Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukces młodziczek klubu UKS MOSiR Jasło

22

7 marca br. młodziczki klubu UKS MOSiR Jasło zajęły trzecie miejsce w trzecim etapie rozgrywek Mistrzostw Polski Młodziczek, czym zapewniły sobie awans do fazy ćwierćfinałowej. W decydującym meczu pokonały zespół UKS Dębowiec 2:0 (25:21, 25:15).

Zespół UKS „MOSiR" Jasło wystapił w składzie: Oliwia Pykosz (kapitan), Aleksandra Wolska, Julia Wietecha, Julianna Orlińska, Anna Janas, Iga Kosicka (libero), Paulina Śmietana, Laura Sajdak, Izabela Szerląg, Zuzanna Świder
 
Trener: Leszek Wierzgacz

red.

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
3
@ Ixi
dnia 13.03.2021, 13:17 · Zgłoś
Niestety wilu typu Natural Born Leader itp potrafi tylko krytykować.
Co niektórzy robią się ekspertami w każdej dziedzinie i w każdym temacie.
Zakompleksione małe ludziki bez żadnych osiągnięć klepią na klawiaturze bzdury dyrdymały.
Niestety ich mały rozumek nie potrafi nic innego, nienawidźi wszystko i wszystkich.
Odpowiedz
9
@ 007
dnia 12.03.2021, 15:58 · Zgłoś
Pan trener już tyle roczników wyszkolił że medal się należy
Odpowiedz
8
@ jasielski kibic
dnia 11.03.2021, 15:13 · Zgłoś
Uważam, iż każdy sukces powinien być odbierany tylko pozytywnie. Ważne, iż młodzież chce dać "coś" od siebie, trenuje a nie spędza cały dzień przy laptopie "zabijając" bezsensownie czas. Gratulacje dla trenera, jak i wszystkich zawodniczek. Brawo !!!
Odpowiedz
-6
@ maki
dnia 11.03.2021, 12:27 · Zgłoś
Acha,rozumiem ze w Debowcu jako siatkarskiej potędze graja wybrane zawodniczki z calej Polski i Świata na kontraktach tak jak w Niecieczy no bo jesli nie to bardzo słabe to porównanie jasielskich dziewczat do dziewcząt z Debowca i okolic.Nie obrażam tutaj absolutnie ekipy z Debowca bo to że jak równy z równym walczy z jasielskimi dziewczynkami tylko czy na tym etapie rozwoju i na tym etapie rozgrywek wygrana jest naprawde tak wielkim SUKCESEM?
Odpowiedz
4
@ fr
dnia 11.03.2021, 14:03 · Zgłoś
jest,debowiec tak jak naprzyklad Developres Rzeszow wyszly z grupy wygrywaly z takimi zespolami jak Stalowa wola czy Przemysl ,Jaroslaw,Debica itp
Odpowiedz
6
@ fr
dnia 11.03.2021, 14:04 · Zgłoś
poza tym trzeba sledzic i znac sie na tym ,a ty widocznie sugeujesz sie ze Debowiec to tylko sanktuarium i ze wies
Odpowiedz
4
@ jasielski kibic
dnia 11.03.2021, 19:56 · Zgłoś
Proszę czytać ze zrozumieniem! Sukcesem jest awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski a mecz z zespołem z Dębowca był przypieczętowaniem sukcesu.
Odpowiedz
2
@ MKS "MOSiR"
dnia 11.03.2021, 12:15 · Zgłoś
Jeżeli w I lidze piłki nożnej liderem jest jakaś Termalica Nieciecza, to też życzę dobrego humoru.
Odpowiedz
-7
@ maki
dnia 11.03.2021, 11:13 · Zgłoś
Jesli dla jasielskiej siatkówki zenskiej sukcesem jest pokonanie Dębowca to ja nie mam pytań.Gratulacje i zycze dobrego humoru nadal.
Odpowiedz
-3
@ Natural Born Leader
dnia 11.03.2021, 12:43 · Zgłoś
Dla jasielskiej piłki nożnej sukcesem jest 17 miejsce w VII lidze między Partyzantem Targowiska, a Orłem Przeworsk i podpisanie 39 letniego dobrze zapowiadającego się stopera więc spokojnie - w Jasle sukces ma inny wymiar.
Odpowiedz
1
@ jks
dnia 11.03.2021, 13:53 · Zgłoś
Zapewne dla jasielskiej piłki jest sukcesem awans do 4 ligii podkarpackiej i występy w gronie drużyn Stal Sanok,Karpaty Krosno,Igloopol Dębica,JKS Jarosłąw czy Polonia Przemyśl.Podpisano kontrakty w zimie z 5 zawodnikami najstarszy ma faktycznie tyle lat ile wspomniałes i ogromne doświadczeniea 2 ma niecałe 17 o czym juz nie napiszesz
Odpowiedz
-4
@ Czosnek podkarpacki
dnia 11.03.2021, 15:39 · Zgłoś
Kuchennymi drzwiami awans
Odpowiedz
0
@ mały
dnia 11.03.2021, 21:21 · Zgłoś
Kuchennymi drzwiami to ty sie po wizycie hydraulika u twojej mamy na swiecie znalazłeś.
Odpowiedz
6
@ do maki
dnia 13.03.2021, 10:38 · Zgłoś
sukcesem dla tych dziewcząt, trenera i klubu nie jest pokonanie w ostatnim meczu UKS Dębowiec tylko:
- wygranie 15 meczów w grupie eliminacyjnej, w której wystąpiło 9 zespołów
- zajęcie 3-go miejsca w grupie finałowej i awans do 1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek

Reasumując:
- wydaje mi się (i wielu logicznie myślącym) że sukcesem jest 3-cie miejsce w województwie w jakiejś kategorii wiekowej
- awans do 1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek
- wygranie 15 meczów ligowych
Odpowiedz
5
@ MKS "MOSiR"
dnia 11.03.2021, 09:48 · Zgłoś
Gratulacje i dalszych sukcesów w ćwierćfinale.
Odpowiedz
9
@ Obserwator
dnia 10.03.2021, 15:24 · Zgłoś
Brawo dla TRENERA oraz dla całego zespołu!! To wielki sukces.
Odpowiedz
8
@ syrenka
dnia 10.03.2021, 11:44 · Zgłoś
Tak trzymać !!!
Odpowiedz
-3
@ Natural Born Leader
dnia 10.03.2021, 11:41 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ maki
dnia 10.03.2021, 13:00 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-2
@ mąka
dnia 10.03.2021, 14:21 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-3
@ Natural Born Leader
dnia 10.03.2021, 14:36 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
10
@ ds
dnia 10.03.2021, 11:28 · Zgłoś
Ogromne gratulacje !!!1
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.