Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Świętośpiewanie” w Suszcu. Kolejny sukces duetu wokalno- instrumentalnego z Jasielskiego Domu Kultury

11

Duet Karolina Polak (śpiew) i Maciej Ochwat (akordeon) zostali laureatami  Ogólnopolskiego Konkursu  Piosenki Świątecznej ”Świętośpiewanie”. Konkurs odbył się on-line w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu.

W kategorii zespołów wokalno - instrumentalnych szkół ponadpodstawowych I nagrodę przyznano duetowi z Jasielskiego Domu Kultury. Karolina i Maciej przygotowali na ten konkurs przepiękną starą kolędę „Najświętsza Panienka”. Ciekawostką i dodatkową trudnością  w konkursie było to, że wykonawcy nie mogli występować  z podkładem muzycznym, ale wyłącznie z towarzyszeniem instrumentów.

Tym bardziej cieszy fakt, że umiejętności naszych młodych muzyków zostały tak wysoko ocenione. Gratulujemy i podziwiamy ogromną pracę, którą włożyli w przygotowanie się do wszystkich konkursów kolędowych w tym sezonie artystycznym.

(JDK)

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ ciekawa
dnia 27.02.2021, 09:28 · Zgłoś
gdzie ten Szuszec leży, w jakim województwie
Odpowiedz
-4
@ ale
dnia 14.02.2021, 15:34 · Zgłoś
Ale wydarzenie, wow:-)
Odpowiedz
9
@ P.
dnia 12.02.2021, 11:01 · Zgłoś
Był okres Świat Bożego Narodzenia, było i "Świętośpiewanie". Nie ma o co bić piany. A młodym, zdolnym solistom i ich nauczycielom gratuluję sukcesu!
Odpowiedz
11
@ ed
dnia 10.02.2021, 23:12 · Zgłoś
brawo JDK i jego solisci. Brawo ich nauczyciele.
Odpowiedz
14
@ Jasło
dnia 10.02.2021, 12:51 · Zgłoś
Serdeczne Gratulacje, Brawo!
Odpowiedz
-6
@ Natural Born Leader
dnia 10.02.2021, 11:37 · Zgłoś
Dziwna ta jasielska kultura, albo skrajni lewacy, albo pieśni kościelne.
Michał Szpak nawet zgrabnie łączy koncerty w kościołach z lewactwem i kakofonią na swoich koncertach.
Odpowiedz
1
@ Antonio
dnia 14.02.2021, 09:44 · Zgłoś
Jacy skrajni lewacy ?
Natomiast pieśni kościelne usłyszysz wszędzie tam, gdzie odbywają się koncerty muzyki dawnej.
Odpowiedz
-3
@ Natural Born Leader
dnia 14.02.2021, 17:01 · Zgłoś
Michał Szpak, Rafał Kaminski i inni.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 15.02.2021, 10:28 · Zgłoś
No, tu się akurat nie zgodzę. Zwłaszcza co do bezmyślnego nadużywania określenia [...].
Odpowiedz
-2
@ Natural Born Leader
dnia 16.02.2021, 10:51 · Zgłoś
Trochę racja, [...] to takie trochę piętnujące.
Chodziło mi o bezmyślnego, bezrefleksyjnego wolnościowca, któremu wolnośc myli się ze swobodami obywatelskimi i walczy o zmianę rzeczywistości i rozwiązanie problemów, których nie potrafi poprawnie zdefiniować.
[...] z podobnymi przymiotnikami irytuje mnie tak samo mocno.
Odpowiedz
-11
@ Chyba
dnia 10.02.2021, 08:53 · Zgłoś
Same pastorałki i świętośpiewanie, w tym pisowskie miasto jest mocne:-)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.