Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Świąteczny Turniej Zakładów Pracy w Skołyszynie

20
Po raz piąty w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Skołyszynie odbył się Halowy Turniej Zakładów Pracy w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn. Organizatorami zawodów byli przewodniczący Rady Gminy w Skołyszynie Wiesław Hasiak i dyrektor miejscowego Zespołu Szkół Stanisław Pawluś.

W Turnieju udział wzięło sześć zespołów z terenu gminy Skołyszyn. Drużyny grały systemem każdy z każdym, sędziował jasielski arbiter Daniel Aleksander. W poszczególnych spotkaniach padły wyniki: Pormat - Vortumnus 2:3, Art-Bud – Okienko 2:3, Usługi Budowlane – Libet 2:1, Vortumnus – Art.-Bud 0:3, Okienko - Usługi Budowlane 5:3, Pormat – Libet 2:6, Vortumnus – Okienko 2:3, Pormat - Usługi Budowlane 3:8, Art.-Bud – Libet 0:5, Vortumnus - Usługi Budowlane 1:7, Pormat – Art.-Bud 6:5, Okienko – Libet 4:3, Art.-Bud - Usługi Budowlane 3:6, Pormat – Okienko 1:1, Vortumnus – Libet 5:4.

Po rozegraniu 15 zaciętych i stojących na wysokim poziomie spotkań okazało się, że zwycięzcą została drużyna Okienko Sławomira Grygi, II miejsce przypadło zespołowi Usług Budowlanych Mirosława Czochary, III Vortumnusowi Lisów, IV Libetowi Jerzego Hajduka, V Pormatowi Janusza Woźniaka, VI Art-Budowi.












Najlepszym bramkarzem Turnieju został Mateusz Furmanek (Okienko), królem strzelców Tobiasz Walczyk ( Libet ), który zdobył 11 bramek, a tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Paweł Gutkowski (Okienko). Zwycięzcy otrzymali z rąk wójta gminy Zenona Szury, zastępcy wójta Krzysztofa Zięby, przewodniczącego Rady Gminy Wiesława Hasiaka, radnego Adama Słowika i dyrektora Zespołu Szkół Stanisława Pawlusia puchary i dyplomy.






Składy drużyn:

Okienko: Mateusz Furmanek, Marek Zawisza, Bogdan Byczek, Bogdan Rąpała, Arkadiusz Janusz, Paweł Gutkowski, Kamil Hasiak.

Usługi Budowlane Mirosława Czochary: Mirosław Czochara, Marcin Czochara, Grzegorz Kędzior, Bartłomiej Krzysztofik, Grzegorz Piotrowski, Tomasz Gołębiowski.

Vortumnus: Wojciech Pisz, Tadeusz Kamiński, Mariusz Kozioł, Krzysztof Wielgosz, Piotr Czeluśniak, Marcin Warchoł, Mateusz Opałka, Dominik Wierzgacz, Konrad Janusz, Wojciech Górka, Przemysław Biernacki.

Libet: Mateusz Szynal, Dawid Walczyk, Łukasz Bienias, Artur Walczyk, Tomasz Zawisza, Piotr Śmietana, Tobiasz Walczyk, Mateusz KJankowicz, Artur Walczyk.

Pormat: Rafał Pierz, Daniel Marszałek, Adam Filipak, Bartosz Michalec, Janusz Woźniak.

Tadeusz Stygar, Andrzej Wszołek, Zdzisław Syzdek, Ronald Ryndak, Łukasz Furmanek, Kamil Juruś, Tobiasz Wszołek, Rafał Gazda, Krystian Gazda, Krzysztof Strugała.

EH
Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@
dnia 03.08.2010, 12:06 · Zgłoś
super fotki,a na jednej z nich jeden chlopak w szczegolnosci:*
Odpowiedz
0
@ Ejdzej238
dnia 01.01.2009, 18:05 · Zgłoś
Ludzie jak tak tutaj sobie czytam wasze [...], to aż mi się [...] chce jak po żołądkowej:). Musicie się pogodzić z tym, że poziom gry jest dopasowany do waszego wysoko rozwiniętego intelektu, a po tym co widzę tutaj, same słówka typu "[...]", i wyzwiska kierowane nawzajem do siebie. Miasto-Wieś, od zawsze to samo, ciągłe walki. Ludzie mamy XXI wiek, za 3 lata ma być "przepowiadany" koniec świata, a wy?:) "[...]"... he. Bóg powie "ty [...] idziesz [...]" :) Wszyscy jesteście jedną wielką społecznością [...], która na wzajem siebie nie akceptuje. Ciągłe stereotypy, wielkie grandy kibiców, które nie mają pojęcia o piłce nożnej ponieważ skupiają się tylko na tym jak sędzia gwiżdże i na tym czy kibice drugiej drużyny mają szalik który da się jakoś ukraść i spalić na ich widoku. Ludzie, "[...]" , nazywajcie sie jak chcecie, róbcie co chcecie.
Odpowiedz
0
@ Pyśka. ;d
dnia 29.12.2008, 20:38 · Zgłoś
haha. no widze że Mateusz ma powodzenie xd
Odpowiedz
0
@ peresssss
dnia 29.12.2008, 20:01 · Zgłoś
a kto chce ten nr.???
Odpowiedz
0
@ jaaa
dnia 29.12.2008, 16:32 · Zgłoś
Jaślak proponuję naukę czytania ze zrozumieniem - 6 drużyn!!!
Odpowiedz
0
@ be_kay
dnia 29.12.2008, 16:29 · Zgłoś
@jaslak
Widać, że w Jaśle nie znają znaków interpunkcyjnych. Smutne.
B)
Odpowiedz
0
@ jaslak
dnia 29.12.2008, 13:33 · Zgłoś
ludzie dajcie spokój zenada 4 druzyny na krzyz w ty hasiaki w roli gównej i reszta ... smiech na hali ludzie dajcie spokój same [...] :D
Odpowiedz
0
@ do :)
dnia 29.12.2008, 01:33 · Zgłoś
a no. :P można numer do niego? :D:D
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 28.12.2008, 21:31 · Zgłoś
na 4 zdjęciu bramkarz bardzo ładny :p;)
Odpowiedz
0
@ anonimek
dnia 26.12.2008, 12:50 · Zgłoś
Bardzo dobrze że nie ma edyty zapomniala o najlepszej druzynie ART-BUDZIE ani jedenj foty :(
Odpowiedz
0
@ kris***
dnia 26.12.2008, 12:05 · Zgłoś
Jasło to jedna wielka [...].90% to sami co im [...] wystaje,ale mieszkają w mieście.:D
Odpowiedz
0
@ do jkee
dnia 22.12.2008, 23:42 · Zgłoś
Ciekawy tok myślenia -a to naprawdę było od serca i bez żadnej ściemy.
Pozdrowienia dla Edyty H.
Odpowiedz
0
@ jkee
dnia 21.12.2008, 21:08 · Zgłoś
..[...] to stan umysłu, a nie miejsce zamieszkania... także w tym wypadku jedynym [...] okazał się "xxx" ;)
Odpowiedz
-1
@ grAcz
dnia 21.12.2008, 20:50 · Zgłoś
a moim zdaniem turniej byl na bardzo wysokim poziomie :D pzdr dla graczy :D B)
Odpowiedz
0
@ do [...] z jasła
dnia 21.12.2008, 17:24 · Zgłoś
hm [...] turniej ---a napisz co w tym wielkim jaśle macie jakie turnieje... Napewno kibic Czarnych wilka drużyna gra w 4lidze ale co widziałem tabele to was wszyscy w pupe jadą no ale w tej lidze jesteście od tego...:o Do okręgówki wielcy miastowicze
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 21.12.2008, 15:36 · Zgłoś
do jaslo --- sam jestes [...]!
Odpowiedz
0
@ ojciec tego wyzej
dnia 21.12.2008, 15:17 · Zgłoś
[...] to cię zrobił ;)
Odpowiedz
0
@ jaslo
dnia 21.12.2008, 00:33 · Zgłoś
wiesniacki turniej!!!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 20.12.2008, 22:45 · Zgłoś
Brawa należą się Edycie H. za zdjęcia i opis turnieju.Szkoda ,że niema Jej na żadnym zdjęciu.
Odpowiedz
1
@ jaśko
dnia 20.12.2008, 20:21 · Zgłoś
Super impreza.Gratulacje dla wszystkich drużyn a szczególnie dla Okienka (najlepszej firmy montującej okna i drzwi)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.