Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Siatkówka: MKS wygrał ze Skarżyskiem, ale mimo to nie zagra w II lidzie

34
Drużyna MKS „MOSiR-Gamrat” Jasło pokonała STS Skarżysko Kamienna 3 : 2, jednak nie awansowała do II ligi.



Pierwszy set spotkania był wyrównany, ostatecznie jednak gospodarze ulegli drużynie z Jasła 22 : 25. W drugim secie dość długo utrzymywało się nieznaczne prowadzenie MOSiR-u. Skarżysku udało się jednak doprowadzić do remisu 15 : 15, następnie zaś wyjść na prowadzenie 18 : 15. Przewaga gości w okolicy trzech punktów utrzymała się do końca seta, którego Jasło przegrało 22 : 25.




Trzecia odsłona rozpoczęła się dla naszych zawodników źle. Skarżysko odskoczyło na cztery punkty, systematycznie powiększając tę przewagę, aż do zwycięstwa 25 : 13. W czwartym secie jaślanie radzili sobie dużo lepiej, doprowadzając do stanu 20 : 14. Przewaga nie utrzymała się jednak do końca seta. Drużyna z Jasła wygrała dopiero trzecią piłkę setową, co w efekcie dało wynik 25 : 22.

Tie-break był wyrównany i zakończył się wygraną Jasła 15 : 13.




Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem MOSiR-u 3 : 2. Aby móc grać w II lidzie Jasło musiało wygrać mecz oddając nie więcej niż jednego seta, lub - w przypadku zwycięstwa przy dwóch straconych setach - zdobyć więcej „małych punktów” w dwumeczu. Bilans „małych punktów” jest jednak dla MOSiR-u niekorzystny. Pierwszy mecz przegraliśmy 103 do 113, drugi zaś 100 do 107.


Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl












Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do kulomiota
dnia 04.05.2010, 12:00 · Zgłoś
to chyba jakaś gra wojenna, albo dziedzina rolnictwa: młoty, kule, płoty, dyski, oszczepy, kolce, pałeczki, boje itp... Tak, czy tak przy MOSiRze takie pola (boiska, stadionu, placu bitewnego) nie ma. Chodzą słuchy, że jest przy szkole rolniczej w Trzcinicy.
Odpowiedz
0
@ Kulomiot
dnia 02.05.2010, 21:09 · Zgłoś
W Mieście Jaśle jest miejsce dla każdej dyscypliny sportu przy TOWARZYSZU BANIOKU- ******!A czy wiesz co to za dyscyplina sportowa Lekkoatletyka?
Odpowiedz
0
@ Koryto
dnia 02.05.2010, 20:56 · Zgłoś
02:23 oprócz Ciebie!!!Grzęzawisko!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ do 95.41.45.* cd....
dnia 01.05.2010, 04:03 · Zgłoś
Trochę statystyki:
Ranking światowy: 5m-ce (PS) > 58m-ce (PN)
Medale:
MŚ: 1x złoto, 1x srebro (PS) > 2x brąz (PN)
ME: 1x złoto, 5x srebro, 1x brąz (PS) > BRAK(PN)
OL: 1x złoto (PS) > 1x złoto, 2x srebro (PN)
itd...itp...(np: AFERY, ilość kibiców/mecz, znani zawodnicy w polskiej lidze, ilość startów w ME, MŚ, OLIMPIADY)
Odpowiedz
0
@ do ip: 95.41.45.*
dnia 01.05.2010, 02:23 · Zgłoś
Chyba przesiadłeś się do kompa wprost od flaszeczki, ale to dla tych typów > normalka. Coś wypić, nabrać odwagi i do bazgrania.
W przeciwieństwie do ciebie uważam, że w naszym mieście i nie tylko jest miejsce i dla siatkówki i dla piłki nożnej.
A tak na marginesie do podniesienia kieliszka służy ci nie noga, tylko ręka.
Odpowiedz
0
@ Do Marek Bajorek
dnia 30.04.2010, 21:54 · Zgłoś
Kim jesteś? Winno być! "Jestem malarzem nieszczęśliwym, kłopoty mnie nękają wciąż, bo choćbym nie wiem co malował, spod pędzla mi?- WYCHODZI SŁOŃ"! Ładne oczy masz , komu je dasz? Takie ładne oczy,takie ładne oczy...troche takie mętne...Ja tam wolę piłkę nożną Marku Bajorku, bo siatkowka nie ma racji bytu.Noga to noga. Kapujesz? Agata nogą zamiata, a nie raczkami. Najlepiej weź się za [...] PANICZU!!!
Odpowiedz
0
@ do dzielnicowego
dnia 30.04.2010, 16:09 · Zgłoś
masz rację, [...] to super działacz. Odkąd przyszedł na MOSiRze cisza i spokój. Nic się nie dzieje, nic się nie robi, ciężko kogokolwiek spotkać. Zgodnie z maksymą jak się NIC nie robi > nie popełnia się błędów. A przepraszam, robi się > piszę się po internecie bzdury i oczernia innych.
Odpowiedz
0
@ Marek Bajorek
dnia 29.04.2010, 22:33 · Zgłoś
Do "Gazety Prawnej" > dla ciebie [...] PANA Bajorka. Masz odwagę, podpisz się z imienia i nazwiska lub powiedz mi w OCZY jak masz coś konkretnego do powiedzenia (ale na to brak ci odwagi).
A o żeńską siatkówkę się nie martw. Była, jest i będzie: a tym lepiej dla niej i innych dyscyplin sportu w Jaśle będzie jak tacy anonimowi [...] będą od nich się trzymać jak najdalej.
Odpowiedz
0
@ Dzielnicowy
dnia 29.04.2010, 08:51 · Zgłoś
vigo, kibic i do bank spółdzielczy! Szczęście, że Jasło ma takiego Banioka, który nie boi się pseudo działaczy,żerujących na pieniądzach pub licznych, uczuciach, i nie tylko. Dba o jak najlepsze warunki korzystania z obiektów sportowych przez wszystkie kluby(bez wyjątku), jak nikt do tej pory.Widać, jesteś jedynie majster-[...], nalężącym do tych, którzy kapują. Jesteś dwa w jednym na pewno, a chyba nawet trzy w jednym. Uważaj!!!ip.89.174.84
Odpowiedz
0
@ do as
dnia 29.04.2010, 08:32 · Zgłoś
hahaha AS udowodnił teraz chyba każdemu,że ktoś jedzie na dwa fronty haha.Widać,że to lubi może to jakiś homo....? haha:D
Odpowiedz
0
@ Gazeta Prawna
dnia 29.04.2010, 08:07 · Zgłoś
A gdzie sie podziewają "twórcy" II ligi żeńskiej wichrzycielu?!,promotorze niejakiego vigo z okolic Nieglowic?"do bank spółdzielczy" Może chodzi ci o Bajora?"Kibic". Masz rację! Nikt nikogo nie krytykuje, tylko [...]. A najlepij [...] się na tych, którym coś wychodzi. Weź się za piłkę siatkową, piłkę nożną, a najlepie za skoki spadochronowe, bez otwierania. Pa
Odpowiedz
0
@ kibic+vigo = CZARNI
dnia 29.04.2010, 00:09 · Zgłoś
CZARNI JASŁO JEDYNY TAKI KLUB. Ja już wiem, kto to vigo i kibic. HAAHAAA. Ktoś tu kiedyś napisał Czarni ci nie wybaczą!
Odpowiedz
0
@ as
dnia 28.04.2010, 15:45 · Zgłoś
kibic dnia 28.04.2010, 11:53 - ip: 89.174.84.*
vigo dnia 26.04.2010, 16:13 - ip: 89.174.84.* .;D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 28.04.2010, 11:53 · Zgłoś
panowie opamietajcie się, tu nikt nikogo nie krytykuje. ktoś kto zna się na sporcie pewnie jakiś wuefista, albo były trener, lub aktualny trener zrobił dobre podsumowanie, które ani nie jest krytyką, ani obrażaniem, ani pluciem. To normalne podsumowanie, które czyni każdy trener, szef firmy, prezes. A z drugiej strony zastanówcie się ja od roku nic tu na forum nie czytam tylko jakas wojenka podjazdowa z piłkarzami i działaczami piłki noznej. Co było przed meczem w sobotę: ''nie idźcie na kopaczy'',''to 5 liga'', ''dajcie nam te pieniądze które na nich idą'', Po co i kto takiego szczucia dokonywał? Dzielił sport jasielski na piłkarzy i siatkarzy i [...] na piłkarzy? W jakim celu? Każdy dobrze wie kto za tym stoi. Bo ten ktos odwraca w swoim stylu teraz od siebie uwagę. Dwa to kto [...] na siatkarki? Kto na działaczy siatkówki [...]? Kto im kłody rzucał pod nogi? I toczył z nimi spory? Jest jeden Towarzysz! A teraz zabrał się za WEUEFISTÓW!? Daltego nie dziwcie się, że jakiś trener piłkarski lub działacz innej dyscypliny teraz was podsumował. Trzeba było więcej takich wpisów robić w stylu ''kopacze'' V liga, na co te pieniądze idą! lub o siatkarkach, że kupiły sobie miejsce w 2 lidze! Żal, że nie zauważacie jak cały rok obrażaliście innych i krytykowaliście. pozdro dla wiernych kibiców, działaczy, zawodników sportu jasielskiego.
Odpowiedz
0
@ DUCH
dnia 28.04.2010, 00:30 · Zgłoś
Arkadiusz, nie przejmuj się opiniami ludzi którzy tylko czekają aż nam się noga podwinie... Ci ludzie z pewnością będą nadal nadawać, a na boisko nie wejdą za nas grać (ze strachu, z braku odwagi, umiejętności, tego się już chyba nie dowiemy) więc lej na nich z góry bo na nic lepszego nie zasługują, za to co sobą reprezentują ;)
pozdro
Odpowiedz
0
@ do bank spółdzielczy
dnia 28.04.2010, 00:29 · Zgłoś
popieram Vigo, który nikogo nie krytykuje. Ja tam widzę pochwały. Słusznie zauważył, że jedyny walczak który ciagnął grę w trudnych chwilach to Patryk. Jako kibic, którego przez cały sezon pouczano jak ma dopingować i dzielono sport jasielski na piłkarzy, siatkarki i siatkarzy też jestem zawiedziony. Daltego towarzyszu Banioku, nie jątrz. Następnych ludzi chcesz poróżnić Towarzyszu? Skłóciłeś ludzi od żeńskiej siatkówki, środowisko piłkarskie, teraz chcesz mieć za wrogów wuefistów? Daj se chopie spokój.
Odpowiedz
0
@ Bank Spółdzielczy
dnia 27.04.2010, 22:00 · Zgłoś
Rozgrywacz! Twoja postawa na portalu mnie zadawala! Zachowałeś się jak doświadczony rozgrywacz, a nie wystawiacz, jak ten Wigo(co mu piłka migo). Ten Wigo to były siatkarz z małym rozumem i jeszcze jednym małym organem , ale wysokim na 1,97m. Mimo warunków fizycznych był cienki jak małe [...]. Na mecze przychodzi z magistrem od wf, też miernym siatkarzem i [...], [...], bo nic nie "umią"- błąd kontrolowany!Wstyd, że takie egzemplarze, łgarze przylazują na mecze, a później Im się plecie, plecie... Toż to [...] przecie!!! Ale ripostę będą mieli, bo sami jej chcieli. Spoko. Reifaisen Bank.
Odpowiedz
0
@ Rafal Michalik
dnia 27.04.2010, 21:52 · Zgłoś
A ja Wam chlopaki gratuluje mimo wszystko, ze tak daleko zaszliscie! Mialem okazje raz grac w barazach i wiem, ze nie bylo latwo, choc z perspektywy czasu to sie teraz smieje... i Wy tez bedziecie! Mam nadzieje tylko na to, ze nie braknie sponsorow i klub utrzyma oraz za wszelka cene bedzie zachecal do gry tak dobrze rozwijajacy sie podkresle MLODY ZESPOL, ktory wlasnie Wy tworzycie! GRATULUJE CHLOPAKI !!!
PS. widzimy sie na treningu :) Rafal
Odpowiedz
0
@ do vigo
dnia 27.04.2010, 17:17 · Zgłoś
masz za małego stary zeby sie podpisac imieniem i nazwiskiem?:) wez sobie na wstrzymanie..i zgol wąsy:))
Odpowiedz
0
@ @Rozgrywacz do Vigo
dnia 27.04.2010, 10:16 · Zgłoś
Gratuluję postawy i odwagi cywilnej. Ten mecz się zakończył, wioski są. Gramy dalej (oby lepiej). Ważne żeby nie rozpamiętywać porażek tylko się doskonalić. Według mnie brakło doświadczenia i umiejętności panowania nad emocjami. Życzę długiej i owocnej w sukcesy kariery.
Odpowiedz
0
@ Rozgrywacz do Vigo.
dnia 26.04.2010, 21:44 · Zgłoś
Witam. Miło usłyszeć słowa uznania z rąk profesjonalisty. Jestem rozgrywającym od niedawna, nie grałem nigdzie wyżej, nie mam doświadczenia z boiska. Co do zabawy w Zagumnego to raczej nie bawię sie w takie coś, ale jeżeli Ty uważasz ze udaje Zagumnego, to Ty za to nie udawaj Ireneusza Mazura z tymi swoimi odzywkami. Przyznam, mecz przegrałem bo nie rozgrywałem dobrze ale jeżeli zrobisz to lepiej, zapraszam na trening:) może w przyszłym sezonie uda Ci się zagrać w miare Twoich oczekiwań :) Pozdrawiam A.J.
Odpowiedz
0
@ do vigo
dnia 26.04.2010, 20:15 · Zgłoś
w połowie masz racje ale z doświadczenia wiem że trudniej jest wejść do II ligi niż się w niej utrzymać.
Odpowiedz
0
@ do luczek
dnia 26.04.2010, 19:44 · Zgłoś
czarni wygrali 7:0, bo kupili mecz hahahahaha, jak pewnie zresztą każdy:)buhahaha
Odpowiedz
0
@ PoKeMoN
dnia 26.04.2010, 16:34 · Zgłoś
lubie pokemopny
Odpowiedz
0
@ vigo
dnia 26.04.2010, 16:13 · Zgłoś
1.gratulacje, zaszliście daleko, ale co z tego...
2. mieliscie okazje wreszcie do konfrontacji swoich umiejętności, o których sami w chwalebnym tonie się rozpisywaliście i głaskali jacy dobrzy jesteście
3. wynik prawdę powie- przegraliście. Przez cały rok ktoś pisał o was, że wy to jesteście II ligowcami, bo sparingi wygrywacie z II ligowcami, boisko zweryfikowało wasze umiejętności, niestety ale do poziomu III ligowego
4. Mnie jedno przeraziło - patrząc na Was widziałem fajnych, młodych, grzecznych, ułożonych chłopaków, klepiących się po [...]. Ale panowie w sporcie, żeby wygrywać takie mecze potrzeba wściekłości, złości sportowej, jakiegos poziomu adrenaliny. Zespół musi miec lidera, sport nie polega na grzecznościach i klepaniu sie po [...]. Osobowość, werwa, energia - tego wam brakuje. Nie krytykuje nikogo, bo jeden jest spokojny, drugi rozkrzyczany, ale panowie wy macie po 20 lat?! I nie było widac na boisku tej świeżości, tej zaciętości, tej prawdziwej złości sportowej, przysłowiowego [...]Dobrze, że macie Patryka, który ratował was z beznadziejnych sytuacji, dostawal piłkę źle wystawioną gdzies na 4 metr i ładował. Ale podobno jesteście zespołem, ale w sobotę rzadko pomagaliście Patrykowi.
5.Żeby być II ligowcem, choć raz trzeba w takim spotakniu bez mrugnięcia okiem, zagrać taktyczną zagrywką, po skosie, po prostej? Gdzie to było? ,
6. A kolega rozgrywający, powinien mniej siatkówki w tv ogladać i zabrać się za treningi, bo zawaliłeś chłopie II i III set, tym swoim koglem moglem: raz nisko, raz wysoko, raz za antenkę, raz 2 metry przed antenkę. Zero taktyki w wystawie. Wystawiacz to 60% zespołu, ale na to żeby być wystawiajacym potrzeba: POWTARZALNOŚCI, DOKŁADNOSCI. Trzeba było sobie ustawić blok po drugiej stronie, żeby darli jak spławiki do ciebie, ale ty wolałeś Zagumnego udawać! A druga linia, to tylko skoczność Patryka i dobry jego nadgarstek niwelował twoje wystawy na 4 metr.
Odpowiedz
0
@ do PiS-man
dnia 26.04.2010, 14:45 · Zgłoś
sam się zmień człowieku odpuść sobie te twoje [...] i beznadziejne komentarze... .Powiedz kim jesteś no uwierz mi,że każdy jest ciekawy twojej osoby... Pozdrowienia dla trenera i chłopaków
Odpowiedz
0
@ kikass
dnia 26.04.2010, 12:24 · Zgłoś
brawo!!! gratulacje dla chlopakow! jesli ktos ogarnia siatkowke to wie ze druzyna musi sie uzupelniac(tzn miec zmiennikow). tutaj chlopaki grali caly sezon praktycznie jednym skladem..nieliczne zmiany. wiec powstrzymajcie sie od glupich i niecelnych komentarzy. chlopaki dali z siebie wszystko. nie ich wina ze musieli grac mimo wszystko. zmeczenie zrobilo swoje. naprawde wielkie uznanie dla was!!!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 26.04.2010, 10:14 · Zgłoś
Czas zmienić trenera!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Drobny sponsor
dnia 25.04.2010, 22:28 · Zgłoś
Wielka szkoda. Ale miejmy nadzieję, że to się nie posypie. Tych chłopaków stać na wiele. Oni przecież razem grają pierwszy sezon. Potrzebna jest pomoc, bo w przeciwnym razie inne kluby wybiorą MKS-sowi tych zawodników.I długo znowu w Jaśle nic nie będzie.
Odpowiedz
0
@ syśka
dnia 25.04.2010, 21:33 · Zgłoś
szkoodaa. ; (( może za rok się uda. ; )
Odpowiedz
0
@ pki
dnia 25.04.2010, 20:46 · Zgłoś
wygralismy bo awans oni mieli juz w kieszeni
Odpowiedz
0
@ Ares
dnia 25.04.2010, 18:52 · Zgłoś
Gratulacje panowie:)!!!.I niczym się nie przejmujcie,że nie udało się wejść bo naprawdę dużo osiągnęliście jak na pierwszy sezon w tym składzie.Więc jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny i trenera bo bez jego pomocy trudno by było:) Pozdrawiam!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.04.2010, 18:06 · Zgłoś
Panowie BYło Blisko czapki z głow i tak gdyz prawie wszystykimi swoimi zawodnikami z niewielka iloscia pieniedzy zaszliscie tak daleko nie teraz to za rok i tak gratulacje BYL BEDZIE JEST JASIELSKI MKS
Odpowiedz
0
@ Luczek
dnia 25.04.2010, 15:46 · Zgłoś
tak jak mówiłem lepiej było iśc na Czarnych, bo wygrali 7:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.