Strona główna

Siatkarze MKS-u na zwycięskiej ścieżce. Jaślanie wygrali pierwszy mecz turnieju finałowego

5
Napisany dnia: 10.05.2019, 22:26 , Tagi: Brak

Siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło po zaciętym meczu pokonali zespół UKS Wicher Kobyłka w swoim pierwszym spotkaniu turnieju finałowego o awans do II ligi. Losy dzisiejszej rywalizacji rozstrzygnął dopiero tie break.

fot. Archiwum

Jaślanie są już na ostatniej prostej iście maratońskiej drogi ku II lidze siatkówki mężczyzn. Przypomnijmy, że w ostatnich kilku tygodniach doskonale radzili sobie w turniejach eliminacyjnych, za każdym razem zajmując miejsca premiowane grą w kolejnych etapach batalii o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Dobra postawa na parkiecie zawiodła siatkarzy MKS-u „MOSiR” Jasło wprost do Łęczycy. To właśnie w tym mieście rozgrywany jest turniej finałowy, z którego aż trzy drużyny uzyskają awans do II ligi. Zarówno dla siatkarzy jak również kibiców wszystkich czterech biorących w nim udział drużyn rozpoczynający się weekend będzie pełen sportowych emocji.

W pierwszym piątkowym meczu, gospodarze turnieju pewnie rozprawili się z ekipą Bestios Białystok. Miejscowi „Lotnicy” nie pozostawili rywalom złudzeń wygrywając 3:0.

Drugie starcie pomiędzy drużynami MKS „MOSiR” Jasło a UKS Wicher Kobyłka, rozstrzygnęło się dopiero w piątej partii. Ostatecznie to jaślanie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 3:2. Relację na żywo z Łęczycy kibice drużyny mogli śledzić za pośrednictwem oficjalnego profilu facebook’owego klubu.

Już jutro siatkarze jasielskiego MKS-u zmierzą się z gospodarzami turnieju. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17.  

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ stasienek
dnia 11.05.2019, 00:38
Ocena
komentarza:
13
brawo chłopaki jeszcze jeden mały krok!
@ Tom
dnia 11.05.2019, 14:47
Ocena
komentarza:
1
Będzie bardzo ciężko wygrać z '' Lotnikami'' ponieważ są faworytami tego turnieju. No ale ... trzymamy kciuki i oglądamy relacje, może się uda :D
@ df
dnia 11.05.2019, 21:09
Ocena
komentarza:
-3
bogdan mowil ze zalatwi;)
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Drzewa pod topór. Mieszkańcy pytają - dlaczego?

  Niedaleko Jasła w lesie w Gorajowicach od marca trwa pozyskiwanie drewna przez Nadleśnictwo Kołaczyce. Jaślanie na widok wielu ściętych drzew znajdujących się w tym rejonie obawiają się, że trwa wycinka na masową skalę. – W tym miejscu trwają planowe prace związane z gospodarką leśną – wyjaśnia Przemysław Telep z Nadleśnictwa Kołaczyce.

 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105