Spędź czas na sportowo tj. zdrowo
5
Dnia 31 lipca 2009r. w Świetlicy w Trzcinicy odbył się Turniej Piłkarzyków Stołowych. Do rywalizacji w turnieju stanęło kilka dwuosobowych drużyn. Emocji nie brakowało.


Pojedynki między drużynami były wyjątkowo zacięte, trwały niemalże do „ostatniej piłki”.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody i dyplomy.
Irena Gorczyca


Pojedynki między drużynami były wyjątkowo zacięte, trwały niemalże do „ostatniej piłki”.
Zwycięzcami turnieju zostali:
I miejsce Damian Czajka i Mateusz Dyląg
II miejsce Hubert Dranka i Jakub Gorgosz
III miejsce Robert Czajka i Michał Maczuga
I miejsce Damian Czajka i Mateusz Dyląg
II miejsce Hubert Dranka i Jakub Gorgosz
III miejsce Robert Czajka i Michał Maczuga

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody i dyplomy.
Irena Gorczyca
