Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Siatkarki z Publicznego Gimnazjum z Dębowca w Półfinale Wojewódzkim

6

20 marca 2015r. na hali sportowej w Dębowcu odbyła się Rejonowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju eliminacyjnym szkół gimnazjalnych udział wzięli mistrzowie czterech powiatów: powiatu jasielskiego (Gimnazjum Dębowiec), powiatu strzyżowskiego (Gimnazjum Czudec), Krosno grodzkie (Gimnazjum Integracyjne nr 3 z Krosna) oraz powiatu krośnieńskiego (Gimnazjum Krościenko Wyżne).

Zawodniczki reprezentujące Publiczne Gimnazjum w Dębowcu po świetnej grze pokonały wszystkie zespoły i awansowały z pierwszego miejsca do Półfinału Wojewódzkiego (najlepszej dwunastki województwa). W kolejnym cyklu rozgrywek, które odbędą w pierwszej połowie kwietnia reprezentacja Publicznego Gimnazjum z Dębowca powalczy o awans do Finału Wojewódzkiego. Mistrz województwa podkarpackiego zagra w Finale Mistrzostw Polski, który odbędzie się 7-10 czerwca w Lublinie.

Klasyfikacja zespołów:

1. Publiczne Gimnazjum w Dębowcu (awans Półfinał Wojewódzki)

2. Publiczne Gimnazjum w Czudcu (awans Półfinał Wojewódzki)

3. Gimnazjum Integracyjne nr 3 Krosno

4. Publiczne Gimnazjum Krościenko Wyżne

Skład drużyny: Jagoda Górska, Katarzyna Dubis, Karolina Dąborowska, Anna Lepucka (kapitan), Klaudia Szostak, Wioletta Samorowska (libero), Emilia Szerląg, Aleksandra Sławniak oraz Natalia Kowalska.

Trener: Marcin Bolek

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
-13
@ Kibic1223333
dnia 10.04.2015, 21:06 · Zgłoś
Wygrały półfinały ! Brawo dziewczyny !!! Jesteście dumą dla Dębowca !
Odpowiedz
8
@ doKIBIC
dnia 10.04.2015, 17:14 · Zgłoś
napewno nikt sie nie skapnie, ze to pisala jedna osoba.. żenada
Odpowiedz
-13
@ kibic^^
dnia 09.04.2015, 15:34 · Zgłoś
Dajcie siebie wszystko na pół finał wojewódzki !!!
Odpowiedz
-13
@ KIBIC :P
dnia 09.04.2015, 15:33 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
-13
@ Kibic
dnia 09.04.2015, 15:33 · Zgłoś
Brawo dziewczyny !!!
Odpowiedz
-8
@ KIBIC
dnia 31.03.2015, 19:37 · Zgłoś
gratulacje dla dziewczyn i trenera!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.