Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Sukces zawodnika KS SPEED Jasło na Mistrzostwach Polski Juniorów w narciarstwie biegowym

15

Piotr Jarecki, który trenuje w KS SPEED Jasło zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w Tomaszowie Lubelskim w biegu narciarskim na dystansie 7,5 km.

fot. facebook.com/puchargrupyazoty

Zawody IV edycji Pucharu Grupy Azoty organizowane pod egidą Polskiego Związku Narciarskiego odbyły się 21 lutego 2021 r. Piotr Jarecki rywalizował w kategorii junior młodszy, w której musiał uznać wyższość jedynie Łukasza Gazurka (NKS TRÓJWIEŚ BESKIDZKA) oraz Adriana Kiełbasy (LKS ERION PTASZKOWA). Młody jaślanin z czasem 00:23:43.35 zajął trzecie miejsce, za które odebrał brązowy medal.    

MD

Napisany dnia: 22.02.2021, 18:08
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ PKS
dnia 22.02.2021, 19:35
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Dziadek
dnia 22.02.2021, 19:59
Ocena
komentarza:
-2
A gdzie teraz Julian z Piszu przebywa?
@ Zjazdowiec
dnia 22.02.2021, 20:25
Ocena
komentarza:
2
Brawo dla chłopaków i trenera!
@ łodyniec
dnia 23.02.2021, 07:15
Ocena
komentarza:
0
To do biegania na nartach trzeba trenera ?
@ biegacz
dnia 23.02.2021, 09:12
Ocena
komentarza:
-5
[Komentarz nie na temat]
@ Natural Born Leader
dnia 23.02.2021, 11:46
Ocena
komentarza:
-4
[Komentarz nie na temat]
@ wujek
dnia 23.02.2021, 12:30
Ocena
komentarza:
5
Powąznie?a ja myslałem że Piatkowski szkolił sie w Jasle w UKS 6,no ale ty jak widać wiesz wszystko i o wszystkim najlepiej.Ile twoja matka musiała sniegu zjeśc że takiego bałwana urodziła?
@ Natural Born Leader
dnia 23.02.2021, 13:25
Ocena
komentarza:
-4
[Komentarz nie na temat]
@ wujek
dnia 23.02.2021, 13:35
Ocena
komentarza:
5
Tak wiem bo spotkał sie ze mna równiez jako przedstawicielem UKS 6 i mówił że mimo wszystko PAMIĘTA skąd pochodzi i kto mu pomógł tutaj w Jasle.Bardziej od tych pieniedzy Dumni jestesmy że pomoglismy mu zaistniec w wielkiej piłce noznej.
@ Natural Born Leader
dnia 23.02.2021, 13:48
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ iiii
dnia 23.02.2021, 19:41
Ocena
komentarza:
-1
Gratulacje dla Piotra:)
@ Ww
dnia 24.02.2021, 08:13
Ocena
komentarza:
1
Gratulacje dla młodego sportowca i dla rodziców.
Wielu sukcesów życzę.
@ Adios
dnia 24.02.2021, 14:50
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ Biegacz
dnia 02.03.2021, 00:50
Ocena
komentarza:
1
gratulacje !!
@ Antoni
dnia 02.03.2021, 00:55
Ocena
komentarza:
1
Niesamowity chłopak
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rodzina Anety Michalak z Kołaczyc nie daje za wygraną. Walczą o jej powrót do zdrowia

  Pan Janusz robi wszystko, aby żona rozpoczęła rehabilitację w Polsce. W opolskim ośrodku już czekają na jej przyjazd. Pani Aneta obecnie przebywa w klinice w Niemczech. Aby mogła wrócić do kraju i w nim rozpocząć leczenie potrzebna jest karetka, którą zostanie przewieziona. Koszty transportu są bardzo duże. Potrzebne jest 22 tysiące złotych.

 • Czy Lotos Infrastruktura S.A. i Lotos Asfalt w Jaśle trafią w zagraniczne ręce? Politycy KO krytycznie o fuzji PKN ORLEN i Grupy Lotos

   

  Rządowe plany fuzji PKN ORLEN z Grupą Lotos budzą coraz większe wątpliwości wśród polityków Koalicji Obywatelskiej. Posłowie KO dali temu wyraz podczas dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w Jaśle przy dawnych zakładach rafineryjnych. Ich zdaniem sprzedaż spółek Lotos Infrastruktura i zakładu należącego do Lotos Asfalt w Jaśle, które zgodnie z przewidywaniami mają trafić w ręce zagranicznego kapitału wpłynie negatywnie na sytuację zatrudnionych w nich pracowników.  

 • Prezenty od VIVO! Krosno dla jaślanek z okazji Dnia Kobiet

   

  Choć Dzień Kobiet przypada dopiero jutro, to już wczoraj VIVO! Krosno postanowiło sprawić jaślankom wyjątkowy prezent z okazji ich święta. Na ulicach miasta pojawili się młodzi mężczyźni odziani w stylowe garnitury z kwiatami oraz Kartami Podarunkowymi VIVO! Krosno w ręku. W sobotnie przedpołudnie zdołali obdarować nimi 150 mile zaskoczonych tym faktem kobiet. Jedyną formą odwdzięczenia się za upominek były uśmiechy, którymi jaślanki dzieliły się bardzo chętnie.

 • Trwają zapisy na Warsztaty Filmowo-Fotograficzne

   

  Ruszyły zapisy na Warsztaty Filmowo-Fotograficzne. Zorganizowane je z myślą o uczniach klas 5-7 uczęszczających do jasielskich szkół podstawowych, których interesuje produkcja filmowa, aktorstwo bądź fotografia. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w Jasielskim Domu Kultury.

 • Policjanci apelują do pieszych i kierowców o rozwagę na drodze

  Przez najbliższe miesiące funkcjonariusze pełniący służbę, a także podczas kontroli drogowych będą przekazywać uczestnikom ruchu drogowego ulotki zawierające informacje na temat najczęściej popełnianych wykroczeń oraz sankcji jakie za nie grożą...

   

 • Czy fotowoltaika w Jaśle się opłaca?

   

  Fotowoltaika Jasło to aktualnie jedno z najczęściej tworzonych zapytań w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Świadczy o szerzącej się wśród mieszkańców Jasła i okolic świadomości ekologicznej i korzyści ekonomicznych jakie niesie darmowy prąd ze słońca.

 • Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Liczba pacjentów hospitalizowanych z powodu Covid porównywalna jak w momencie szczytowym drugiej

  Wojewoda Ewa Leniart oraz Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Rzeszowie Adam Sidor poinformowali o trudnej sytuacji związanej ze znacznym wzrostem zachorowań na Covid-19. Jeszcze w połowie lutego br. liczba pacjentów hospitalizowanych w podkarpackich szpitalach wynosiła 790 osób. Obecnie odnotowano ich 1245.

 • Grób „Lisa” niczym wyrzut sumienia

   

  Najnowsza historia Jasła naznaczona jest w sposób szczególny tragedią wojennej pożogi. Niemal całkowite zniszczenie miasta odcisnęło na losach jego mieszkańców piętno, którego brzemię zmuszeni są dźwigać po dziś dzień. Pokrzepienia jaślanie mogą jednak szukać przywołując w swojej pamięci postaci, które dla tej wielkiej, jak również małej ojczyzny gotowi byli poświęcić wszystko. Tym smutniejszy wydaje się więc widok nagrobka ppłk. Józefa Modrzejewskiego, na którym jeszcze wczoraj stały wyblakłe sztuczne kwiaty a na nagrobnej płycie zalegały pamiętające zapewne minioną jesień liście i igliwie z rzucających na mogiłę cień drzew.

 • Sprawcy uszkodzenia samochodu w rękach policji

   

  W minioną środę policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali 19-letniego sprawcę uszkodzenia samochodu na jednym z jasielskich osiedli. Tego samego dnia mężczyzna dopuścił się szeregu innych wykroczeń. Krewki młodzieniec miał we krwi 0,5 promila alkoholu. W sprawie 2 dni później zatrzymano kolejną osobę, 18-letniego mieszkańca województwa małopolskiego.

 • Bezskuteczna trzecia próba odwołania przewodniczącego rady powiatu

  Po raz kolejny w tej kadencji samorządu wniosek o odwołanie przewodniczącego Rady Powiatu w Jaśle Roberta Snocha złożyło ośmiu radnych z klubów PSPP oraz SDM. Przedstawiane argumenty za podjęciem takiej decyzji nie przekonały jednak większości w radzie i do zmian personalnych nie doszło.

   

 • Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych W Jaśle 2021

   

  Od 10 lat 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”. Pomimo pandemii władze samorządowe nie zrezygnowały z organizacji jasielskich obchodów tego święta, chociaż w tym roku były one bardziej skromne. Rozpoczęły się o godzinie 11:30 na Starym Cmentarzu.

 • Pani Magda schudła 12 kg

   

  Pani Magda jest doskonałą motywacją dla tych, którzy marzą o zmianie sylwetki, ale często   decyzję o zmianie stylu życia odkładają na jutro, za miesiąc czy za kilka lat.  Nasza bohaterka uważa, że ,,Warto zawalczyć o marzenia, o zdrowie, o lepszą wersję siebie. Nie czekać na okazje, na jutro, tylko zacząć od dziś i dać sobie szansę’’.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105