Sukces młodziczek klubu UKS MOSiR Jasło
22
7 marca br. młodziczki klubu UKS MOSiR Jasło zajęły trzecie miejsce w trzecim etapie rozgrywek Mistrzostw Polski Młodziczek, czym zapewniły sobie awans do fazy ćwierćfinałowej. W decydującym meczu pokonały zespół UKS Dębowiec 2:0 (25:21, 25:15).

Zespół UKS „MOSiR" Jasło wystapił w składzie: Oliwia Pykosz (kapitan), Aleksandra Wolska, Julia Wietecha, Julianna Orlińska, Anna Janas, Iga Kosicka (libero), Paulina Śmietana, Laura Sajdak, Izabela Szerląg, Zuzanna Świder
Trener: Leszek Wierzgacz
red.
