Świetny początek sezonu dla judoków UKS MOSIR JASŁO
W dniu 22 lutego odbył się Memoriał tragicznie zmarłego Pawła Pytlińskiego w Krakowie. Podopieczni trenera Michała Czarneckiego wystąpili w pięcioosobowym składzie, który wywalczył 4 medale -to bardzo dobry początek zaczynającego się sezonu sportowego.


I miejsce zdobyli : MARLENA GAJECKA, ADRIANA GAJECKA, PATRYK PIĄTEK, oraz brązowy medal zdobył KAMIL MIERZWA. Niestety nie powiodło się na tych zawodach GRZEGORZOWI ŻYTNIAKOWI , który nie przeszedł walk eliminacyjnych. GRATULACJE DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW !!!


Serdeczne podziękowania naszym sponsorom za wspieranie kariery naszych judoków.
Urząd Miasta Jasło, MOSiR JASŁO, POLONEA - producent wody, ZPOW PEKTOWIN – NATUREX Jasło, EKOMAX, Betoniarnia JARKOMET, TBS Jasło , SOLKJAS, Tarnopak Sp. Z o.o. Zakład Produkcji Opakowań F.H.U. DOB-SPAW - Dobosz Przemysław, SKAT- POL- Łukasz Kuzak, MGM - reklamy – Państwo Maria i Jerzy Kwaśny.
www.judomosir.pl
