Srebrny medal dla judoków UKS „ MOSiR” Jasło
30 kwietnia 2016r. w Krośnie odbyły się „Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo” .Wspaniale zaprezentowali się na tych zawodach judocy UKS MOSIR JASŁO, zdobywając 11 złotych medali, 4 srebrne i 2 brązowe. Nasz klub reprezentowało 20 odważnych judoków. W klasyfikacji generalne wszystkich klubów Podkarpacia uplasowaliśmy się na drugim miejscu, tuż za Millenium Rzeszów.

Klasyfikacja klubowa Mistrzostw Podkarpacia:
1 miejsce Millenium Rzeszów
2 miejsce UKS MOSIR JASŁO
3miejsce Akademia Judo Rzeszów
4miejsce UKS 15 Krosno
5 miejsce UKS ASW JUDO JASŁO
6 miejsce Skorpion Krosno

Bardzo cieszymy się, że nasi judocy nie boją się rywalizować i z wielką chęcią i uśmiechem pojechali na te zawody. A co najważniejsze! Zaczynają tworzyć super zespół, który wspiera się i dopinguje wzajemnie na macie i poza nią.

Wszystkim naszym zawodnikom należą się wielkie gratulacje!!! Oby tak dalej!
Mistrzami Podkarpacia zostali: Jakub Piątek, Edyta Czempała, Weronika Augustowska, Julia Wojdyła, Alan Nowak, Kacper Krzakiewicz, Grzegorz Żytniak, Patryk Piątek, Karolina Gustek, Marlena Gajecka, Adriana Gajecka.



Srebrne medale zdobyli : Dominika Dybaś, Oskar Filip, Górska Wiktoria, Maria Machańska
Brązowe medale zdobyli: Kamila Musiał, Dominika Płaziak, Szymon Sudyka, Emanuela Pięta
Na czwartym miejscu uplasował się Łukasz Żebracki

Dziękuję naszym sponsorom za wspieranie naszej kariery: Urządowi Miasta Jasło, MOSIR Jasło, MPM - Jasielskiej Sieci Sklepów, GRUBCIO - kawiarnia, HABYS - sprzęt rehabilitacyjny.
www.judomosir.pl
