Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukces karateków w Carpathia Kyokushin Cup

2

W sobotę 12 lutego 2011r w Rzeszowie odbył się turniej karate CARPATHIA KYOKUSHIN CUP. Startowało 160 zawodników z 44 klubów z całej Polski należących do różnych organizacji światowych.

W ten sposób doszło do sytuacji , w której Jasło reprezentowały dwa kluby. Jasielski Klub Oyama Karate „Jissen Team” oraz Jasielski Klub Karate Kyokushin.

W klasyfikacji indywidualnej JUNIOR SEMI KONTAKT 3 m. do 45 kg zajął Zborowski Jakub (JKKK), 1 m. do 70 kg zdobył Wnęk Dawid i 3 m. w tej samej kategorii Setlak Artur  (obaj Jissen Team). Kolejne pozycje to 2 m. młodziczek 14-15 lat Jareckiej Angeliki oraz 3m. Barzyk Michaliny (obie JKKK). W kategorii juniorki 16-17 lat do 60 kg 2m. zdobyła Wałęga Paulina (JKKK), a 3m. Wałek Aleksandra (Jissen Team). W klasyfikacji indywidualnej SENIOR kumite do 70 kg 2 m. zdobył Karp Kamil (Jissen Team). Kierownikiem składu JKKK oraz funkcje sędziego maty pełnił Tadeusz Krygowski, natomiast kierownikiem składu „Jissen Team” był Krzysztof Mrozek.

Organizatorem turnieju był Rzeszowski Klub Sportów Walki „SYSTEM”.

G. Mitoraj

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaslanin
dnia 27.02.2011, 11:26 · Zgłoś
gratulacje !
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 17.02.2011, 20:38 · Zgłoś
Jaka mila Lilianki xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.