Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sukces UKS 6 Jasło w XII Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

12

UKS 6 Jasło zajęła I miejsce i zdobyła Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w XII Turnieju Piłki Nożnej Chłopców, rozegranym w minioną sobotę w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Jaśle...

<<<FOTORELACJA>>>

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 12 drużyn z województwa podkarpackiego i małopolskiego. Rozegrano 38 meczy, co - jak się okazuje - jest rekordem w dotychczasowych turniejach. Jednak celem spotkania była przede wszystkim dobra zabawa. I organizatorom po raz kolejny udało się to osiągnąć.- To jest świetna zabawa, ale wielką sztuką jest znaleźć ludzi, którzy wesprą takie przedsięwzięcie finansowo. Tutaj ukłon w stronę Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która od 12 lat wspiera ten turniej - mówi Marek Myśliwiec, współorganizator imprezy.


W finale UKS 6 Jasło pokonała UKS Beniaminek Krosno 1-0,a w meczu o trzecie miejsce Sandecja wygrała z Resovią 3-0. Mistrz turnieju UKS 6 Jasło wystąpiła w następującym składzie: Grzegorz Żytniak, kapitan,  Gabryiel, Mateusz Cyntler, Patryk Korneusz, Wiktor Madej,Paweł Kiszka, Kamil Piątkowski, Norbert Sajdak, Kacper Jędrusik, Kacper Szura, Artur Tomaszewski,  trener. W wyniku rozegranych meczy pierwsze miejsce zajął UKS 6 Jasło, drugie - UKS Beniaminek Krosno, trzecie - Sandecja Nowy Sącz, czwarte - Resovia Rzeszów, piąte - Dunajec Nowy Sącz, szóste - Igloopol Dębica, siódme - Tarnovia Tarnów, ósme - Polonia Przemyśl, dziewiąte - Glinik Gorlice, dziesiąte - Soccer Ropczyce, jedenste - UKS 6 Jasło II, dwunaste - MOSIR Bochnia.

Wybrano także najlepszego zawodnika Turnieju, który przyznano Kacprowi Cichoniowi z Beniaminka Krosno, Michałowi Borowcowi Z Igloopolu oraz Maciejowi Świszczowi z Polonii. Z kolei najlepszymi bramkarzami Turnieju zostali: Kacper Rejentowicz z Sandecji Nowy Sącz, Dawid Szczepaniak z Dunajca oraz Szymon Leśniak z Tarnovii.

Sukces kolejnej edycji świadczy o tym, że jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy.  -To zależy nie tylko od samych chłopców, ale także w dużej mierze od trenerów i rodziców  - dodaje na zakończenie M. Myśliwiec.


  (kp)

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 28.01.2011, 10:28 · Zgłoś
Przecież się śmieję:) Mówię, że nie było najgorzej. I nie przejmuj się tak bardzo tym, co piszę...Jeszcze raz -gratulacje!!!
Odpowiedz
0
@ Do xxx
dnia 27.01.2011, 22:18 · Zgłoś
Grali tak sobie. Co ty wiesz o grze, mecz z Sandecją to były piłkarskie szachy, footsal z wysokiej półki
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 27.01.2011, 13:36 · Zgłoś
Grali tak sobie:) ale wynik się liczy. Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ Czarni-fan
dnia 26.01.2011, 07:23 · Zgłoś
I tu też Czarni nie grają no panowie rozwalcie młodzież w klubie tylko kto wam da kasiorę z miasta? Jeden człowiek tj.To[...]ski potrafi zrobić więcej niż 100-letni klub.To wstyd bo albo nie gramy wcale a jak gramy to dostajemy smary.Jednak jak się nie gra to mniejszy wstyd Zarząd ma rację.
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 25.01.2011, 06:28 · Zgłoś
Gratulacje fajny i ciekawy zespół.Bardzo duże zaangażowanie rodziców pomaga trenerowi zrobić świetne wyniki.
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 24.01.2011, 20:47 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 24.01.2011, 20:01 · Zgłoś
GRATULACJE , ale straszny chaos w tej relacji panuje - od razu widać że to nie ta sama osoba pisała ( wystarczy przeczytać relację o sukcesie w Krośnie - zupełnie inny styl ) , za dużo przcinków , co to za Garyiel grał w Szóstce - Archanioł ? Ale jeszcze raz GRATULACJE dla chłopaków i trenera , trochę mniejsze za styl dla redakcji ...
Odpowiedz
0
@ śmoczuś
dnia 24.01.2011, 17:36 · Zgłoś
Gratulacje dla całej drużyny oby tak dalejjj pzdr "bioły"
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 24.01.2011, 15:54 · Zgłoś
brawo chłopcy, gratulacje dla trenera
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 24.01.2011, 14:58 · Zgłoś
Gratulacje!!!
Odpowiedz
0
@ Opalka :D
dnia 24.01.2011, 13:49 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ fanka
dnia 24.01.2011, 13:02 · Zgłoś
SERDECZNE GRATULACJE DLA UKS6 :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.