Strona główna

Siatkarski Maraton w Gorlicach

1
Napisany dnia: 10.04.2019, 08:00 , Tagi: Brak

W miniony weekend Siatkarki UKS Dębowiec uczestniczyły w XII Międzynarodowym Memoriale Stanisława Elmera.  W kategorii młodziczek rywalizowało 16 drużyn.

Mecze rozegrane zostały na dwóch halach (hala OSiR i hala w SP nr 1). Drużyny zostały podzielone na 4 grupy w których Młodziczki rywalizowały każdy z każdym do 2 setów wygranych. Natomiast w kategorii kadetek rywalizowało 6 drużyn system każdy z każdym do 2 setów bez względu na wynik. Były to bardzo wymagające rozgrywki pod względem wytrzymałości fizycznej nasze dziewczęta wygrały 2 mecze 2:0, trzy mecze zremisowały. W ostatecznym rozliczeniu po bardzo dobrej grze zajęły 2 miejsce. Po turnieju wybrano najlepsze zawodniczki na poszczególnych pozycjach, a Paulina Praszek została wybrana najlepszą rozgrywającą całego turnieju a Kinga Gorgosz otrzymała wyróżnienie.

Pomimo tych wyróżnień trzeba podziękować całej drużynie, która swoją walkę i siłę pozostawiła na parkiecie. W turnieju kadetek UKS Dębowiec zagrał w składzie: Paulina Praszek - kapitan, libero Wiktoria Szudy, Natalia Bolek, Kinga Gorgosz, Laura Gorgosz, Agnieszka Maciejczyk, Wiktoria Głowacka, Emilia Chrzanowska. Trener: Daniel Myśliwiec. 

Klasyfikacja turnieju kadetek:
1. UKS SETBOL SOS OŚWIĘCIM
2. UKS DĘBOWIEC
3. KRS EKSTRIM GORLICE
4. UKS MOSIR JASŁO
5. MKS MOS WIELICZKA
6. UKS JEDYNKA TARNÓW

Równie dobry występ zanotowały młodziczki które rozegrały w ciągu dwóch dni siatkarski maraton ostatecznie po zaciętych meczach zajęły 7 miejsce. Wyróżnienie w drużynie UKS Dębowiec otrzymała Kamila Kaczmarczyk. Drużyna wystąpiła w składzie: Kamila Dąbrowska, Kamila Kaczmarczyk, Magdalena Pietraszek, Natalia Rzońca, Gabriela Janik, Aleksandra Myśliwiec, Julia Wójtowicz, Wiktoria Szeląg, Emilia Szudy, trener Konrad Kosiba.

Klasyfikacja końcowa turnieju młodziczek:

1. SV STROPKOV

2. POPRAD STARY SĄCZ

3. UKS SETBOL SOS OŚWIĘCIM

4. KRS EKSTIM GORLICE

5. STS SANDECJA NOWY SĄCZ

6. SANOCZANKA SANOK

7. UKS GIMNAZJUM DĘBOWIEC

8. UKS MOSIR JASŁO

9. UKS JEDYNKA TARNÓW A

10. MKA MOS WIELICZKA

11. MKS LIMANOWA

12. KS AGH KRAKÓW

13. UKS ZALESZANY

14. LKS SZYNWAŁD

15. UKS JEDYNKA TARNÓW B

16. MKS PODKARPACKIE Bobowa

UKS Gimnazjum Dębowiec

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Seniorka
dnia 11.04.2019, 08:58
Ocena
komentarza:
1
Brawo, Dziewczyny!
Rośnie młoda kadra i to pod wodzą najlepszych trenerów! UKS najlepszy jest!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105