Sukcesy jaślan w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin
W zeszły czwartek tj. 11 listopada odbył się w Chełmie Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin zorganizowany z okazji Święta Niepodległości. Wystartowało w nim 7 naszych zawodników: Piotr Jamróg, Kamil Karp, Łukasz Pacocha, Dawid Wnęk, Tomasz Dybaś, Emil Kurkowski oraz Remigiusz Wnęk.
Wszyscy nasi zawodnicy zaliczyli udany występ, zwłaszcza, że był to ich debiut w formule Knockdown.

Piotr Jamróg zdobył III miejsce w kategorii Masters +35 lat. Kamil Karp po wyrównanym pojedynku nieznacznie przegrał z przeciwnikiem z Sandomierza – późniejszym zwycięzcą turnieju w kategorii -75 kg. Łukasz Pacocha mimo bardzo dobrej walki, niestety musiał uznać wyższość rywala w dogrywce. Najlepiej z naszych zawodników wypadł Dawid Wnęk, który po raz kolejny spotkał się w finale z przeciwnikiem z Sandomierza z którym nieznacznie przegrał i zajął II miejsce. Tomasz Dybaś oraz Emil Kurkowski mimo niezłych walk niestety przegrali swoje pojedynki już w eliminacjach. Remigiusz Wnęk, który podobnie jak jego brat Dawid startował w kategorii juniorów zajął III miejsce.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach."
Jissen Team
