Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Świetny początek sezonu dla judoków UKS MOSIR JASŁO

3

W dniu 22 lutego odbył się Memoriał tragicznie zmarłego Pawła Pytlińskiego w Krakowie. Podopieczni trenera Michała Czarneckiego wystąpili w pięcioosobowym składzie, który wywalczył 4 medale -to bardzo dobry początek zaczynającego się sezonu sportowego.

I miejsce zdobyli : MARLENA GAJECKA, ADRIANA GAJECKA, PATRYK PIĄTEK, oraz brązowy medal zdobył KAMIL MIERZWA. Niestety nie powiodło się na tych zawodach GRZEGORZOWI ŻYTNIAKOWI , który nie przeszedł walk eliminacyjnych. GRATULACJE DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW !!!

Serdeczne podziękowania naszym sponsorom za wspieranie kariery naszych judoków.

Urząd Miasta Jasło, MOSiR JASŁO, POLONEA - producent wody, ZPOW PEKTOWIN – NATUREX Jasło, EKOMAX, Betoniarnia JARKOMET, TBS Jasło , SOLKJAS, Tarnopak Sp. Z o.o. Zakład Produkcji Opakowań F.H.U. DOB-SPAW - Dobosz Przemysław, SKAT- POL- Łukasz Kuzak, MGM - reklamy – Państwo Maria i Jerzy Kwaśny.

www.judomosir.pl

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kolega
dnia 26.02.2014, 19:57 · Zgłoś
Marlenka i Ada są dobre tak dalej
Odpowiedz
0
@ fan ka
dnia 24.02.2014, 16:11 · Zgłoś
a gdzie nasze nocusie?
Odpowiedz
2
@ siisi
dnia 24.02.2014, 16:32 · Zgłoś
one są z uks asw judo
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.