Sportowo i zdrowo
5
Przez dwa dni trwał turniej tenisa ziemnego w Jaśle. Mecze rozgrywane były w miniony weekend na wszystkich kortach tenisowych w mieście. W turnieju uczestniczyło łącznie 28 zawodników w trzech kategoriach.


W kategorii open kobiet brało udział 8 zawodniczek. Po zaciętej i wyrównanej walce miejsce I zdobyła Joanna Pawlik. Drugą lokatę wywalczyła Agnieszka Siewierska, a trzecią Katarzyna Pabisz.
W kategorii open mężczyzn najlepszy okazał się Bartosz Piórek. Miejsce drugie zajął Tomasz Dziedzicki, a jako trzeci medal zdobył Tomasz Piórek.
W kategorii mężczyzn powyżej 45 roku życia zwyciężył Andrzej Nykiel. Miejsce drugie zdobył Józef Nykiel, trzeci był Jan Żołna, a miejsce czwarte wywalczył Krzysztof Wlezień.




Celem turnieju było propagowanie tenisa i zdrowego stylu życia.
Katarzyna Pacwa-Wilk
W kategorii open kobiet brało udział 8 zawodniczek. Po zaciętej i wyrównanej walce miejsce I zdobyła Joanna Pawlik. Drugą lokatę wywalczyła Agnieszka Siewierska, a trzecią Katarzyna Pabisz.
W kategorii open mężczyzn najlepszy okazał się Bartosz Piórek. Miejsce drugie zajął Tomasz Dziedzicki, a jako trzeci medal zdobył Tomasz Piórek.
W kategorii mężczyzn powyżej 45 roku życia zwyciężył Andrzej Nykiel. Miejsce drugie zdobył Józef Nykiel, trzeci był Jan Żołna, a miejsce czwarte wywalczył Krzysztof Wlezień.
Celem turnieju było propagowanie tenisa i zdrowego stylu życia.
Katarzyna Pacwa-Wilk
