Służby więzienne na boisku
0
Halowy Turniej Piłki Nożnej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej odbył się już po raz czwarty. Osiem drużyn przyjechało do Jasła powalczyć o puchar dyrektora okręgu. Turniej odbył się na hali MOSiR, w piątek 27 lutego br.


- Celem tego turnieju jest krzewienie kultury fizycznej wśród funkcjonariuszy służby więziennej, emerytów, a przede wszystkim integracja tych służb. Jest to jest najchętniej odwiedzana przez poszczególne zakłady impreza organizowana przez inspektorat - mówi pułkownik Władysław Lechowski, dyrektor okręgowy.
Na boisku spotkały się zespoły z reprezentujące zakłady karne w Jaśle, Uhercach, Łupkowie, Rzeszowie, Przemyślu, Medyce oraz przedstawiciele Ośrodka Doskonalenia Kadr w Olszanicy i Aresztu Śledczego w Sanoku.



W wyniku rozegranych meczy miejsce I wywalczyła drużyna zakładu karnego z Przemyśla. Miejsce drugie zajęli funkcjonariusze z Medyki, a trzecią lokatę zdobyło Jasło.
(omega)
- Celem tego turnieju jest krzewienie kultury fizycznej wśród funkcjonariuszy służby więziennej, emerytów, a przede wszystkim integracja tych służb. Jest to jest najchętniej odwiedzana przez poszczególne zakłady impreza organizowana przez inspektorat - mówi pułkownik Władysław Lechowski, dyrektor okręgowy.
Na boisku spotkały się zespoły z reprezentujące zakłady karne w Jaśle, Uhercach, Łupkowie, Rzeszowie, Przemyślu, Medyce oraz przedstawiciele Ośrodka Doskonalenia Kadr w Olszanicy i Aresztu Śledczego w Sanoku.
W wyniku rozegranych meczy miejsce I wywalczyła drużyna zakładu karnego z Przemyśla. Miejsce drugie zajęli funkcjonariusze z Medyki, a trzecią lokatę zdobyło Jasło.
(omega)
