Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukces szczypiornistek z Kołaczyc

9

Na obiektach MOSIR w Jaśle odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Organizatorem zawodów było II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle. W rozgrywkach wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjainych z powiatu jasielskiego: I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 2 w Jaśle, Zespół Szkół w Trzcinicy, i Zespół Szkół Ponadgimnazjainych w Kołaczycach.

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym". Pierwsze miejsce i awans do zawodów rejonowych wywalczyły zawodniczki z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjainych w Kołaczycach.

Skład zwycięskiej drużyny;
1.    Anna Gąsior
2.    Alicja Rak
3.    Dorota Paściak
4.    Kamila Wesołowska
5.    Mariola Wajda
6.    Magdalena Włodarczyk
7.    Edyta Talaga
8.    Weronika Lach
9.    Katarzyna Średniawska
10.    Marta Przebięda
11.    Dominika Halerz Jfe
12.    Klaudia Kois
Opiekun zespołu: Anna Filipek

Klasyfikacja końcowa;
I. miejsce ZSP Kołaczyce
II. miejsce ILO Jasło
III. miejsce ZS Trzcinica
IV. miejsce II LO Jasło
V. miejsce ZSnr2 Jasło

ZSP Kołaczyce

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ oja
dnia 15.12.2010, 15:48 · Zgłoś
brunetka najlepsza ;d
Odpowiedz
-1
@ jpxxx
dnia 07.12.2010, 00:05 · Zgłoś
Aniu gratuluję wspaniałych wyników!!!!!Dziewczyny z Kołaczyc najlepsze!!!!!!
Odpowiedz
0
@ ktoś?
dnia 04.12.2010, 20:01 · Zgłoś
Dlaczego nie ma Trzcinicy ?
Odpowiedz
-1
@ :p
dnia 26.11.2010, 17:06 · Zgłoś
Jak 2 dziewczyny że skołyszyna to proste że najlepsze ;p
Odpowiedz
-1
@ mieczysława
dnia 26.11.2010, 11:31 · Zgłoś
Gratulacje dla dziewczyn z Kołaczyc,ale brawa należą się też drużynie z I LO ,też świetnie grały!!
Odpowiedz
1
@ mieczysław
dnia 25.11.2010, 23:42 · Zgłoś
fajne [...] :)
Odpowiedz
-2
@ o-mega
dnia 25.11.2010, 10:14 · Zgłoś
KOłaczyce najlepsze - jak zawsze ...
Odpowiedz
-2
@ Ktos ;d
dnia 24.11.2010, 20:39 · Zgłoś
Bo Kołaczyce są najlepszee ;D
Gratuluję dziewczynki ;D
Odpowiedz
1
@ ktos tam
dnia 24.11.2010, 15:48 · Zgłoś
czemu tylko napisaliście o Kołaczycach?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.