Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Siatkarze MKS-u Gamrat-MOSiR Jasło z kolejnym ligowym zwycięstwem

18

W sobotę podopieczni Bartosza Kilara odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie 2021/22 siatkarskiej II ligi mężczyzn. Zespół MKS-u Gamrat-MOSiR Jasło pokonał w Rybniku miejscowy TS Volley 3:1.

Po porażce, odniesionej w pierwszej serii spotkań siatkarskiej II ligi mężczyzn, ekipa MKS-u rozpędza się, pozostawiając w pokonanym polu kolejnych rywali. Przed tygodniem, jaślanie pewnie rozprawili się na wyjeździe z KS Hutnikiem Wandą Kraków 3:0 (21:25, 22:25, 16:25).

W miniony weekend siatkarze MKS-u wybrali się do Rybnika, aby zmierzyć się z miejscowym TS Volley. Do Jasła wracali w doskonałych nastrojach. Sobotnie spotkanie zakończyło się bowiem zwycięstwem gości 3:1. Rybniczanie okazali się lepsi od przyjezdnych tylko w pierwszej partii meczu (27:25, 23:25, 24:26, 12:25).

Już w najbliższy weekend siatkarzy MKS-u czekać będzie kolejna wyjazdowa batalia o punkty. Jaślanie zmierzą się w niej z zespołem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

MD

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Bodzio
dnia 20.10.2021, 22:39 · Zgłoś
Sędziszów,może i mały,ale jaki piękny ryneczek bez betonu ile zakładów pracy! Proponuję jechać przed Bożym Narodzeniem i porównać wystrój Sędziszowa z Jasłem,szczególnie wieczorem.Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ defrałdacja 2008 20020
dnia 12.10.2021, 21:10 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Jerry
dnia 12.10.2021, 22:04 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
7
@ MKS MOSiR
dnia 12.10.2021, 14:42 · Zgłoś
Wygrali to cisza, przegrali larum. Dziwne to jasielskie pseudo sportowe towarzystwo.
To samo z piłkarzami. Przegrają setki złośliwych komentarzy, wygrają w miarę spokojnie. Oj ludzie ludzie...
Odpowiedz
1
@ któs
dnia 18.10.2021, 10:15 · Zgłoś
ci co marudzą myślą, że zawsze można wszystko wygrać. A tak nie jest, i trzeba się z każdego zwycięstwa cieszyć. Również porażka nie jest tragedia, o ile była walka - w siatkówce MUSI być zwycięzca i przegrany. Maruderzy niech sami popróbują sportu aktywnego a nie kanapowego.
Odpowiedz
-4
@ Kibol
dnia 12.10.2021, 09:21 · Zgłoś
MKS ma nadzieję że będziesz głównym sponsorem siatkarzy. Z góry serdecznie dziękujemy.
Odpowiedz
11
@ zorientowany
dnia 12.10.2021, 10:06 · Zgłoś
Proszę podać jaki jest budżet klubu, ile pieniążków pochodzi w tym budżecie z miejskiej dotacji a ile Zarząd klubu pozyskał od sponsorów. Myślę że tak poważny gracz jak firma Gamrat jako sponsor strategiczny przelewa co najmniej 100 000 zł. rocznie, więc chyba nie problem 2-3 zawodników z najwyższej klasy rozgrywkowej pozyskać. i walczyć o awans do 1 ligii. Dla porównania Dotacje na siatkówkę męską: Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno (udział w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej mężczyzn) – 40 tys. zł ,natomiast Jasło- Miejski Klub Sportowy "MOSiR" Jasło (Szkolenie i udział w turniejach i rozgrywkach ligowych siatkarzy klubu) – 176 tys. zł .Te same Karpaty wybiły siatkówkę w tamtym sezonie MKS Jasło .Dysproporcje budżetowe sa porażające w stosunku do efektów. Czas zakręcić kurek z pieniędzmi podatników a siatkarze jak chcą walczyć o wyższe cele niż gra z Sędziszowem czy Ropczycami niech ruszą [...] w poszukiwaniu sponsorów a nie czekają na gotowe i narzekają że obecny dyrektor MOSiR nie udostępnia im nieodpłatnie hali na treningi czy busa za ułamek ceny paliwa i amortyzacji na wyjazdowe mecze. Ilu zawodników trenuje w klubie? Ilu klub zatrudnia trenerów na etacie? ilu wychowanków gra w 2 ligowej drużynie seniorów? Ilu zawodników przyjezdnych jest na kontraktach i jakie to kwoty w skali miesiąca? To są pytania na które kibic powinien znać odpowiedż.
Odpowiedz
8
@ były zawodnik
dnia 12.10.2021, 10:37 · Zgłoś
W końcu ktoś napisał jak jest.
Odpowiedz
7
@ Xxx
dnia 12.10.2021, 17:04 · Zgłoś
W drużynie seniorów jako wychowanek gra Piotr Kulikowski i to nie w każdym spotkaniu ale ogólnie to poziom juniorów niczego nie ujmując jest na tą chwilę przeciętny i tak jak seniorska jest na dobrym poziomie tak juniorska jest daleko w tyle
Odpowiedz
4
@ Yyy
dnia 12.10.2021, 17:13 · Zgłoś
Czyli jednym słowem brak jest odpowiedniego systemu szkolenia i trenerów do pracy z dziećmi i młodymi zawodnikami bo jeden wychowanek w kadrze 16 ludzi to raczej wypadek przy pracy.A co się stało z tymi chłopakami z Jasła co awans wywalczyli?
Odpowiedz
5
@ Xxx
dnia 12.10.2021, 17:28 · Zgłoś
Jedni na studia inni nie mogli pogodzić gry z pracą a jeszcze innym podziękowano za grę przetasowania jak w każdym innym klubie sportowym w 90% są to zawodnicy z zewnątrz ok spoko każdy ma swoją wizję budowania klubu niby źle nie jest na ten moment ale na dłuższą metę będzie ciężko
Odpowiedz
5
@ Yyy
dnia 12.10.2021, 18:18 · Zgłoś
No cóż,jakaś wizja to jest ale jak interesuje się sportem to polskie kluby sportowe grają w oparciu o sponsora strategicznego.Budowanie drużyny seniorów bez szkolenia młodzieży,bez klas sportowych w Jaśle,bez Szkoły Mistrzostwa Sportowego,bez młodych,doskonalących się trenerów kończy się tak jak swego czasu skończyła się 2 liga kobiet w Jaśle czyli kompletnym upadkiem,zatrucie atmosfery,długami,kłótniami i wzajemnymi oskarżeniami.Zadaniem miasta jest przekazywanie dotacji do klubów na szkolenie dzieci i młodzieży a nie na kontrakty i wypłaty dla najemnych zawodników nie związanych z Jasłem
Odpowiedz
0
@ Xxx
dnia 12.10.2021, 19:46 · Zgłoś
I właśnie miasto na szkolenie dzieci i młodzieży doszkalanie trenerów i może też na treneròw sponsorzy na wypłaty dla zawodników organizację różnych turniejów zaopatrzenie klubu typu np woda maści żele lód papier toqletowy jakaś pizza obiad po meczu itp instytucje takie jak mosir wespół z miastem dbanie o obiekty sportowe różne modernizację czasem też turnieje myślę że taki podział powinien być w każdym klubie chociaż mogę się mylić SMS to miał być i była taka próba ludzie tak licznie w internecie pisali to dzieci przyszło 20-25 osób to nawet 2 klas z tego się nie zrobi i temat ucichł
Odpowiedz
1
@ Kibol
dnia 11.10.2021, 22:27 · Zgłoś
Jasielski zespół nie ma w składzie zawodników ze stażem Plus-ligowym i I ligowym, Sędziszów ma. Tyle w temacie KIBIC!
Odpowiedz
1
@ Do kibol
dnia 12.10.2021, 00:34 · Zgłoś
A to Sędziszów stać a Jasła nie stać na takich zawodników?To niech prezes ruszy za sponsorami i kasą a nie tylko czeka na dotacje z miasta.
Odpowiedz
-16
@ KIBIC
dnia 11.10.2021, 12:42 · Zgłoś
Porażka z miasteczkiem niewiele wiekszym od Kołaczyc ,Sędziszowem u siebie 3:0 pamietaja kibice jasielscy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.