Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Stanisław Piwowar zawodnikiem Czarnych

16

Trenujący od początku roku z pierwszym zespołem Czarnych Stanisław Piwowar w zeszły poniedziałek oficjalnie zasilił szeregi jasielskiego klubu. 21-letni wychowanek Standartu Święcany w biało-czarnych barwach występować będzie na zasadzie wypożyczenia.

Piwowar to jeden z młodzieżowców testowanych przez Czarnych od początku przygotowań klubu do startu wiosennych rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Postawą na treningach i podczas meczów sparingowych przekonał do siebie szkoleniowca Roberta Podkulskiego i przed kilkoma dniami oficjalnie zasilił kadrę jasielskiej drużyny. Warto podkreślić, iż młody napastnik trafił do Czarnych już po raz drugi – przed rokiem występował w rezerwach klubu ze Śniadeckich, grających wówczas na poziomie B-klasy.

Czarni planują już kolejne wzmocnienia. Obecnie prowadzimy rozmowy z klubem LKS Czardasz Osiek Jasielski w sprawie wypożyczenia Patryka Kostrząba. Rozpoczniemy też negocjacje w związku z chęcią pozyskania dwóch młodzieżowców z OKS Sobniów Jasło, Marka Surego i Damiana Wrony – powiedział nam Piotr Samborski, członek Zarządu Czarnych Jasło i jego sekretarz.

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Mag
dnia 18.03.2014, 12:48 · Zgłoś
On grał w 2 drużynie jak czarni byli w 3 lidze
Odpowiedz
0
@ bill
dnia 12.03.2014, 13:37 · Zgłoś
sprawdziłem i on jest 93 rocznik a juniorzy są 95 to jak mógł grać w juniorach w jesieni,albo kłamiecie albo ja znalazłem kogoś innego
Odpowiedz
0
@ nie kibic
dnia 12.03.2014, 10:35 · Zgłoś
a jeszcze w ubiegłym roku w rundzie jesiennej grał w drużynie juniorów
Odpowiedz
-4
@ bill
dnia 11.03.2014, 14:30 · Zgłoś
kto to jest ten Piwowar bo śledzę dokładnie piłkę i nie słyszałem o tej gwieżdzie
Odpowiedz
-4
@ jaja
dnia 11.03.2014, 13:38 · Zgłoś
w swiecanach byli po niego z Legi ,Lecha i Gornika ...on wybrał Czarnych..brawo
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 10.03.2014, 18:19 · Zgłoś
dlaczego ten nowy piłkarz kreowany na wielką gwiazdę gra ogony w sparingach?mam nadzieję że to kamuflaż dla szpiegów naszych ligowych rywali...
Odpowiedz
2
@ kibic
dnia 10.03.2014, 20:11 · Zgłoś
mial przerwe w treningach.Z lks Iwonką Iwonicz wszedł w 60 min i od razu robił różnicę.
Odpowiedz
0
@ bizneswoman
dnia 09.03.2014, 19:01 · Zgłoś
Niestety piłka nożna , nie tylko w naszym kraju, jest do cna skopana. To już nie jest dyscyplina sportowa, tylko machina pralnicza ogromnych pieniedzy od góry do dołu. Tyle w tym temacie!
Odpowiedz
3
@ Ercze
dnia 08.03.2014, 12:35 · Zgłoś
Brawo Stanisław, będzie świetnym wzmocnieniem Czarnych i życzę osiągnieć równie wysokich co kiedyś w lekkoatletyce. Powodzenia jeszcze raz :-) pozdro od kol. ze szkolnej ławy.
Odpowiedz
2
@ NN
dnia 07.03.2014, 14:53 · Zgłoś
Nie podniecaj sie tak kibicu - jak można przeczytać na początku wiadomości Piwowar jest do Czarnych tylko wypożyczony ...
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 07.03.2014, 13:24 · Zgłoś
gwarantuje wam ze Stanislaw Piwowar udowodni ze jest ogromnym wzmocnieniem tego klubu, a pobyt tutaj jest tylko przystankiem w drodze do ekstraklasy.Zelazne pluca, szybkosc, dobra technika,kreatwnosc w grze.Wyroznial sie o kilka klas sposrod zawodnikow w nizszych klasach rozgrywkowych.Nie wiem dlaczego jeszcze nie wypatrzyli tego chlopaka skauci z wyzszych lig.Nie bylo jeszcze u nas takiego pilkarza.Gratulacje Czarni, zarobicie na nim kupe szmalu.
Odpowiedz
-1
@ doły
dnia 07.03.2014, 08:57 · Zgłoś
no to faktycznie wzmocnienia [...]e
Odpowiedz
6
@ leju
dnia 07.03.2014, 08:42 · Zgłoś
No tak były kontrakty z wolańskim,górą,złotkiem,wierdakiem,cempa itd. i było żle wszystkim bo po co ludzie z zewnątrz, drodzy,nie miejscowi. Są chłopaki z Jasła i powiatu jasielskiego przymierzani do juniorów i seniorów to źle bo to żadne wzmocnienia.Ludzie ogarnijcie sie i zdecydujcie w końcu o co wam chodzi.
Odpowiedz
4
@ NN
dnia 07.03.2014, 07:49 · Zgłoś
Chyba uzupełnienia składu , bo - z całym szacunkiem dla tych zawodników - na pewno nie wzmocnienia !
Odpowiedz
2
@ adada
dnia 09.03.2014, 16:11 · Zgłoś
szykujemy sie na a klase lub okregowke... wzmocnienia to to nie sa ale chlopaki poowdzenia, udowodnijcie ze jestescie wzmocnieniami:)!
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 06.03.2014, 23:56 · Zgłoś
To mają być wzmocnienia?no nawet niech ci działacze czarnych się lepiej nie osłabiaja..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.