Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sławek Peszko na treningu UKS 6 Jasło

40

Piłkarz Lecha Poznań, Sławomir Peszko kibicuje młodym piłkarzom z UKS “Szóstka” Jasło. Na stronie internetowej jasielskiego klubu zamieszczono krótki filmik z pozdrowieniami znanego piłkarza.Sławek Peszko zapowiedział także że odwiedzi piłkarzy z jasielskiej szóstki podczas jednego z grudniowych treningów.

Sławomir Peszko to podstawowy zawodnik Lecha Poznań, drużyny która w przedostatnim spotkaniu grupy A Ligi Europy zremisowała na własnym boisku z Juventusem Turyn 1:1, zapewniając sobie tym samym awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Uczniowski Klub Sportowy Szóstka Jasło jest klubem działającym od kilku lat przy Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle. Treningi prowadzone przez trenera Artura Tomaszewskiego odbywają się na obiektach sportowych szkoły, jasielskim “orliku’, na stadionie MOSIR przy ulicy Sikorskiego oraz na sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. W klubie kilka razy razy w tygodniu trenuje około 50 chłopców z roczników 1998, 1999, 2000 i młodszych.

 

Infirmacje o terminie wizyty Sławka Peszko zostanie podana w późniejszym terminie na portalu www.jaslo4U.pl lub na stronie klubowej www.uks6jaslo.futbolowo.pl "

 

UKS Szóstka

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kiki98
dnia 18.01.2019, 13:07 · Zgłoś
Sławek ochodzi z Jedlicza . Akurat jest moim znajomym
Odpowiedz
0
@ pytajnik
dnia 16.12.2010, 22:19 · Zgłoś
ponoć z Potoka pochodzi...
Odpowiedz
0
@ kol
dnia 10.12.2010, 11:20 · Zgłoś
Artur to chyba obrocicie ze dwie poloweczki
Odpowiedz
0
@ NAFTA JEDLICZE
dnia 08.12.2010, 17:12 · Zgłoś
Sławek pochodzi z Jedlicza, wychowanek Nafty w Jaśle TYLKO się urodził. pozdro
Odpowiedz
0
@ NAFTA JEDLICZE
dnia 08.12.2010, 15:33 · Zgłoś
Sławek Peszko pochodzi z Jedlicza. Urodził się tylko w Jaśle i nic wspolnego nie ma więcej z tym miastem. A kolega JASŁO chyba się przesłyszał bo w jego wypowiedziać wyraźnie mówi że pochodzi z JEDLICZA adresu chyba podawać nie musze :P
Odpowiedz
0
@ JASŁO
dnia 07.12.2010, 17:27 · Zgłoś
Popieram ktoś tam!! Ja także oglądałem ten wywiad na canal+sport w programie 1 na 1 był Sławek Peszko który na pytanie skąd pochodzi powiedział że z Jasła, tam się urodził i wychowywał a jego pierwszym klubem była Nafta Jedlicze, także nie gadajcie wszyscy głupot.
Odpowiedz
0
@ luz
dnia 07.12.2010, 13:05 · Zgłoś
Zeby tylko trener tom. nie zabaniaczyl
Odpowiedz
0
@ ktoś tam
dnia 07.12.2010, 07:54 · Zgłoś
...ale urodził się w Jaśle, przynajmniej tak mówił w jakimś wywiadzie na canal+
Odpowiedz
0
@ linux
dnia 07.12.2010, 07:52 · Zgłoś
A gdzie ten Jedlicz leży ?
Odpowiedz
0
@ Nafta Jedlicze
dnia 07.12.2010, 03:23 · Zgłoś
Nawet wy go kochacie Czarni ;P ;)
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 06.12.2010, 21:59 · Zgłoś
Ja [...], ile razy jeszcze napiszecie skąd on jest?
Odpowiedz
0
@ Ja [...]
dnia 06.12.2010, 21:45 · Zgłoś
ile jeszcze razy napiszecie że z Jedlicza, a ja go spotkałem i co??? żaaal po co tyle razy pisać ehhh...
Odpowiedz
0
@ jenny
dnia 06.12.2010, 20:31 · Zgłoś
podobno z Długiego
Odpowiedz
0
@ Xz
dnia 06.12.2010, 19:34 · Zgłoś
z jedlicza..............
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 06.12.2010, 19:33 · Zgłoś
z Jedlicza ;]
pamiętam go jeszcze z okręgówki jak graliśmy z nimi :D
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 06.12.2010, 19:04 · Zgłoś
Sławus pochodzi z Jedlicza ;]
Odpowiedz
0
@ Młody
dnia 06.12.2010, 18:56 · Zgłoś
Z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ michal
dnia 06.12.2010, 17:49 · Zgłoś
z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ grzes
dnia 06.12.2010, 17:40 · Zgłoś
z jedlicza niedaleko jasla
Odpowiedz
0
@ Levitt
dnia 06.12.2010, 17:29 · Zgłoś
Jedlicze
Odpowiedz
0
@ ;D
dnia 06.12.2010, 17:04 · Zgłoś
Z Jedlicza :)
Odpowiedz
0
@ aerqed
dnia 06.12.2010, 17:00 · Zgłoś
z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ hh
dnia 06.12.2010, 16:41 · Zgłoś
Z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ x
dnia 06.12.2010, 16:37 · Zgłoś
z jakiejś wioski, jedlicze czy coś takiego
Odpowiedz
0
@ mak
dnia 06.12.2010, 16:34 · Zgłoś
Z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ sp
dnia 06.12.2010, 16:15 · Zgłoś
z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ jd
dnia 06.12.2010, 15:33 · Zgłoś
z dobieszyna pod krosnem
Odpowiedz
0
@ do pytajnik
dnia 06.12.2010, 15:20 · Zgłoś
Jak to skad? Z JEDLICZA !!!!!
Odpowiedz
0
@ wykrzyknik
dnia 06.12.2010, 15:19 · Zgłoś
Lepiej nie pytaj gdzie pierwsze grał...
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 06.12.2010, 15:12 · Zgłoś
z jedlicza jest;)
Odpowiedz
0
@ vool
dnia 06.12.2010, 15:06 · Zgłoś
a mnie sie nie podoba gra Peszki i uważam że się do repry nie nadaje ! w Jaśle to moze i by pograł ale na poziom reprezentacyjny jest cienkawy nieco...
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 06.12.2010, 15:04 · Zgłoś
Z miasta Jedlicze, [...] z Jasła:))
Odpowiedz
0
@ eeekpo
dnia 06.12.2010, 15:03 · Zgłoś
z jedlicza
Odpowiedz
0
@ Adam
dnia 06.12.2010, 15:00 · Zgłoś
Z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ Figo
dnia 06.12.2010, 14:50 · Zgłoś
Pochodzi z Jedlicz :P
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 06.12.2010, 14:32 · Zgłoś
jedlicze chyba
Odpowiedz
0
@ ds
dnia 06.12.2010, 14:26 · Zgłoś
z Jedlicza
Odpowiedz
0
@ pfff
dnia 06.12.2010, 14:21 · Zgłoś
no ale się wypowiedział , grać potrafi ale chyba nic więcej
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 06.12.2010, 14:16 · Zgłoś
Pan Peszko pochodzi z jedlicza
Odpowiedz
0
@ pytajnik
dnia 06.12.2010, 13:31 · Zgłoś
a skąd pochodzi p.Sławomir Peszko ? :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.