Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Spacerek AS Monaco, niespodziewana porażka Ulaszowic, remis Skensów- podsumowanie II kolejki Jasielskiej Ligi Orlika

18

W miniony piątek na boisku Orlik 2012 przy ul. Śniadeckich odbyła się II kolejka Jasielskiej Ligi Orlika. W sumie w pięciu spotkaniach padły 33 bramki.

Poniżej prezentujemy rezultaty spotkań II kolejki:

Zwykłe Grajki- Józkowa Team 4-5 (1-1) Szufnara Rafał 2x, Gustek Wojciech, Biernacki Adrian- Wilisowski Ryszard, Kalityński Dominik 3x, Plęs Przemysław

Skensy Sztos- Buszujące Szperacze2-2 (2-1) Gorczyca Arkadiusz, Kalityński Łukasz- Świątkowski Filip, Nabożny Aleksander

Legenda- Ulaszowice4-3 (1-2) Martowicz Szymon 2x, Paryś Tomasz, Mędrek Kamil- Sołtys Michał, Wiewiórski Hubert, Starzewski Sebastian

AS Monaco- Pionki w Grze4-1 (1-0) Setlak Paweł 2x, Wesołowski Piotr, Dubiel Arkadiusz- Myśliwiec Rafał

No Name-  Przecinaki3-5 (0-1) Pierzowicz Bartosz-2x, Zawisza- Kurdziel Maciej 2x, Klich Karol 2x, Szopa Bartosz

Licznie zgromadzeni jasielscy kibice byli pod wrażeniem gry, gracza drużyny Józkowa Team z nr 16, który pomimo swoich warunków fizycznych udowodnił, że potrafi strzelać bramki - już w drugiej kolejce z rzędu. Czy ten zawodnik powtórzy wyczyn Roberta Lewandowskiego z Bundesligi i będzie trafiał w każdej następnej kolejce ? Przekonamy się niebawem.

Tabela po I kolejce Jasielskiej Ligi

1

AS Monaco

6pkt

9-1

2

Józkowa Team

6pkt

8-5

3

Przecinaki

6pkt

9-6

4

Buszujące Szperacze

4pkt

6-4

5

Skensy Sztos

4pkt

5-4

6

Legenda

3pkt

7-7

7

Ulaszowice

0pkt

5-7

8

No Name

0pkt

5-9

 9

Pionki w Grze

0pkt

2-7

10

Zwykłe Grajki

0pkt

4-10

 

 

Klasyfikacja strzelców TOP 15

1.Martowicz Szymon- 4 bramki

1.Setlak Paweł- 4 bramki

1.Kalityński Dominik- 4 bramki

4.Wesołowski Piotr- 3 bramki

4.Tusiński Michał- 3 bramki

6.Plęs Przemysław- 2 bramki

6.Pierzowicz Bartosz- 2 bramki

6.Szufnara Rafał- 2 bramki

6.Kurdziel Maciej- 2 bramki

6.Klich Karol- 2 bramki

6.Kalityński Łukasz- 2 bramki

6.Gorczyca Arkadiusz- 2 bramki

6.Myśliwiec Rafał- 2 bramki

6.Szopa Bartosz- 2 bramki

6.Paryś Tomasz- 2 bramki

Terminarz na III kolejkę ( 05.07.2013 r.)

18.10 AS Monaco- Skensy Sztos

18.50 Jóżkowa Team- Przecinaki

19.30 Ulaszowice- No Name

20.10 Legenda- Buszujące Szperacze

20.50 Zwykłe Grajki- Pionki w Grze

 

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ tak
dnia 02.07.2013, 19:38 · Zgłoś
Po 1 kolejce maja 6 pkt?
Odpowiedz
4
@ Obserwator
dnia 01.07.2013, 23:43 · Zgłoś
Józkówki* jak już!
Odpowiedz
0
@ wodzionka
dnia 01.07.2013, 22:20 · Zgłoś
co się pierwsze liczy, strzelone bramki czy stracone w tabeli? Bo jak strzelone to przy rownej ilosci pkt i roznicy bramek przecinaki powinny być wyżej od jozkowej.
Odpowiedz
8
@ opserwator
dnia 01.07.2013, 10:36 · Zgłoś
ten zawodnik z nr 16, chodzi o takiego zawodnika lekko przy kości? wydaje mi sie ze na prawde jak na jego warunki to sie chłopak stara i dużym sukcesem jest to ze ma już 2 bramki, gratulacje i oby tak dalej nie przejmuj się publiką
Odpowiedz
-2
@ widz=kibic
dnia 01.07.2013, 09:55 · Zgłoś
tak tak jesteście [...] lewawndowskimi :)
Odpowiedz
9
@ pyku
dnia 01.07.2013, 09:54 · Zgłoś
Ponti będzie strzelał zobaczycie, widze w nim wielki potencjał:) jest jak inzagi w polu karnym jak lis franek czeka tylko jak bramkarz wypluje pilke i dopelni formalnosci, ma kunszt. Sam wzialbym go do swojego zespolu, ale niestety jest za drogi
Odpowiedz
3
@ irek
dnia 30.06.2013, 21:27 · Zgłoś
Powiedzmy sobie szczerze że liga jest wyrównana i każdy z każdym może wygrać , po dwóch kolejkach nie można określić faworytów (faworyta) , owszem są zespoły które mają komplety pkt ale też trzeba popatrzeć z kim grali . Co do opisu o graczu z nr 16 to powiem tyle warunki fizyczne warunkami ale też trzeba umieć strzelać , i jeśli chłopakowi idzie to tylko się z tego cieszyć i mu pogratulować. Podpowiedz dla organizatora , organizatorów trzeba zastanowić się nad drugim arbitrem ponieważ jeden nie wszystko widzi. pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ hehnikach średnio to wygląda.... zobaczy
dnia 30.06.2013, 18:47 · Zgłoś
monaco miało co prawda słabszycxh przeciwników ale tak źle nie graja ( a poza tym paru jeszcze dojdzie) a skensy to pościągały pół ligii sokoła a po wy
Odpowiedz
0
@ Pikuś
dnia 30.06.2013, 17:42 · Zgłoś
Murawa pierwsza klasa
Odpowiedz
0
@ jaslak
dnia 30.06.2013, 17:40 · Zgłoś
moim zdaniem przynjamniej 4 druzyny sa na tym samym poziomie wiec nie bedzie latwo skensom mimo ze usiluja ciagle wzmacniac sklad
Odpowiedz
1
@ Ołów
dnia 30.06.2013, 16:57 · Zgłoś
I tak ligę wygrają skensy wiecej sie spodziewałem po ulaszowicach
Odpowiedz
2
@ nałogowo
dnia 30.06.2013, 14:42 · Zgłoś
23
@ Na Oriencie
dnia 30.06.2013, 14:37 · Zgłoś
Panowie bez spiny, to tylko gierka :D Pozdro dla kumatych! Cpajcie sport!
Odpowiedz
6
@ Józek
dnia 30.06.2013, 14:28 · Zgłoś
Spacerek to moim zdaniem za pewne stwierdzenie, ktoś chyba nie oglądał tego meczu bo wynik nic o nim nie mówi ;P Chłopaki z Pionków znowu nie mieli szczęścia, po raz kolejny słupek i poprzeczka a do tego parę innych 100% sytuacji niewykorzystanych. Miejmy nadzieję, że nabiorą trochę pewności siebie bo mają chłopaki potencjał :)
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 30.06.2013, 14:34 · Zgłoś
Oj boże jaki słupek :D? Poprzeczka owszem ale nie słupek ;) Poza tym byli wyraźnie słabsi od Monaco...
Odpowiedz
11
@ Józek
dnia 30.06.2013, 15:01 · Zgłoś
Prawie słupek, trochę podkolorowałem ale no szkoda mi chłopaków ;) Fajna sprawa ta liga orlika, do tego jeszcze na bieżąco wszystkie wyniki i tabela na jaslo4u, zacna inicjatywa, zacna :)
Odpowiedz
5
@ xyz
dnia 30.06.2013, 15:49 · Zgłoś
Słabsi ? szczególnie widać po sytuacjach i faulach... Policz kolego sytuacje :) słabsi może i byli, ale nieznacznie :)
Odpowiedz
2
@ ixi
dnia 30.06.2013, 14:25 · Zgłoś
AS MONACO - prawa autorksie sie klaniaja! Poza tym troch orginalonsci...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.