Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukces młodych siatkarzy z SP nr 2 Osobnica

3

Drużyna z SP nr 2 Osobnica w trwających od marca rozgrywkach w piłce siatkowej na szczeblu gminnym, powiatowym, rejonowym oraz w półfinale wojewódzkim w Sanoku, gdzie zajęła II miejsce i uzyskała prawo do gry w barażach w Dębicy.

W dniu 12 maja w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy starowało 3 drużyny: SP nr 9 Dębica, SP nr 3 Leżajsk i SP nr 2 Osobnica, która reprezentowała gminę Jasło i powiat jasielski. W wyniku ostrej rywalizacji nasi siatkarze zdobyli II miejsce, natomiast w wyniku klasyfikacji końcowej  zajęli V miejsce w finale wojewódzkim co jest dla młodych siatkarzy ogromnym sukcesem

Tabela końcowa:

I miejsce: SP nr 11 Rzeszów

II miejsce: SP nr 3 Stalowa Wola

III miejsce: SP nr 4 Sanok

IV miejsce SP nr 3 Leżajsk

V miejsce: SP nr 2 Osobnica

Drużyna występowała w składzie: Norbert Ziomek, Kamil Nowak, Wojciech Marszałek, Michał Budziak, Kamil Jędryczka, Wiktor Setlak, Kacper Świątkowski, Krzysztof Kosiek,  Szymon Bara,   Wiktor Bienia, Sebastian Kmiecik, Kacper Bajorek.

Nasi chłopcy przebyli długą drogę zanim znaleźli się w najlepszej piątce w województwie podkarpackim. Od samego początku zajmowali oni czołowe miejsca pod okiem ich trenera pana Janusza Pruchnika. Gratulujemy im z całego serca i jesteśmy z nich bardzo dumni. Życzymy im dalszych sukcesów podczas nauki w gimnazjum.

SP nr 2 Osobnica

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
-4
@ ggg
dnia 26.05.2015, 12:04 · Zgłoś
Gratulacje dla Janusza ciekawe jak dyrekcja władze gminy docenią jego wieloletnią pracę i sukcesy bo to jeden z wielu.
Odpowiedz
-2
@ [...] ca rap
dnia 26.05.2015, 08:46 · Zgłoś
siatkówka w osobnicy to TYLKO JANUSZ PRUCHNIK znam go to świetny nauczyciel...gratulacje dla całej drużyny..
Odpowiedz
-6
@ zak
dnia 25.05.2015, 13:09 · Zgłoś
Gratulacje ;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.