Strona główna

Starty zawodników JSC w Bukowsku i Dobczycach

3
Napisany dnia: 12.06.2019, 12:26 , Tagi: Brak

Prawie 200 kolarzy rywalizowało w niedzielę 9 czerwca, w kolejnym wyścigu w ramach cyklu Podkarpackich Maratonów Rowerowych Szprycha. Tym razem miejscem startu była miejscowość Bukowsko.

Zawodnicy ścigali się na dwóch dystansach po terenach Pogórza Bukowskiego. Trasę „Mini Tour”, liczącą 27 km i 730m przewyższenia wybrał Sebastian Cyran, który z czasem 1h36m zajął 3 miejsce w kategorii M3. Pozostali zawodnicy JSC wybrali dystans „Maxi Tour”, który liczył 47 km i miał 1350m przewyższenia. Na tym dystansie w kategorii M3, Tomasz Leśniak zajął 4 miejsce, a Mateusz Dachowski – 15. W kategorii M4, Artur Gorczyca zajął 5 miejsce a Krzysztof Kosiek – 7.

W tym samym dniu, w Dobczycach rozegrała się kultowa impreza kolarska „Majka Days”. To wyścig wyjątkowy, któremu patronuje sam Rafał Majka. Trasa wyścigu kolarskiego prowadziła przez Pogórze Wielickie; rodzinne tereny Rafała. Zawodnicy mieli do wyboru trzy trasy:

Dystans krótki – 37km i 620m przewyższenia,

Dystans średni – 55km i 930m przewyższenia,

Dystans długi – 76km i 1220m przewyższenia.

Dystans krótki wybrał Mateusz Bienias, który z czasem 1h08m zajął bardzo dobre 8 miejsce w kategorii M2. Pozostali zawodnicy JSC wybrali dystans długi. Najlepiej z trudną trasą poradził sobie Jakub Siemiączko, który z czasem 2h20m zajął w kategorii M2 – 36 miejsce. W kategorii M3, Jerzy Reczek z czasem 2h36m, zajął 59 miejsce, a Piotr Majewski z czasem 2h42m zajął 71 miejsce.

Wszystkim zawodnikom JSC serdecznie gratulujemy.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ agl.
dnia 12.06.2019, 13:23
Ocena
komentarza:
-1
To JSC nie ma wozu technicznego na wyścigach :)
@ Do agl
dnia 12.06.2019, 21:54
Ocena
komentarza:
2
To bylo pytanie czy twierdzenie?
@ QuQuryQu
dnia 12.06.2019, 17:46
Ocena
komentarza:
3
Brawo. Gratulacje JSC.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Głupota, czy polityczna manifestacja?

  W miniony weekend przy wjeździe do Jasła od strony Krosna został zniszczony witacz. Wandal, który tego dokonał użył żółtej farby w spray'u malując na nim napis "#STOP447" nawołujący do manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim i przyjętej amerykańskiej ustawie mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holocaustu.

 • Policjanci użyli gazu wobec agresorów

  Dwóch agresywnych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak obelżywymi słowami znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas interwencji w Łężynach.

 • Tłumy na Baciarach i Brathankach

  Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

 • Pszczoły w sercu miasta? To możliwe!

  W maju na dachu galerii VIVO! Krosno stanęły cztery ule. Jak się okazuje centrum miasta to dla tych pracowitych owadów doskonałe miejsce do życia. Blisko 200 tysięcy pszczół z „Pasieki VIVO!” może w ciągu roku wyprodukować aż 100 kg naturalnego miodu, o kuszącym smaku i nieocenionych walorach zdrowotnych.

 • "Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

   

  Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste: 1. Zamów Triceratops Burgera, 2. Zjedz go w całości, 3. Zrób to szybciej niż Twoi rywale.

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105