Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Sukces młodziczek klubu UKS MOSiR Jasło

22

7 marca br. młodziczki klubu UKS MOSiR Jasło zajęły trzecie miejsce w trzecim etapie rozgrywek Mistrzostw Polski Młodziczek, czym zapewniły sobie awans do fazy ćwierćfinałowej. W decydującym meczu pokonały zespół UKS Dębowiec 2:0 (25:21, 25:15).

Zespół UKS „MOSiR" Jasło wystapił w składzie: Oliwia Pykosz (kapitan), Aleksandra Wolska, Julia Wietecha, Julianna Orlińska, Anna Janas, Iga Kosicka (libero), Paulina Śmietana, Laura Sajdak, Izabela Szerląg, Zuzanna Świder
 
Trener: Leszek Wierzgacz

red.

Napisany dnia: 10.03.2021, 10:33
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ds
dnia 10.03.2021, 11:28
Ocena
komentarza:
10
Ogromne gratulacje !!!1
@ Natural Born Leader
dnia 10.03.2021, 11:41
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ maki
dnia 10.03.2021, 13:00
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ mąka
dnia 10.03.2021, 14:21
Ocena
komentarza:
-2
[Komentarz nie na temat]
@ Natural Born Leader
dnia 10.03.2021, 14:36
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ syrenka
dnia 10.03.2021, 11:44
Ocena
komentarza:
8
Tak trzymać !!!
@ Obserwator
dnia 10.03.2021, 15:24
Ocena
komentarza:
9
Brawo dla TRENERA oraz dla całego zespołu!! To wielki sukces.
@ MKS "MOSiR"
dnia 11.03.2021, 09:48
Ocena
komentarza:
5
Gratulacje i dalszych sukcesów w ćwierćfinale.
@ maki
dnia 11.03.2021, 11:13
Ocena
komentarza:
-7
Jesli dla jasielskiej siatkówki zenskiej sukcesem jest pokonanie Dębowca to ja nie mam pytań.Gratulacje i zycze dobrego humoru nadal.
@ Natural Born Leader
dnia 11.03.2021, 12:43
Ocena
komentarza:
-3
Dla jasielskiej piłki nożnej sukcesem jest 17 miejsce w VII lidze między Partyzantem Targowiska, a Orłem Przeworsk i podpisanie 39 letniego dobrze zapowiadającego się stopera więc spokojnie - w Jasle sukces ma inny wymiar.
@ jks
dnia 11.03.2021, 13:53
Ocena
komentarza:
1
Zapewne dla jasielskiej piłki jest sukcesem awans do 4 ligii podkarpackiej i występy w gronie drużyn Stal Sanok,Karpaty Krosno,Igloopol Dębica,JKS Jarosłąw czy Polonia Przemyśl.Podpisano kontrakty w zimie z 5 zawodnikami najstarszy ma faktycznie tyle lat ile wspomniałes i ogromne doświadczeniea 2 ma niecałe 17 o czym juz nie napiszesz
@ Czosnek podkarpacki
dnia 11.03.2021, 15:39
Ocena
komentarza:
-4
Kuchennymi drzwiami awans
@ mały
dnia 11.03.2021, 21:21
Ocena
komentarza:
0
Kuchennymi drzwiami to ty sie po wizycie hydraulika u twojej mamy na swiecie znalazłeś.
@ do maki
dnia 13.03.2021, 10:38
Ocena
komentarza:
6
sukcesem dla tych dziewcząt, trenera i klubu nie jest pokonanie w ostatnim meczu UKS Dębowiec tylko:
- wygranie 15 meczów w grupie eliminacyjnej, w której wystąpiło 9 zespołów
- zajęcie 3-go miejsca w grupie finałowej i awans do 1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek

Reasumując:
- wydaje mi się (i wielu logicznie myślącym) że sukcesem jest 3-cie miejsce w województwie w jakiejś kategorii wiekowej
- awans do 1/4 Mistrzostw Polski Młodziczek
- wygranie 15 meczów ligowych
@ MKS "MOSiR"
dnia 11.03.2021, 12:15
Ocena
komentarza:
2
Jeżeli w I lidze piłki nożnej liderem jest jakaś Termalica Nieciecza, to też życzę dobrego humoru.
@ maki
dnia 11.03.2021, 12:27
Ocena
komentarza:
-6
Acha,rozumiem ze w Debowcu jako siatkarskiej potędze graja wybrane zawodniczki z calej Polski i Świata na kontraktach tak jak w Niecieczy no bo jesli nie to bardzo słabe to porównanie jasielskich dziewczat do dziewcząt z Debowca i okolic.Nie obrażam tutaj absolutnie ekipy z Debowca bo to że jak równy z równym walczy z jasielskimi dziewczynkami tylko czy na tym etapie rozwoju i na tym etapie rozgrywek wygrana jest naprawde tak wielkim SUKCESEM?
@ fr
dnia 11.03.2021, 14:03
Ocena
komentarza:
4
jest,debowiec tak jak naprzyklad Developres Rzeszow wyszly z grupy wygrywaly z takimi zespolami jak Stalowa wola czy Przemysl ,Jaroslaw,Debica itp
@ fr
dnia 11.03.2021, 14:04
Ocena
komentarza:
6
poza tym trzeba sledzic i znac sie na tym ,a ty widocznie sugeujesz sie ze Debowiec to tylko sanktuarium i ze wies
@ jasielski kibic
dnia 11.03.2021, 19:56
Ocena
komentarza:
4
Proszę czytać ze zrozumieniem! Sukcesem jest awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski a mecz z zespołem z Dębowca był przypieczętowaniem sukcesu.
@ jasielski kibic
dnia 11.03.2021, 15:13
Ocena
komentarza:
8
Uważam, iż każdy sukces powinien być odbierany tylko pozytywnie. Ważne, iż młodzież chce dać "coś" od siebie, trenuje a nie spędza cały dzień przy laptopie "zabijając" bezsensownie czas. Gratulacje dla trenera, jak i wszystkich zawodniczek. Brawo !!!
@ 007
dnia 12.03.2021, 15:58
Ocena
komentarza:
9
Pan trener już tyle roczników wyszkolił że medal się należy
@ Ixi
dnia 13.03.2021, 13:17
Ocena
komentarza:
3
Niestety wilu typu Natural Born Leader itp potrafi tylko krytykować.
Co niektórzy robią się ekspertami w każdej dziedzinie i w każdym temacie.
Zakompleksione małe ludziki bez żadnych osiągnięć klepią na klawiaturze bzdury dyrdymały.
Niestety ich mały rozumek nie potrafi nic innego, nienawidźi wszystko i wszystkich.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Remont drogi wewnętrznej przy ul. Szopena w Jaśle. Tylko na części miejskiej

  Droga wewnętrzna przy ul. Szopena w Jaśle wymaga pilnego remontu. Mieszkańcy osiedla oraz osoby przyjeżdżające do pobliskiej poradni często zwracały uwagę na jej fatalny stan. Z trzech właścicieli drogi pozostało tylko miasto, które wyłoniło już wykonawcę robót. Na dniach zostanie podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle. Zadanie ma być zrealizowane do końca sierpnia br.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Agresywny mężczyzna uderzył 13-latka w twarz. Poruszał się samochodem na tablicach RJS

  W minioną niedzielę kilkanaście minut przed godziną 21. na stacji Orlen w Krakowie nieznany mężczyzna podszedł do 13-letniego chłopca, po czym uderzył go dwukrotnie w twarz wykrzykując w jego stronę wulgaryzmy. Napastnik wsiadł do samochodu na tablicach rejestracyjnych RJS i odjechał. Sprawa trafiła na policję.

 • Zamawiaj domowe obiady u "Wojtka" w obniżonych cenach!

   

  Bar mleczny u „Wojtka” nie przestaje myśleć o swoich klientach. Dlatego też, wciąż obowiązują nowe, obniżone ceny dań przy odbiorze osobistym oraz na dowóz! Pyszne potrawy kuchni domowej z łatwością można zamówić on-line lub w barze przy ul. 3 Maja 101. 

 • Burmistrz otrzymał absolutorium i wotum zaufania od Rady Miejskiej Jasła

  Absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu oraz wotum zaufania po debacie nad raportem o stanie miasta otrzymał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Sesja, na której podjęte zostały stosowne uchwały, odbyła się 21 czerwca.

 • Gmina Tarnowiec ma nowego wójta. Wiktor Barański złożył ślubowanie

   

  Wiktor Barański odebrał w poniedziałek zaświadczenie o wyborze wójta gminy Tarnowiec. Złożył także ślubowanie, przekonując, że podczas swojej kadencji będzie dążył do tego aby łączyć, a nie dzielić. Losy przedterminowych wyborów, które odbyły się 13 czerwca bieżącego roku, rozstrzygnęły się już w pierwszej turze głosowania.

 • 19-latek wszedł na basen po godzinach otwarcia. Doznał urazu kręgosłupa

  Wczoraj około godziny 23. na terenie basenu otwartego w Jaśle doszło do wypadku. 19-letni jaślanin, który wszedł na teren pływalni po godzinach otwarcia najprawdopodobniej wskoczył do wody na główkę w rejonie zjeżdżalni. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

 • Gmina Osiek Jasielski sprzeda dwie atrakcyjne działki

   

  Wójt Gminy Osiek Jasielski informuje, że ogłoszony został przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Osiek Jasielski, położonych w miejscowości Załęże. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położone są w terenie zabudowy techniczno-produkcyjnej. Nieruchomości znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, posiadają dojazd do drogi powiatowej Dębowiec - Osiek Jasielski.

 • OSP z Trzcinicy prowadzi akcję pomocy dla pogorzelców z Nowej Białej

  W minioną sobotę w Nowej Białej na Podhalu ogień strawił 25 budynków mieszkalnych i 23 budynki gospodarcze. Ponad 100 osób straciło dach nad głową. Straty są ogromne a lista potrzeb jeszcze większa. Strażacy z OSP Trzcinica mając w pamięci ubiegłoroczną ogromną pomoc napływającą zewsząd po powodzi błyskawicznej zorganizowali zbiórkę materiałów budowlanych dla pogorzelców...

 • Drodzy mieszkańcy Gminy Tarnowiec

   

  W minioną niedzielę odbyły się w Naszej Gminie przedterminowe wybory na Wójta Gminy Tarnowiec. Spośród czwórki kandydatów, zaufaliście mi. Pragnę za to podziękować. 

 • Wypadek w Zimnej Wodzie. Dwie osoby poszkodowane

  Dzisiaj około godziny 15.30 w Zimnej Wodzie doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Na chwilę obecną do jasielskiego szpitala trafiły dwie osoby. Obecnie ruch na dk 28 w kierunku Krosna jest zablokowany.

 • W żmigrodzkim liceum powstanie wirtualna strzelnica

  W Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie powstanie pierwsza w powiecie jasielskim wirtualna strzelnica. Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Obrony Narodowej oraz powiatu jasielskiego. Wirtualna strzelnica ma powstać do końca roku. Dyrekcja szkoły ma jednak nadzieję, że już na jesień będzie gotowa.

 • Wyprzedzał na skrzyżowaniu i staranował ogrodzenie

   

  W minioną niedzielę na skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego z ul. Baczyńskiego w Jaśle doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca seata wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na chodnik i staranował ogrodzenie pobliskiej posesji. 18-latek został ukarany mandatem karnym.

 • Bezpłatne wakacyjne turnusy rewalidacyjno-terapeutyczne w Bajkowym Przedszkolu

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle ogłasza nabór na wakacyjny specjalistyczny turnus wakacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

 • Rozwiń skrzydła w Jaśle- ruszył nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości

   

  Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej w branży ICT lub branżach związanych z „jakością życia”? Szukasz inspirującego i nowoczesnego miejsca do jej wykonywania? Nie zwlekaj, zgłoś się do Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

 • Jest opinia eksperta w sprawie dwóch problematycznych skrzyżowań ze „stopami”

  Temat bezpieczeństwa w obrębie skrzyżowań ul. Chopina z ul. Ujejskiego i Kraszewskiego, pomimo ciągłych apeli mieszkańców o jego poprawę, pozostaje nierozwiązany od co najmniej kilkunastu lat. Propozycje, jakie Urząd Miasta w Jaśle zgłaszał do Starostwa Powiatowego w Jaśle wciąż czekają na ostateczne decyzje. Dlatego też jasielski magistrat postanowił sięgnąć po opinię ekspercką, której efektem jest szczegółowy audyt i konkretne zalecenia...

 • Marzysz o zdobyciu konkretnego zawodu, który pozwoli Ci szybko się usamodzielnić i dobrze zarabiać? – Zespół Szkół Budow

   

  „Budowlańcy na wagę złota” – takie hasła widnieją w ogłoszeniach z ofertami pracy. Od kilku lat obserwuje się gwałtowny wzrost zapotrzebowania na pracowników branży budowlanej. Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle wychodząc naprzeciw – otwiera kierunki, które zapewniają fachowców w tej branży.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105