Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Srebrny medal dla judoków UKS „ MOSiR” Jasło

17

30 kwietnia 2016r. w Krośnie odbyły się „Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo” .Wspaniale zaprezentowali się na tych zawodach judocy UKS MOSIR JASŁO, zdobywając 11 złotych medali, 4 srebrne i 2 brązowe. Nasz klub reprezentowało 20 odważnych judoków. W klasyfikacji generalne wszystkich klubów Podkarpacia uplasowaliśmy się na drugim miejscu, tuż za Millenium Rzeszów.

Klasyfikacja klubowa Mistrzostw Podkarpacia:

1 miejsce Millenium Rzeszów

2 miejsce UKS MOSIR JASŁO

3miejsce Akademia Judo Rzeszów

4miejsce UKS 15 Krosno

5 miejsce UKS ASW JUDO JASŁO

6 miejsce Skorpion Krosno

Bardzo cieszymy się, że nasi judocy nie boją się rywalizować i z wielką chęcią i uśmiechem pojechali na te zawody. A co najważniejsze! Zaczynają tworzyć super zespół, który wspiera się i dopinguje wzajemnie na macie i poza nią.

Wszystkim naszym zawodnikom należą się wielkie gratulacje!!! Oby tak dalej!

Mistrzami Podkarpacia zostali: Jakub Piątek, Edyta Czempała, Weronika Augustowska, Julia Wojdyła, Alan Nowak, Kacper Krzakiewicz, Grzegorz Żytniak, Patryk Piątek, Karolina Gustek, Marlena Gajecka, Adriana Gajecka.

Srebrne medale zdobyli : Dominika Dybaś, Oskar Filip, Górska Wiktoria, Maria Machańska

Brązowe medale zdobyli: Kamila Musiał, Dominika Płaziak, Szymon Sudyka, Emanuela Pięta

Na czwartym miejscu uplasował się Łukasz Żebracki

Dziękuję naszym sponsorom za wspieranie naszej kariery: Urządowi Miasta Jasło, MOSIR Jasło, MPM - Jasielskiej Sieci Sklepów, GRUBCIO - kawiarnia, HABYS - sprzęt rehabilitacyjny.

www.judomosir.pl

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ wsa
dnia 16.05.2016, 15:54 · Zgłoś
A dlaczego Miasto w ogóle dotuje prywatny klub ASW ? Kombinacje, wykazywanie tych samych zawodników w kilku podsekcjach (Jasło, Dębowiec i inne)?
Odpowiedz
4
@ Asw
dnia 17.05.2016, 13:38 · Zgłoś
Zanim coś napiszesz to zasiegnij informacji bo ASW i MOSIR działają na takich samych zasadach jako stowarzyszenie.a jeśli twierdzisz że są jakieś kombinacje to zapraszam do zapoznania z listą trenujacych w klubie lub urzędzie.
Chyba dalej ktoś wam kosmiczne informacje przekazuje.
Odpowiedz
-5
@ Kibic
dnia 13.05.2016, 19:32 · Zgłoś
I kto to mówi pewnie zabolala prawda skoro chowasz głowę w piasek... powodzenia na macie!
Odpowiedz
3
@ Judo
dnia 13.05.2016, 14:45 · Zgłoś
Poczytaj komentarze wyżej kto się napinać zaczął! Szkoda dyskusji bo wy i tak swoje i jak zawsze na forum nigdy w cztery oczy,dobre zabawy i kopania dalej.
Odpowiedz
1
@ zorientowany
dnia 13.05.2016, 13:52 · Zgłoś
Jeśli dla Was wyznacznikiem który klub lepiej trenuje są Mistrzostwa Województwa to gratulacje! Turniej w którym startuje kilka klubów i każdy praktycznie otrzymuje medal(widać na zdjęciach,że newet gdzie nie gdzie nie ma 3 zawodników na podium) Trudniej jest zrobić medal na turnieju towarzyskim niż tam ale jak widać MOSIR robi szoł i mega wynik a komentatorzy się nakręcają. Z tego co wiem to ASW wysłało głównie dzieci i wywalczyło 32 medale to więcej niż MOSIR miał zawodników na tym turnieju. Nikt jakoś nie napisze jak w poprzednich latach jak ASW wygrywało te mistrzostwa a mosir był daleko z tyłu nikt się tak nie nakręcał jak teraz wy!!! To niepotrzebne i dziecinne. Szkoda że podajecie tylko klasyfikacje medalową i nie punktową bo byłoby odwrotnie . Widać, że ASW nawet nie napisało o tym turnieju bo nie ma poprostu o czym. A co do zawodników tego klubu i kasy jaką dostają i wydają z Miasta Jasła to na pewno wydają ją dobrze patrząc na ilość zawodów w jakich biorą udział i też mają super sukcesy a wyznacznikiem niech będą medale na poważnych imprezach sportowych. Nie nakręcajcie się aż tak bo nie ma potrzeby!!!
Zastanówcie się bo najpierw nakręcacie się a potem mówicie wszem i wobec jacy to inni są niedobrzy, więcej luzu.
Odpowiedz
-7
@ Kibic
dnia 13.05.2016, 14:35 · Zgłoś
Ale po co te nerwy "zorientowany" żyłka ci pęknie ! Nikt się nie nakręca, turniej jak turniej tym razem lepiej wypadli zawodnicy UKS MOSIR JUDO to się cieszą z wyników bo sam wiesz że jako trenerzy dwóch sekcji rywalizujecie ze soba że napinasz się na każdej sesji gdzie dzielicie pieniądze że opowiadasz o WIELKICH sukcesach swoich podopiecznych - podajesz turniej w Warszawie oki w kategorii trzy zawodniczki dwie twoje i jedna z innego klubu - twoja zawodniczka przegrywa dwie walki i dostaje brązowy medal i co robisz - oglaszasz życiowy sukces no brawo gratuluję teraz wiemy dlaczego na sali należącej do miasta i MOSIR a nie twojej sekcji wisi jej zdjęcie... a pytam gdzie np zdjęcie p. Garbacika... pewnie nie zasłużył... dziwi że dyskryminujesz turniej nazwany Mistrzostwami Województwa Podkarpackiego bez względu na poziom czy liczbę uczestników no trzeba mieć odwagę (albo wszystkich oprócz 5 zawodniczek w [...]) żeby w taki pedagogiczny sposób potraktować dzieci i zawodników ciekawe czy starczy ci odwagi aby powiedzieć im to prosto w oczy na macie. Dla tych dzieci najważniejsza powinna być zdrowa rywalizacja na macie a poza nią powinni być kolegami i koleżankami co w większości przypadków ma miejsce
Odpowiedz
2
@ Kk
dnia 18.05.2016, 16:35 · Zgłoś
Po pierwsze zanim coś napiszesz obrażając jedną z zawodniczek ASW zobacz na ten sam turniej w Warszawie i wynik zawodniczki Czempaly,która przegrała wszystko a dostała a że było ich 4 to dali jej medal i wtedy też opisywany był mega sukces!!! A o braci Garbacik nie martw się jeśli będą w Jaśle to napewno zrobimy ich zdjęcia i docenimy ich sukcesy.teraz krytykujecie ale jak klub ASW zwracał się z propozycją żeby to wspólnie zrobić to nie było zainteresowania.
Odpowiedz
-1
@ Kibic
dnia 19.05.2016, 13:07 · Zgłoś
W końcu jesteś KK czy Asw!? - po pierwsze nigdy nie pozwoliłym sobie na obrażanie jakiegokolwiek zawodnika, a tym bardziej na używanie w zlym świetle jego nazwiska na forum publicznym, ale ty tego i tak nie zrozumiesz, czemu zresztą trudno się dziwić... co do liczb niby zawodników to się nawet nie ośmieszaj bo wszyscy wiedzą jak jest co pokazują sesje dotyczące sportu. I nie kłam, że nie było zainteresowania ze strony drugiego klubu - w przeciwieństwie do ciebie tam dba i pamięta się o wszystkich zawodnikach, a nie tylko o piątce dziewczyn m.in. tej z życiowym sukcesem... dziwne, że zabrakło miejsca nawet dla ich trenera, który z tego co się orientuję ma wyższe kwalifikacje i uprawnienia np. do nadawania (a nie do rozdawnictwa) kolejnych stopni kyu niż wasz... z tego co wiem, to chyba umieszczenie zdjęć dwóch ich zawodniczek też odbyło się bez zgody i wiedzy ich trenera... dziwi, że opisanie jednego turnieju, aż tak bardzo was zabolało... no ale jak widać wasz trener (a tak z ciekawości to ile osób ma uprawnienia trenerskie w waszym klubie?) musi zawsze być na piedestale i to bez względu na władzę...
Ps. skoro tak wszystko najlepiej wiesz to imieniem i nazwiskiem kogo ma się nazywać nowo budowana hala walk...? Wróbelki na mieście ćwierkają , że... hihihihi
Odpowiedz
2
@ do kibic
dnia 19.05.2016, 18:14 · Zgłoś
We wszystkich wymienionych przez ciebie tematach to najpierw zapytaj o prawdę swoich informatorów bo jest zupełnie inna. Co do uprawnień to każdy z trenerów ASW ma je!! A jakie uprawnienia miał "trenerka" prowadząca zajęcia jeszcze nie tak dawno! Prosże najpierw zasięgnąć informacji a potem rozpowszechniać je w internecie!
Odpowiedz
-1
@ Kibic
dnia 19.05.2016, 18:42 · Zgłoś
Z tego co wiem nikt nigdy nie mówił że zajęcia w zastępstwie trenera prowadził inny trener tylko mówiono że zawodniczka lub zawodnik! Za to w waszej sekcji aż huczy jak to trener ten a ten tak pięknie opiekował się zawodnikami... jakoś brak odpowiedzi który trener z obu sekcji ma większe uprawnienia...
Odpowiedz
1
@ do kibic
dnia 19.05.2016, 18:48 · Zgłoś
Uprawnienia z tego co wiem trenerzy mają takie same stopień trenera II klasy, a niby jaki to trener i gdzie opiekował się zawodnikami bo tego zarzutu to nie rozumiem, kolejna sprawa wyssana z palca i rzucone hasło tylko!
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 19.05.2016, 21:06 · Zgłoś
Myślę, że czas zakończyć tę konwersację bo bredzisz i udajesz że nie wiesz o co chodzi i unikasz odpowiedzi na pytania szkoda czasu i tak jak zawsze wypłyniesz na piedestale. .. i co z tą nazwą nowej hali ustaliłiście już z nową władzą czy dopiero jak zrobicie kolejny spot wyborczy ...
Odpowiedz
0
@ Kk
dnia 19.05.2016, 22:04 · Zgłoś
Nazwa nowej hali będzie Podkarpackie Centrum Sportów Walki!!!
I dziękuj zarówno władzy jak i ludziom którzy poparli tę inicjatywę pomimo wielu głosów przeciw.wrzuc na luz a będzie nam się żyło lepiej
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 19.05.2016, 22:40 · Zgłoś
No ty to wyjatkowo potrafisz dziękować władzy i dziwnie zawsze tej która akurat jest u sterów... może kolejny spot reklamowy ? cieszy że ktoś poszedł po rozum do głowy (zapewne nie ty ) i chce dać normalną nazwę hali! Życzę powodzenia i sportowej rywalizacji na macie pomiędzy zawodnikami waszych sekcji.
Odpowiedz
-5
@ przemo
dnia 13.05.2016, 11:35 · Zgłoś
Gratulacje dla trenera Michała i jego ekipy! Tak trzymać!
Czyżby oprócz czterech zawodniczek (trzeba przyznać bardzo dobrych) i jednej z "życiowymi sukcesami" w ASW nie ma innej zdolnej młodzieży? to na co oni dostają kasę z Urzędu Miasta...
Odpowiedz
-1
@ mucha
dnia 13.05.2016, 07:20 · Zgłoś
To teraz spraw
Odpowiedz
-13
@ Kibic
dnia 12.05.2016, 23:01 · Zgłoś
Brawo dla całej ekipy z Trenerem na czele! Teraz widać, który klub w Jaśle jest lepszy i gdzie lepiej trenuje się młodzież! Brawo!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.