Strona główna

Siatkarski Maraton w Gorlicach

1
Napisany dnia: 10.04.2019, 08:00 , Tagi: Brak

W miniony weekend Siatkarki UKS Dębowiec uczestniczyły w XII Międzynarodowym Memoriale Stanisława Elmera.  W kategorii młodziczek rywalizowało 16 drużyn.

Mecze rozegrane zostały na dwóch halach (hala OSiR i hala w SP nr 1). Drużyny zostały podzielone na 4 grupy w których Młodziczki rywalizowały każdy z każdym do 2 setów wygranych. Natomiast w kategorii kadetek rywalizowało 6 drużyn system każdy z każdym do 2 setów bez względu na wynik. Były to bardzo wymagające rozgrywki pod względem wytrzymałości fizycznej nasze dziewczęta wygrały 2 mecze 2:0, trzy mecze zremisowały. W ostatecznym rozliczeniu po bardzo dobrej grze zajęły 2 miejsce. Po turnieju wybrano najlepsze zawodniczki na poszczególnych pozycjach, a Paulina Praszek została wybrana najlepszą rozgrywającą całego turnieju a Kinga Gorgosz otrzymała wyróżnienie.

Pomimo tych wyróżnień trzeba podziękować całej drużynie, która swoją walkę i siłę pozostawiła na parkiecie. W turnieju kadetek UKS Dębowiec zagrał w składzie: Paulina Praszek - kapitan, libero Wiktoria Szudy, Natalia Bolek, Kinga Gorgosz, Laura Gorgosz, Agnieszka Maciejczyk, Wiktoria Głowacka, Emilia Chrzanowska. Trener: Daniel Myśliwiec. 

Klasyfikacja turnieju kadetek:
1. UKS SETBOL SOS OŚWIĘCIM
2. UKS DĘBOWIEC
3. KRS EKSTRIM GORLICE
4. UKS MOSIR JASŁO
5. MKS MOS WIELICZKA
6. UKS JEDYNKA TARNÓW

Równie dobry występ zanotowały młodziczki które rozegrały w ciągu dwóch dni siatkarski maraton ostatecznie po zaciętych meczach zajęły 7 miejsce. Wyróżnienie w drużynie UKS Dębowiec otrzymała Kamila Kaczmarczyk. Drużyna wystąpiła w składzie: Kamila Dąbrowska, Kamila Kaczmarczyk, Magdalena Pietraszek, Natalia Rzońca, Gabriela Janik, Aleksandra Myśliwiec, Julia Wójtowicz, Wiktoria Szeląg, Emilia Szudy, trener Konrad Kosiba.

Klasyfikacja końcowa turnieju młodziczek:

1. SV STROPKOV

2. POPRAD STARY SĄCZ

3. UKS SETBOL SOS OŚWIĘCIM

4. KRS EKSTIM GORLICE

5. STS SANDECJA NOWY SĄCZ

6. SANOCZANKA SANOK

7. UKS GIMNAZJUM DĘBOWIEC

8. UKS MOSIR JASŁO

9. UKS JEDYNKA TARNÓW A

10. MKA MOS WIELICZKA

11. MKS LIMANOWA

12. KS AGH KRAKÓW

13. UKS ZALESZANY

14. LKS SZYNWAŁD

15. UKS JEDYNKA TARNÓW B

16. MKS PODKARPACKIE Bobowa

UKS Gimnazjum Dębowiec

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Seniorka
dnia 11.04.2019, 08:58
Ocena
komentarza:
0
Brawo, Dziewczyny!
Rośnie młoda kadra i to pod wodzą najlepszych trenerów! UKS najlepszy jest!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105