Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Siatkarze MKS-u z drugim zwycięstwem w Niebylcu

27

Drużyna MKS-u "MOSiR" Jasło wygrała drugi mecz w fazie play out przeciwko zespołowi Neobusu Raf-Mar Sołek Cars Niebylec. Tym razem jaślanie nie pozostawili rywalom złudzeń wygrywając 3:0. Do utrzymanie potrzebują już tylko jednego zwycięstwa.

Siatkarze MKS-u "MOSiR" Jasło poszli za ciosem. Po wczorajszym zwycięstwie w zaciętym meczu z Neobusem Raf-Mar Sołek Cars Niebylec, jaślanie dołożyli drugi zwycięstwo nad gospodarzami pierwszych spotkań w fazie play out. Ulubieńcy jasielskiej publiczności rozprawili się z rywalami w trzech setach do 22, 19 i 19.

Jasielskiej drużynie wystarczy już tylko jedno zwycięstwo do utrzymania się w II lidze siatkówki mężczyzn. Teraz siatkarze MKS-u wrócą do własnej hali. Kolejny mecz przeciwko rywalom z Niebylca rozegrają 7 marca 2020 r. (sobota). Wówczas okaże się, czy konieczne do rozegranie będzie czwarte spotkanie.

MD  

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
7
@ gfg
dnia 02.03.2020, 11:31 · Zgłoś
banioki fajne chlopoki
Odpowiedz
3
@ Tak jest
dnia 02.03.2020, 11:36 · Zgłoś
Zazdrość i złośliwość niszczą nasze miasto.
Odpowiedz
5
@ xxxx
dnia 02.03.2020, 16:37 · Zgłoś
A jest jeszceze cos tu do zniszczenia?
Odpowiedz
0
@ Tak jest
dnia 02.03.2020, 22:53 · Zgłoś
Kostki brukowe i betony.
Odpowiedz
15
@ Tolerant
dnia 02.03.2020, 09:51 · Zgłoś
Dlaczego w ludziach jest tyle złości? Czy to może głupota?
W końcu coś drgnęło w jasielskiej siatkówce bo 2 liga była dopiero
18lat temu a tu hejty bo pewnie się utrzymają. Nieważne że wygrywają
z wiochą co ma 500 mieszkańców, widocznie jest dobry sponsor w tej
wiosce który płaci zawodnikom z Rzeszowa za granie.
Dobrze że jest więcej takich ludzi którzy wspierają klub dobrym słowem
i niech drużyna skupia się na tym a nie na hejtach.
Odpowiedz
12
@ Uznanie
dnia 02.03.2020, 11:35 · Zgłoś
Gratulacje za zwycięstwo,treningi i grę z pasją.Dobrzy Jaślanie powinni cieszyć się i docenić wysiłek sportowców.Kiedyś dojdą do większych sukcesów.Powodzenia.
Odpowiedz
5
@ Live
dnia 02.03.2020, 09:50 · Zgłoś
Siatkarze z Jasła wygrają, a "Czarni" kiedy rozpoczynają sezon wiosenny ?
Odpowiedz
9
@ maruda
dnia 02.03.2020, 09:17 · Zgłoś
Brawo chlopaki !! Gratki !! Jeszcze jeden, jeszcze jeden... !!
Odpowiedz
2
@ handlowiec
dnia 02.03.2020, 07:54 · Zgłoś
Kiedy ze stadionu czarnych zrobią porządna galerie?
Odpowiedz
3
@ kierol
dnia 02.03.2020, 10:08 · Zgłoś
To nie stadion Czarnych tylko Mosiru i nie zrobia galerii tylko tam jest błotny parking dla huty szkła
Odpowiedz
-13
@ maxymilian wiadomski
dnia 02.03.2020, 06:49 · Zgłoś
beka z tej niby 2 ligii
Odpowiedz
9
@ Niemoge
dnia 01.03.2020, 22:03 · Zgłoś
I po co te dokuczliwe komentarze nie można razem właśnie przez takie coś sport w mieście wygląda tak jak wyglada zamiast kibicować to opluwanie się na wzajem w komentarzach sport ma łączyć a nie dzielić
Odpowiedz
-16
@ jks
dnia 01.03.2020, 19:38 · Zgłoś
brawo wygrywacie z 500 osobowa wioska sukces jak [...]
Odpowiedz
7
@ Haha
dnia 01.03.2020, 19:57 · Zgłoś
Czarni w sumie z samymi takimi wioskami w lidze grają
Odpowiedz
7
@ Siatkarz ze wsi
dnia 01.03.2020, 21:22 · Zgłoś
Nie z takimi samymi, bo z [...]. Siatkarze grają z wychowankami Resovi, których pełno na podkarpaciu, dlatego w II lidze jest 6 zespołów z podkarpacia a nie ma np. z kieleckiego, małopolskigo.A grają tak jak np.Nieciecza tam, gdzie znajdzie się jakiś sponsor, żeby dorobić studiując.
Odpowiedz
-15
@ Noico
dnia 01.03.2020, 21:24 · Zgłoś
Tak tyle ze czarni mają 1 miejsce i walczą o awans a nie utrzymanie i grają miejscowymi chłopakami z Jasła i okolic a nie najemnkami za kasę.
Odpowiedz
11
@ Do pseudo znawców
dnia 01.03.2020, 21:52 · Zgłoś
Nie porównuj wioskowej kopaniny z rozgrywkami 2 Ligii siatkarzy, to jest przepaść hahaha!
Odpowiedz
0
@ Marek D
dnia 01.03.2020, 22:20 · Zgłoś
Ilu kibiców pojechało wspierać w tej 2 lidze swoją drużynę w niebylcu?
Odpowiedz
-3
@ Do pseudoznawcy
dnia 02.03.2020, 19:12 · Zgłoś
A która to liga od końca, ta II siatkarska? Ilu macie jaślan w składzie ?
Nie kompromituj się.
Odpowiedz
1
@ chłop
dnia 02.03.2020, 21:32 · Zgłoś
O jaki awans? Ze wsi do innych wsi?
Odpowiedz
1
@ Kibic
dnia 04.03.2020, 14:10 · Zgłoś
To nie widziałeś?
Odpowiedz
18
@ niemoge
dnia 01.03.2020, 19:36 · Zgłoś
Nie kibicom piłkarskim tylko tym co chcą szkodzić bo normalny kibic czy to piłkarski czy siatkarski kibicuje i wymienia opinie a nie pisze głupoty nie dawajcie wszystkich do jednego wora
Odpowiedz
15
@ sws
dnia 01.03.2020, 19:28 · Zgłoś
Wszystkie nieprzychylne komentarze są dziełem tzw. kibiców piłkarskich, którzy z zazdrości i wypiekami na twarzy śledzą co dzieje się u siatkarzy.
Odpowiedz
-8
@ Global
dnia 01.03.2020, 19:52 · Zgłoś
A te przychylne pisze naczelny jasielski [...] baniakylas.Jak juz wygracie z tymi wioskami to pora zabrać się za pracę na kortach,siłowni,hali,stadionach bo wszędzie to samo.
Odpowiedz
21
@ Czarni Jasło
dnia 02.03.2020, 08:53 · Zgłoś
Ty chyba niepoważny jesteś, przecież duża część kibiców chodząca na piłkę nożną chodzi również na siatkówkę. Wejdź sobie na artykuły o Czarnych i zobaczysz dokładnie takie same komentarze. Zwykłe [...] które [...] wszystko, a w szczególności sport w tym mieście. Powodzenia i trzymamy kciuki za utrzymanie w II lidze.
Odpowiedz
-23
@ jks
dnia 01.03.2020, 19:09 · Zgłoś
i tak spadniecie banioki
Odpowiedz
-21
@ kierol
dnia 01.03.2020, 19:03 · Zgłoś
poodbijali w balon z chłopkami z wioski do rosołu i cieszą sie jakby z resovia wygrali
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.