Slalom gigant o puchar Burmistrza Miasta Jasła
5
22.02.2009 r. (niedziela), na stoku narciarskim Smerekowiec Międzyszkolny Klub Narciarski z Jasła organizuje drugie Zawody Narciarskie w Konkurencjach Alpejskich Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Jasła. Narciarze będą rywalizować o pamiątkowe medale i dyplomy.

Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa alpejskiego, współzawodnictwo sportowe i propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz integracja miłośników narciarstwa alpejskiego. Prawo startu w zawodach mają osoby zgłoszone przez macierzyste firmy, przedsiębiorstwa, instytucje, itp. (nie będące klubami sportowymi). Zgłoszenia wraz z kopią dowodu wpłaty wpisowego (40 złotych), przyjmowane będą do 19 lutego włącznie.
W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa. Zawodnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowe dyplomy. Dla zwycięzców w poszczególnych grupach przewidziane są medale i dyplomy. Natomiast sześć pierwszych drużyn otrzyma pamiątkowe puchary.
Szczegółowe informacje na temat zawodów wraz z regulaminem, znajdują się na oficjalnej stronie Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego w Jaśle (www.ski.rjs.pl). Honorowy patronat objęła burmistrz miasta Jasła Maria Kurowska.
Jenny

Celem zawodów jest popularyzacja narciarstwa alpejskiego, współzawodnictwo sportowe i propagowanie aktywnych form wypoczynku oraz integracja miłośników narciarstwa alpejskiego. Prawo startu w zawodach mają osoby zgłoszone przez macierzyste firmy, przedsiębiorstwa, instytucje, itp. (nie będące klubami sportowymi). Zgłoszenia wraz z kopią dowodu wpłaty wpisowego (40 złotych), przyjmowane będą do 19 lutego włącznie.
W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa. Zawodnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowe dyplomy. Dla zwycięzców w poszczególnych grupach przewidziane są medale i dyplomy. Natomiast sześć pierwszych drużyn otrzyma pamiątkowe puchary.
Szczegółowe informacje na temat zawodów wraz z regulaminem, znajdują się na oficjalnej stronie Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego w Jaśle (www.ski.rjs.pl). Honorowy patronat objęła burmistrz miasta Jasła Maria Kurowska.
Jenny
