Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sylwester 2014

21

Tradycyjnie już 31 grudnia na jasielskim Rynku przy dźwiękach muzyki odbędzie się pożegnanie starego i powitanie nowego roku. Oprawę muzyczną przygotował DJ M- Lukas, który będzie bawił uczestników ostatniej nocy w tym roku.

Impreza rozpocznie się o 22.00 i potrwa do godziny 1.00 O 23.55 wzniesiony zostanie toast noworoczny przez burmistrza Jasła, a na pół godziny przed zakończeniem zabawy (0.30), jak co roku rozstrzygnięty zostanie konkurs butelkowy, połączony z losowaniem nagród. Organizatorami wydarzenia są: Miasto Jasło oraz Jasielski Dom Kultury.

kp (JDK)

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ martin
dnia 26.12.2014, 18:53 · Zgłoś
masakra miasto i taki sylwester to wszystkie wsie bija jaslo na leb opamietajcie sie dzialacze jasla nie podwyszki wynagrodzenia burmiszcza nieroba tylko zrubcie cos dobrego dla ludzi a nie tak jak dni jasla co to bylo zenada
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 27.12.2014, 12:50 · Zgłoś
Przede wszystkim sfinansujcie kupno słowników ortograficznych, żeby oczy nie bolały przy czytaniu komentarzy.
Odpowiedz
-2
@ dziwny
dnia 23.12.2014, 08:40 · Zgłoś
Niema co winić Pabiana za tego sylwestra. Czernecki czy jak ci tam, byłeś NAJGORSZYM burmistrzem jakiego Jasło mogło wybrać... obyś miał takie święta jak ile wysoki jest dług Jasła!
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 22.12.2014, 12:33 · Zgłoś
-1
@ xx
dnia 22.12.2014, 12:17 · Zgłoś
wstyd!!!
Odpowiedz
4
@ do fabiana jaslanie
dnia 21.12.2014, 21:22 · Zgłoś
nie chcemy cie na rynku pij sobie z kolesiami za te 800 zł podwyzki.
Odpowiedz
0
@ kocica
dnia 21.12.2014, 21:52 · Zgłoś
Sylwestra ustalała poprzednia ekipa "przedstawicielu ludu" z Bożej łaski.
Odpowiedz
-2
@ Max Wiaderko
dnia 21.12.2014, 23:21 · Zgłoś
Dokładnie a że planowała podwyzkę w Związku Gmin Dorzecza Wisłoki to musiała gdzies przyciąć by teraz pan były burmistrz mógł dostać 4000 tysie podwyżki
Odpowiedz
-1
@ kroll
dnia 21.12.2014, 20:50 · Zgłoś
I znowo ten lukas

To juz w wies opanowala wszystko
Odpowiedz
3
@ jo
dnia 21.12.2014, 20:40 · Zgłoś
A zjeść dadzą co bo mnie nie stać na sylwestra, pić nie muszę.
Odpowiedz
5
@ kocica
dnia 21.12.2014, 20:23 · Zgłoś
Jakby zaproszono jakąś gwiazdę, to zaraz pojawiłoby się marudzenie :Ile to kosztowało? Kto chce, przyjdzie, przymusu nie ma.
Odpowiedz
8
@ Mag
dnia 21.12.2014, 19:52 · Zgłoś
A cóż to za konkurs butelkowy i na czym polega , bo nie wiem ? :-)
Odpowiedz
5
@ lol
dnia 21.12.2014, 19:56 · Zgłoś
kto więcej wypije... bo i tak 90% osób to zrobi, bez względu na to gdzie będzie spędzać Sylwestra i nikt nie będzie narzekał, że na rynku był tylko 3 godziny ;)
Odpowiedz
-3
@ kpina
dnia 21.12.2014, 19:33 · Zgłoś
jedna z atrakcji toast lesnego [...]ka.normalnie takie rzeczy tylko w jasle
Odpowiedz
-4
@ bb
dnia 21.12.2014, 19:27 · Zgłoś
masakra!!!
Odpowiedz
11
@ fgfgf
dnia 21.12.2014, 19:49 · Zgłoś
Czemu nie idziesz do lokalu. Wszędzie są jeszcze miejsca. Jak nie masz za co, weź się do roboty, a nie krytykować Sylwestra dla ubogich.
Odpowiedz
1
@ Max Wiaderko
dnia 21.12.2014, 23:19 · Zgłoś
Poprzedni burmistrz chyba czuł że nie wygra i zaplanował takiego a nie innego Sylwka
Odpowiedz
-5
@ hanys
dnia 21.12.2014, 23:25 · Zgłoś
A może Andrzej Czarnecki by zagrał na gitarze ? Paietam że to był wesoły Sylwester , usmiałem sie po pachy
Odpowiedz
0
@ Stach z Krympny
dnia 21.12.2014, 23:29 · Zgłoś
Cyja to wina że rumiany doł syckie dutki na strategię wina ? Reśta posła na wypłate na nowym stanowisku , no i nima imprezy na Sylwka .
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 21.12.2014, 23:40 · Zgłoś
PiS da pracę,
PiS da szkoły,
PiS da żarcia pełne stoły :-) :-) :-)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.