Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Stal Nowa Dęba za silna dla Czarnych. Jaślanie przegrali 1:3

13

Piłkarze Czarnych po słabej grze przegrali dziś na własnym boisku ze Stalą Nowa Dęba 1:3. Jedyną bramkę dla jasielskiego zespołu zdobył w 72 minucie spotkania Łukasz Urban.

Rozgrywany na stadionie przy ulicy Śniadeckich mecz 30. kolejki IV ligi podkarpackiej zakończył się przed kilkunastoma minutami. Łagodnie rzecz ujmując podopieczni Roberta Podkulskiego nie mieli dziś swojego dnia. Rywale dominowali nad nimi na przestrzeni całego spotkania i trzy punkty zgarnęli w pełni zasłużenie.

Więcej informacji wkrótce.

jh

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
1
@ st
dnia 13.06.2014, 10:51 · Zgłoś
jak brakuje kasy to trzeba cos sprzedac...
Odpowiedz
-1
@ st
dnia 09.06.2014, 10:24 · Zgłoś
czekamy na derby z Sobniowem
Odpowiedz
-1
@ hehe
dnia 09.06.2014, 11:45 · Zgłoś
To poczekacie jeszcze wieski trochę bo sobniów ostatnio bardzo słabo wręcz ,,zaskakująco,,rozdaje punkty każdemu na prawo i lewo i już jest poza strefą awansu.
Odpowiedz
0
@ Bestia z bagien myśli
dnia 08.06.2014, 00:17 · Zgłoś
Panu Bernackiemu i Panu Szydle już dziękujemy.
Odpowiedz
0
@ Mas ka ra da
dnia 08.06.2014, 00:20 · Zgłoś
Literówka. Ale wiadomo o kogo chodzi.
Odpowiedz
2
@ ten tego
dnia 07.06.2014, 23:53 · Zgłoś
Dalej walczymy, wszyscy dawać za tydzień na mecz, a w Boże Ciało do Strzyżowa! WSZYSCY!
Odpowiedz
4
@ Bandit
dnia 07.06.2014, 23:26 · Zgłoś
Teraz żeby nie spaść.. Nie wiem co sie stało z Wami że takie [...]ostwo na murawie...
Odpowiedz
3
@ 1312
dnia 07.06.2014, 21:52 · Zgłoś
0
@ Ech,..
dnia 07.06.2014, 21:10 · Zgłoś
Oj [...], [...]...
Słów brakuje, zeby u siebie juniorami z jakaś Nową D. Nie wygrać...
Wstyd w [...]
Odpowiedz
5
@ czarnifan
dnia 07.06.2014, 21:01 · Zgłoś
niech trener wystawia Biernackiego dalej,to na pewno bedziemy wygrywac.Ten bramkarzto tragedia .
Odpowiedz
2
@ kopernikus
dnia 07.06.2014, 21:49 · Zgłoś
Drogi kibicu jeżeli byłeś na meczu to przypomnij sobie 3 (słownie) TRZY sytuacje 100%, wybronione przez Miłosza w drugiej połowie zanim dostał czerwona kartkę.
Odpowiedz
1
@ czarnifan
dnia 08.06.2014, 19:33 · Zgłoś
bramka na 0-1 ustawila mecz ,po jego bledzie.Fakt ze potem obronil sam na sam ,ale pozniej w drugiej polwie znowu zawalil krotko wybijajac pilke.Co mi z tych pozniejszych jegi interwencji jak juz bylo po zamiatane.
On moze i broni dobrze ale pilki pol gorne ,ale przy rzutach roznych wysokich pilkach [...].Do tego nie umie wykopac daleko pilki ,i niecelnie zarazem.Porazka.Do niego nic nie mam ,ale to nie pierwszy taki jego mecz.
Odpowiedz
-4
@ Wojak
dnia 07.06.2014, 19:58 · Zgłoś
Teraz prZyjdzie czas grać na wioskach
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.