Strona główna

Siatkarski Maraton w Gorlicach

1
Napisany dnia: 10.04.2019, 08:00 , Tagi: Brak

W miniony weekend Siatkarki UKS Dębowiec uczestniczyły w XII Międzynarodowym Memoriale Stanisława Elmera.  W kategorii młodziczek rywalizowało 16 drużyn.

Mecze rozegrane zostały na dwóch halach (hala OSiR i hala w SP nr 1). Drużyny zostały podzielone na 4 grupy w których Młodziczki rywalizowały każdy z każdym do 2 setów wygranych. Natomiast w kategorii kadetek rywalizowało 6 drużyn system każdy z każdym do 2 setów bez względu na wynik. Były to bardzo wymagające rozgrywki pod względem wytrzymałości fizycznej nasze dziewczęta wygrały 2 mecze 2:0, trzy mecze zremisowały. W ostatecznym rozliczeniu po bardzo dobrej grze zajęły 2 miejsce. Po turnieju wybrano najlepsze zawodniczki na poszczególnych pozycjach, a Paulina Praszek została wybrana najlepszą rozgrywającą całego turnieju a Kinga Gorgosz otrzymała wyróżnienie.

Pomimo tych wyróżnień trzeba podziękować całej drużynie, która swoją walkę i siłę pozostawiła na parkiecie. W turnieju kadetek UKS Dębowiec zagrał w składzie: Paulina Praszek - kapitan, libero Wiktoria Szudy, Natalia Bolek, Kinga Gorgosz, Laura Gorgosz, Agnieszka Maciejczyk, Wiktoria Głowacka, Emilia Chrzanowska. Trener: Daniel Myśliwiec. 

Klasyfikacja turnieju kadetek:
1. UKS SETBOL SOS OŚWIĘCIM
2. UKS DĘBOWIEC
3. KRS EKSTRIM GORLICE
4. UKS MOSIR JASŁO
5. MKS MOS WIELICZKA
6. UKS JEDYNKA TARNÓW

Równie dobry występ zanotowały młodziczki które rozegrały w ciągu dwóch dni siatkarski maraton ostatecznie po zaciętych meczach zajęły 7 miejsce. Wyróżnienie w drużynie UKS Dębowiec otrzymała Kamila Kaczmarczyk. Drużyna wystąpiła w składzie: Kamila Dąbrowska, Kamila Kaczmarczyk, Magdalena Pietraszek, Natalia Rzońca, Gabriela Janik, Aleksandra Myśliwiec, Julia Wójtowicz, Wiktoria Szeląg, Emilia Szudy, trener Konrad Kosiba.

Klasyfikacja końcowa turnieju młodziczek:

1. SV STROPKOV

2. POPRAD STARY SĄCZ

3. UKS SETBOL SOS OŚWIĘCIM

4. KRS EKSTIM GORLICE

5. STS SANDECJA NOWY SĄCZ

6. SANOCZANKA SANOK

7. UKS GIMNAZJUM DĘBOWIEC

8. UKS MOSIR JASŁO

9. UKS JEDYNKA TARNÓW A

10. MKA MOS WIELICZKA

11. MKS LIMANOWA

12. KS AGH KRAKÓW

13. UKS ZALESZANY

14. LKS SZYNWAŁD

15. UKS JEDYNKA TARNÓW B

16. MKS PODKARPACKIE Bobowa

UKS Gimnazjum Dębowiec

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Seniorka
dnia 11.04.2019, 08:58
Ocena
komentarza:
1
Brawo, Dziewczyny!
Rośnie młoda kadra i to pod wodzą najlepszych trenerów! UKS najlepszy jest!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • Nie o pieniądze tutaj chodzi, lecz o szacunek

   

  Nauczyciele szkół, dla których organem prowadzącym jest Miasto Jasło wkrótce otrzymają wyższe dodatki za wychowawstwo. Teraz będzie to kwota, co najmniej 300 zł. Rada Miasta dzisiaj miała podjąć w tej materii właściwą uchwałę. Ożywioną dyskusję wywołała jednak kwota, jaką za wychowawstwo otrzymywać będą nauczyciele opiekujący się oddziałami przedszkolnymi. Zdaniem części radnych powinni dostawać więcej pieniędzy.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Starosta zawiadomił prokuraturę. Doszło do oszustwa i zniesławienia?

  Starosta Adam Pawluś złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę zarządu powiatu i Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez Stowarzyszenie na Rzecz Wszystkich Istot. Jak twierdzi zostali narażeni na poniżenie i utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105