Siatkarki UKS "MOSiR" Jasło mają szansę na II ligę
21
Już w piątek rozegrał swoją kolejkę III ligowy zespół UKS "MOSiR" Jasło. Osłabione brakiem kontuzjowanych Anny Białobrzeskiej i Doroty Korczykowskiej, nasze dziewczęta pokonały zawsze groźny zespół AZS UR Rzeszów 3:1 (25:8, 20:25, 25:22, 25:19). Tym samym, na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewniły sobie udział w barażach o II ligę. Do zajęcia 1-go miejsca w lidze wystarczy tylko jedno zwycięstwo w meczach z zespołami z Nowej Dęby:
| m-ce | Zespół | Mecz | p-kty | sety |
| 1 | UKS "MOSiR" Jasło | 8 | 22 | 23-7 |
| 2 | TS SANOCZANKA Sanok | 7 | 14 | 17-10 |
| 3 | KS PATRIA Sędziszów | 7 | 14 | 15-9 |
| 4 | AZS UR Rzeszów | 8 | 11 | 15-14 |
| 5 | MKS STAL Nowa Dęba | 7 | 3 | 4-19 |
| 6 | KPS Nowa Dęba | 7 | 2 | 6-21 |
UKS "MOSiR" Jasło: Katarzyna Stygar, Agata Szczurek, Wiktoria Staszak-Staszków, Katarzyna Poliwka, Magdalena Michoń-Sczytowicz, Justyna Stadnicka, Urszula Gomułka (libero), oraz Oliwia Czechowicz, Kinga Zoła, Małgorzata Szustkiewicz.
Trener: Adam Pasterz
M. Bajorek
