Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sportowcy w Trzcinicy wreszcie docenieni!

38

W Zespole Szkół w Trzcinicy odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie krytej bieżni lekkoatletycznej. Uczniowie szkoły przygotowali część artystyczną, po czym nowa bieżnia została oddana do użytku. Obiekt będzie również spełniał rolę przewiązki pomiędzy budynkiem szkoły i internatem.

Inwestycja była realizowana w ramach projektu pod nazwą "Budowa obiektów sportowych w szkołach ponadpodstawowych na terenie powiatu jasielskiego" wspierana przez Zarząd Powiatu Jasielskiego. Wartość inwestycji wyniosła blisko 720 tyś, z czego 70% to środki unijne.

Bieżnia będzie służyć wszystkim sportowcom z ZS w Trzcinicy. Dotychczas, treningi odbywały się na 50m korytarzu w piwnicy w internacie.

- Będą tutaj prowadzone przede wszystkim treningi, ale można również rozgrywać biegi dwuosobowe i zrobić to w formie zawodów na dystansie 60m prosto. Nie jest to bieżnia przystosowana do profesjonalnych zawodów rangi Mistrzostw województwa, czy Mistrzostw Polski.- powiedział Ludomir Mastej, dyrektor ZS w Trzcinicy.

Oprócz biegów sprinterskich obiekt jest przystosowany do biegów przez płotki oraz skoków wzwyż.
W Zespole Szkół funkcjonuje klub ULKS Technik Trzcinica, do którego należy ponad 100 uczniów, którzy systematycznie biorą udział w treningach.

- Pogoda w tej chwili nie ma wpływu na nasze treningi. Ta bieżnia pozwala nam na to, że jesteśmy przygotowani na Mistrzostwa Halowe tak jak zawodnicy największych ośrodków sportowych. Bez takiej hali nie mogliśmy kształtować zdolności szybkościowych, które są niezbędne przy starcie halowym.- stwierdził Tomasz Wojtas, nauczyciel wychowania fizycznego, trener klubu.

Zapytaliśmy uczennice liceum co sądzą o nowej bieżni.

- Ta bieżnia ma dla nas duże znaczenie, ponieważ wcześniej trenowaliśmy w dużo gorszych warunkach. Każdy teraz będzie się mógł lepiej rozwijać. - powiedziała Anna Stój, uczennica II klasy liceum.

- Pomoże nam w przygotowaniu się do zawodów. Jest tutaj tartan. Myślę, że będzie się lepiej po nim biegało. - ciszy się Oliwia Dyląg.

Po uroczystym przecięciu wstęgi zostały rozegrane biegi sprinterskie, a na koniec uczennice zaprezentowały swoje umiejętności w skoku wzwyż.

Reklama

Komentarze: 38

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx haha
dnia 13.09.2011, 19:00 · Zgłoś
odawlcie sie od nich a jak macie problem to sobie go wsadz w [...] bo nie jeden ci sie tam zmiesci!!!
Odpowiedz
0
@ ggg
dnia 09.11.2010, 19:00 · Zgłoś
Ta w niebieskim może i nożycową,ale ta w fioletowej bluzie na sedesa :D:D:D
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 08.11.2010, 21:56 · Zgłoś
co ta zazdrość robi z ludźmi... żal
Odpowiedz
0
@ Maryna ;p
dnia 08.11.2010, 19:20 · Zgłoś
Wasze komemntarze sa zalosne . Poprostu zrzera was zazdrosc.
I nie piszcie takich glupot o technice bo sami byscie na materac nie dali rady wskoczyc a co dopiero przeskoczyc belke ;d;d;d
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 08.11.2010, 18:31 · Zgłoś
dajcie im spokoj
Odpowiedz
0
@ hiacynta
dnia 08.11.2010, 17:44 · Zgłoś
kotkuuu [...]
każdy może się wypowiedzieć ale żeby takie bzdety ?
nie martw się, może kiedyś bedziesz dobrze s[...]ć jeszcze młoda jestes i nie wyzywaj sie na innych
Odpowiedz
0
@ yyyy
dnia 08.11.2010, 17:40 · Zgłoś
jak już zaczynasz coś mówić to się najpierw zastanów
Odpowiedz
0
@ heee
dnia 08.11.2010, 17:39 · Zgłoś
a do kogo to?
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 08.11.2010, 17:38 · Zgłoś
kobieto przeciez tu jest 140 nożycami
Odpowiedz
0
@ heeh
dnia 08.11.2010, 17:26 · Zgłoś
Nie chodzi o to,żeby wysoko s[...]ć ,ale przynajmniej techniką mogłyście się wykazać,a nie tylko pyskować na forum,każdy może się wypowiedzieć. Życzę powodzenia w dalszym s[...]niu techniką połamańca.pa
Odpowiedz
0
@ do kasiax (hiacynta)
dnia 08.11.2010, 15:52 · Zgłoś
zazdrościsz i tyle... co tu więcej mówić. Przewiązka może i tobie nie potrzebna bo nie nadajesz sie do takich treningów (zrozumiałe) ale takim sportowcom należy sie i ta bieżnia i wiele innych rzeczy np. szacunek i weź to sobie skarbie do serduszka, że tak ciężki wysiłek ktoś kiedyś w końcu musi docenić :* pozdroo
Odpowiedz
0
@ do: Kasiax
dnia 08.11.2010, 15:49 · Zgłoś
haha taaaaa :D PRAWIE .
czujesz różnice koleżankoo ? :]
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 08.11.2010, 15:47 · Zgłoś
sikaaaam xD co ta zazdrość robi z ludźmi ....
Odpowiedz
0
@ do kasiax (hiacynta)
dnia 08.11.2010, 15:44 · Zgłoś
zazdościsz i tyle.. co tu więcej mówić zal takich ludzi.. a przewiązka jest potrzebna inaczej by jej nie bylo ;p moze tobie nie potrzebna bo nienadajesz sie do takich treningow (zrozumiale)lecz takim sportowcom nalezy sie i ta przewiązka i wiele innych rzeczy np. szacunek i weź to sobie skarbie do serduszka. Dziękuję
Odpowiedz
0
@ Kasiax
dnia 08.11.2010, 10:01 · Zgłoś
Byłam na zawodach w trzcinicy s[...]łam wzwyż i mało co tę dziewuche przeskoczyłam a 2 lata różnicy i pierwszy raz w życiu s[...]łam...no ale co dziewczynka się pewnie DOPIERO uczy...Przewiązka ładna lecz do niczego nie potrzebna... Pozdrawiam 2 piłkarską :P :* Osobiście do szkoły nic nie mam lecz do ludzi w niej prac...
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 07.11.2010, 21:14 · Zgłoś
było dobrze i tyle...:P
Odpowiedz
0
@ annnna
dnia 07.11.2010, 20:42 · Zgłoś
oj tam oj tam ;p
jak było tak było.. ;]
Odpowiedz
0
@ do : mądra
dnia 07.11.2010, 20:38 · Zgłoś
monika jak cie nie bylo to czemu sie wypowiadasz? i było dobrze
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 07.11.2010, 17:41 · Zgłoś
musiało być tylu [...] do otwarcia tego [...]
Odpowiedz
0
@ ciekawa
dnia 07.11.2010, 17:03 · Zgłoś
monika jak nie bylas to dlaczego sie wypowiadasz ? nie widzialas a dobrze bylo
Odpowiedz
0
@ wtajemniczony
dnia 07.11.2010, 15:23 · Zgłoś
Ta bieznia to kpina, promocja przedwyborcza jednego z kandydatow... nie nadaje sie do treningu, jest nachylona pod katem kilku stopni, co powoduje ryzyko kontuzji przy codziennym treningu,tyle szumu zrobione o nic.. nadal bedziemy odbywac wiekszosc treningow w piwnicy. tam przynajmniej jest rowno..
Odpowiedz
0
@ do mądrej
dnia 07.11.2010, 10:33 · Zgłoś
mądra ty nie pisz ze moglobyc lepiej wzwyz .Ty bys nawet na materac nie wskoczyla ;p
Odpowiedz
0
@ mądra
dnia 06.11.2010, 11:53 · Zgłoś
no mogło być lepiej jeśli chodzi o wzwyż ... ale dziewczyny przynajmniej się starały ... :) nie miałam okazji tam być i szczerze żałuje :) pozdrawiam !
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.11.2010, 13:38 · Zgłoś
a co tam robi Rzońca?Przecież kasy nie dawał UM!Acha!Wybory się zbliżają i gość chce zapunktować u młodzieży.Żenada!Sportowiec w kampanii wyborczej!
Odpowiedz
0
@ andwa
dnia 05.11.2010, 08:38 · Zgłoś
Więcej ich do przecinania tej wstęgi mama nie miała ?
Odpowiedz
0
@ .
dnia 05.11.2010, 00:50 · Zgłoś
panowie przecinacze.....
Odpowiedz
0
@ olga
dnia 04.11.2010, 21:36 · Zgłoś
zal mi was ludzie zastanówcie się co piszecie ...!
Odpowiedz
0
@ hr
dnia 04.11.2010, 20:43 · Zgłoś
znawca sie znalazł :D ludzie :D co ta zazdrość z wami robi ...
Odpowiedz
0
@ heeh
dnia 04.11.2010, 19:31 · Zgłoś
W Lekkoatletyce w tym wieku na naukę już jest troszeczkę za późno,a do pokazu trzeba było lepszych wziąć
Odpowiedz
0
@ hiiiiiiiii
dnia 04.11.2010, 16:52 · Zgłoś
jak nie wiesz to nie mów ;)
Odpowiedz
0
@ do heeh
dnia 04.11.2010, 16:51 · Zgłoś
po to jest obiekt i nowy zeskok by się uczyć, pozdrawiam :)
Odpowiedz
0
@ power
dnia 04.11.2010, 14:09 · Zgłoś
to była rozgrzewka- miałem przyjemnosc tam być
Odpowiedz
0
@ kat
dnia 04.11.2010, 12:25 · Zgłoś
i super :)
Odpowiedz
0
@ do jana
dnia 04.11.2010, 09:00 · Zgłoś
mogę obstawić że nawet takiej byś nie pokonał :*:D
Odpowiedz
0
@ Art
dnia 03.11.2010, 23:32 · Zgłoś
Tyle szumu o nic...
Odpowiedz
-1
@ heeh
dnia 03.11.2010, 21:43 · Zgłoś
Widać brak umiejętności w skoku wzwyż:)
Odpowiedz
0
@ ptaq
dnia 03.11.2010, 21:40 · Zgłoś
masakra!!
Odpowiedz
-1
@ jan
dnia 03.11.2010, 20:23 · Zgłoś
cóż za wysokość na wzwyż :DDD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.