Siatkarze MKS-u Gamrat-MOSiR Jasło z kolejnym ligowym zwycięstwem
W sobotę podopieczni Bartosza Kilara odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie 2021/22 siatkarskiej II ligi mężczyzn. Zespół MKS-u Gamrat-MOSiR Jasło pokonał w Rybniku miejscowy TS Volley 3:1.

Po porażce, odniesionej w pierwszej serii spotkań siatkarskiej II ligi mężczyzn, ekipa MKS-u rozpędza się, pozostawiając w pokonanym polu kolejnych rywali. Przed tygodniem, jaślanie pewnie rozprawili się na wyjeździe z KS Hutnikiem Wandą Kraków 3:0 (21:25, 22:25, 16:25).
W miniony weekend siatkarze MKS-u wybrali się do Rybnika, aby zmierzyć się z miejscowym TS Volley. Do Jasła wracali w doskonałych nastrojach. Sobotnie spotkanie zakończyło się bowiem zwycięstwem gości 3:1. Rybniczanie okazali się lepsi od przyjezdnych tylko w pierwszej partii meczu (27:25, 23:25, 24:26, 12:25).
Już w najbliższy weekend siatkarzy MKS-u czekać będzie kolejna wyjazdowa batalia o punkty. Jaślanie zmierzą się w niej z zespołem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.
MD
