Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Siatkarki UKS MOSiR zwyciężyły w II Memoriale imienia Jerzego Janusza

10
W zawodach wzięły udział cztery drużyny.

Drugie miejsce zajął zespół złożony z byłych podopiecznych trenera, trzecie drużyna  z GRYF Szymbark, ostatnie: UKS „Junior” Siary.




Spotkaniom towarzyszyła wspaniała atmosfera. Niestety jednej z zawodniczek drużyny „podopiecznych” przytrafiła się kontuzja.

O idei turnieju upamiętniającego zmarłego przed czterema laty trenera jasielskich siatkarek pisaliśmy szerzej TUTAJ







(ks)

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hahahah
dnia 27.03.2010, 12:28 · Zgłoś
Trener....on płacze jak dziewczyny przegrywaja:) napisal bym co o nim mysle ale moderator nie mogl by dodac tego komentarza xD
Odpowiedz
0
@ ;d
dnia 27.03.2010, 10:58 · Zgłoś
7 jest najlepsza:)
Odpowiedz
0
@ Do xDD
dnia 25.03.2010, 21:13 · Zgłoś
To weź się oświadcz jej jak tak gadasz ;p
Mała fajna :)
Odpowiedz
0
@ Wiertara
dnia 23.03.2010, 22:42 · Zgłoś
Ajj tam najlepszy to jest trener
Odpowiedz
0
@ qqqqqq
dnia 23.03.2010, 17:21 · Zgłoś
Co za dyskusja :) Wszystkie są fajne, a to że niektóre lepsze ;p
brawa za wygraną :)
Odpowiedz
0
@ xDD
dnia 22.03.2010, 23:26 · Zgłoś
ja wcale nie kpie:) 6 gites :)
Odpowiedz
0
@ dfkld
dnia 22.03.2010, 18:44 · Zgłoś
haha najlepsza to jest 9 !!
Odpowiedz
0
@ xDD
dnia 21.03.2010, 22:52 · Zgłoś
"6" fajna xD
Odpowiedz
0
@ Bury Mare
dnia 21.03.2010, 19:37 · Zgłoś
18 fajna niunia
Odpowiedz
0
@ ]:>
dnia 21.03.2010, 18:01 · Zgłoś
mmmmmm ale widoki :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.