Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sportowcy UKS-u „SZÓSTKI” u burmistrza Jasła

17

Opowieści o turnieju, prezentacja zwycięskich statuetek, wspólne zdjęcia – tak przebiegało spotkanie Andrzeja Czerneckiego, burmistrza Jasła z młodymi sportowcami z piłkarskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego „SZÓSTKA” w Jaśle, którzy początkiem czerwca, wywalczyli I i II miejsce w ogólnopolskim turnieju piłkarskim.

Jednym z sukcesów dwóch drużyn klubu z roczników 2000 i 2002 było wywalczenie awansu do rozgrywek finałowych ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego Adidas Football Challenge w Krakowie w ramach turnieju eliminacyjnego, który został nazwany przez dziennikarzy „Dniami Jasła w Krakowie”. O klasie sukcesu drużyny zadecydowało zwycięstwo młodzieży z rocznika 2002 i II miejsce zdobyte przez młodzież z rocznika 2000 w finale rozgrywek turnieju rozegranego na obiektach warszawskiej Agrykoli.

Oprócz wysokich not, sportowcy z jasielskiego UKS-u „SZÓSTKI” otrzymali nagrodę główną, którą jest wyjazd do Niemiec na kilkudniowy camp w klubie Bundesligi – FC Nürnberg. Zwycięscy turnieju będą trenowali i grali na obiektach sportowych tej drużyny, ale to nie wszystko. Jedną z atrakcji będzie wizyta w głównej siedzibie adidasa, która znajduje się niedaleko Nürnberg. Planowane jest także spotkanie z Adamem Matyskiem, byłym reprezentantem kraju oraz piłkarzem między innymi Bayeru Leverkusen, który jest obecnie trenerem bramkarzy w drużynie Dietera Heckinga. Wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymali nagrody w postaci butów Adidas F50, dodatkowo oprócz wyjazdu do Niemiec całe drużyny roczników 2000 i 2002 zostaną ubrane w sprzęt marki Adidas.

Burmistrz Miasta, który  udzielił klubowi pomocy w sfinansowaniu wyjazdu na turniej, złożył gratulacje sportowcom, członkom klubu oraz rodzicom.


UM w Jaśle




Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
1
@ ooo
dnia 28.06.2011, 21:26 · Zgłoś
oglądnijcie sobie :)
Odpowiedz
0
@ kola
dnia 27.06.2011, 22:41 · Zgłoś
to nie pierwszy sukces "szósteczki" poznał ich już cały kraj
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 27.06.2011, 21:22 · Zgłoś
gratulacje chłopaki
Odpowiedz
2
@ lola
dnia 27.06.2011, 18:23 · Zgłoś
brawo:)
Odpowiedz
1
@ lola
dnia 27.06.2011, 17:58 · Zgłoś
brawo coś z was wyrośnie
Odpowiedz
8
@ ZŁOŚLIWY
dnia 28.06.2011, 11:28 · Zgłoś
Sprawdziłem wszystkich - nic z nich nie wyrasta !!! Co najwyżej mogą wyrosnąć na pożądnych obywateli - dobrych piłkarzy lub mądrych ludzi ...
Odpowiedz
0
@ luba
dnia 29.06.2011, 14:10 · Zgłoś
lub??? faktycznie złośliwy jesteś !!!
Odpowiedz
0
@ Vonda
dnia 27.06.2011, 08:49 · Zgłoś
Brawo " Szóstka" !!! Z tych chłopaków cos wyrośnie,oby wszyscy mieli takie zajecie,było by mniej zła !!!
Odpowiedz
2
@ MMMMMM
dnia 24.06.2011, 20:34 · Zgłoś
Gratulacje Młodzi Piłkarze! Wyrazy uznania dla Trenera!
Odpowiedz
-2
@ maj
dnia 24.06.2011, 11:56 · Zgłoś
Już nie pierwszy raz widac ,że ten burmistrz docenia sport.
Szacunek
Odpowiedz
-1
@ komentator
dnia 25.06.2011, 13:03 · Zgłoś
@maj - chyba Ci się burmistrzowie pomylili. W Jaśle jeszcze takiego nie było co by sport WSPIERAŁ. Ten tylko udaje że wspiera.
Odpowiedz
1
@ sta
dnia 25.06.2011, 19:04 · Zgłoś
ten burmistrz docenia tylko zdjęcie jak już jest sukces...
Odpowiedz
-1
@ Obserwator
dnia 24.06.2011, 11:16 · Zgłoś
Panie Burmistrzu - dofinansuj chłopaków w wyjeździe na Słowację - nie musi być tyle ile czarnym do Włoch, połowa z tego to aż nadto.
Odpowiedz
0
@ MMM
dnia 24.06.2011, 08:18 · Zgłoś
Gratuluję sukcesów...szkoda tylko że przy takich wspaniałych sukcesach zapomina się w mieście o sporcie i szkolnictwie a nadal chce się inwestować w coś poza zasięgiem... Szukać cięć w drugą stronę.

...S U P E R [...] K I...
Odpowiedz
0
@ Zdegust
dnia 23.06.2011, 23:12 · Zgłoś
Się grzeje burmistrzunio w blasku sportowców, których docenia jak mało kto...
Odpowiedz
17
@ Krzyś;)
dnia 23.06.2011, 21:23 · Zgłoś
Gratulacje chłopaki! Teraz może pan burmistrz dołoży więcej niż 2 tysiaki,bo sam wyjazd do Warszawy kosztował 2800zł. Tak,że trzymamy kciuki tak jak na fotce! Pozdrawiam
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.