Sukcesy młodych judoków UKS "MOSiR" Jasło w Zakopanem
W miniony weekend, w Zakopanem odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Judo oraz III Memoriał Józefa Chowańca. Klub Judo - UKS "MOSiR" Jasło reprezentowało ośmioro zawodników. Do Jasła przywieźli trzy medale, w tym jeden złoty.

W ciągu dwóch dni, w Zakopanem swoje pojedynki stoczyło blisko 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski oraz zagranicy, w tym Słowacji, Czech i Francji.
W Zakopanem nie mogło zabraknąć reprezentantów jasielskiego klubu Judo UKS "MOSiR" Jasło. Do polskiej stolicy Tatr udało się ośmioro zawodników. Do Jasła wrócili z trzema medalami. Miłosz Pankiewicz wywalczył złoty krążek. Srebrny medal przypadł Antoninie Gorczycy. Brąz wywalczyła z kolei Nikola Budnik.

Turniej okazał się również doskonałą okazją dla Alana Nowaka, Mieszka Czarneckiego, Fabiana Kurowskiego, Krzysztofa Muzyki i Poli Łuczak do zdobycia nowych doświadczeń.
Młodzi adepci judo znaleźli także czas na górskie wędrówki i poznawanie innych dyscyplin sportu. Klub
MD
