Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Solidarność Gamrat nadal liderem ligi halowej

11
Solidarność Gamrat i Wisłoka Nowy Żmigród do tej pory wygrały wszystkie mecze ligowe i prowadzą w tabeli po pięciu kolejkach. Również świetną passę notuje zespół Skensy Sztos, który w ubiegły piątek w najciekawszym meczu wieczoru pokonał drużynę Lidera.


Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań piątej kolejki i aktualną tabelę rozgrywek:

Karczma u Edwarda – Agenci  10-2

Guardi – Solgam  1-1

Lider – Skensy Sztos  2-4

Solidarność Gamrat – Osiedle Mickiewicza  5-1

Ferajna Artura S. – Wisłoka Nowy Żmigród  3-4

Real Galacticos – TS Sokół  5-5

Tabela rozgrywek po pięciu kolejkach:

 

Mecze

Punkty

Bramki

1) Solidarność Gamrat

5

15

27-12

2) Skensy Sztos

5

13

23-8

3) Wisłoka Nowy Żmigród

4

12

21-14

4) Lider

5

9

15-12

5) Karczma u Edwarda

4

7

18-16

6) TS Sokół

4

5

17-14

7) Real Galacticos

5

4

13-21

8) Osiedle Mickiewicza

4

2

12-18

9) Ferajna Artura S.

5

1

12-21

10) Guardi

5

1

6-17

11) Solgam

4

1

6-18

* Wyniki drużyny Agenci z pierwszej fazy rozgrywek, czyli rundy „każdy z każdym” nie są liczone do tabeli i statystyk ligowych.

Szósta kolejka w dniu 4.12.2009 (piątek).


"e6"
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ obserwator
dnia 02.12.2009, 09:38 · Zgłoś
Już dajcie spokój tej Ferajnie może i dobrze nie grają ale nie przegrywają po 17-1 ,a co do bramkarza to ostanio w meczu z Wisłoką moim zdaniem bronił bardzo dobrze!;);)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 01.12.2009, 18:37 · Zgłoś
heh byłem tam i widzialem jak Ferajna Artura S. grala złe
bramkarz to [...] haha
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 01.12.2009, 17:28 · Zgłoś
Ferajna Artura S.
przecierz oni nie umieja grac
a bramkaz ponti nie umie bronic
niech pójdzie do cyrku
hahah
Odpowiedz
0
@ eloziomek
dnia 01.12.2009, 14:17 · Zgłoś
haha oj bawoli
Odpowiedz
0
@ bawolinhooo
dnia 01.12.2009, 12:50 · Zgłoś
skensy jukendensy !!!!!!!!!!!!!! karwasz twarz !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ do kibic
dnia 01.12.2009, 10:54 · Zgłoś
zgadza sie, podobnie jak Karczma-Lider oraz Skensy-Sokol
Odpowiedz
0
@ do kibic
dnia 01.12.2009, 07:52 · Zgłoś
oj kibic [...], najpierw naucz sie czytac "andrzeju", pozniej wyjdz na boisko albo na trybuny i poogladaj mecze, a dopiero pozniej komentuj :)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 30.11.2009, 17:18 · Zgłoś
na pewno najlepszy mecz w piątek będzie gamrat ze żmigrodem
Odpowiedz
0
@ :p
dnia 30.11.2009, 17:05 · Zgłoś
co takiego
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 30.11.2009, 17:04 · Zgłoś
heh ferajna anrdzeja s to same [...] kazdy mecz przegrywaja. pewnie bramkasz to ***
Odpowiedz
0
@ polo
dnia 30.11.2009, 16:54 · Zgłoś
najciekawszym meczem wieczoru byl mecz zmogrod vs. ferajna.. tam byly cyrki hehehe co sie nie osmielem na trybunach :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.