztof, Zabawa Krzysztof, Zima Adam. Drużynę prowadzi Marcin Ciosek.
(red)
Jaślanie to zespół bardzo młody, ale niezwykle ambitny. Najstarsi zawodnicy mają po 20 lat. W takiej formie i z takimi umiejętnościami II liga jest w zasięgu chłopców z Jasła. Warto dodać, że zespół powstał na bardzo zdrowych, sportowych zasadach, w wyniku starań samych zawodników, przy daleko idącej pomocy Jurka Łaby i Tadka Baniaka, którzy starali się koordynować te działania jak najlepiej. Należy podkreślić, że to wszystko jest możliwe dzięki władzom miasta i powiatu jasielskiego, jak również szefom takich firm jak: Gamrat, PNiG, Trans Wiert, AES, MPM, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych, którzy wspomagają działania klubu.



Redakcja portalu jaslo4u życzy drużynie awansu do II ligi.
Skład zespołu MKS „MOSiR-GAMRAT” Jasło:
Patryk Łaba, Cabaj Rafał, Cynkiel Jakub, Chrzanowski Łukasz, Dedo Bronisław, Janik Arkadiusz, Mucha Konrad, Pawlik Damian, Piątek Krzysztof, Szydło Krzysztof, Wietecha Mateusz, Wrzosek Krzysztof, Zabawa Krzysztof, Zima Adam. Drużynę prowadzi Marcin Ciosek.
(red)
