Strumyk ma sposób na Czarnych; Śniadeckich zdobyte
Smutne pożegnanie jesieni na stadionie w Jaśle. Strumyk podobnie jak dwa lata temu wyprowadził dwa kontrataki, strzelił dwie bramki i zasłużenie wygrał mecz. Ostatnią porażkę swojego zespołu kibice na Śniadeckich oglądali 10 czerwca 2009 r., a ostatnim pogromcą „Gamrat” Czarnych była drużyna Błękitnych Ropczyce.

„Gamrat” Czarni Jasło – Strumyk Malawa 0:2 (0:1)
0:1 Solarz 37'
0:2 Dziwisz 69'
Żółte kartki: Bernacki, Pokrywka, Maczuga – Brudek, Solarz, Sienko
Sędziowie: Ziemba, Antosiewicz, Grzyb (Rzeszów)
Widzów: 400
Czarni: Kwiek – Pokrywka, Bernacki, Maczuga, Kosiba (61' Dziedzic) – Grzesiak, Madejczyk, Warzocha (69' Kukowski), Brągiel – Złotek (71' Warchoł), Szalony (64' Majewski).
Strumyk: Migut – Skała, Brusik, Gaca, Jandziś (89' Kozicki), Sienko, Brudek (72' Boratyn), Solarz, Siciarz, Kosztyła (86' Pałka), Dziwisz (77' Rzeźnik).
Czarni Jasło
