Szachowy Puchar Wójta Gminy Jasło
2
W dniu 28.11.2009 roku w Wolicy rozegrano szachowy turniej o Puchar Wójta Gminy Jasło. Uczestnicy wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych. Klasyfikację dla dorosłych wygrał Radosław Ziomber, przed Dariuszem Jaworskim i Ryszardem Gubernatem. Najlepszym juniorem turnieju okazał się Kamil Mierzwa, który wyprzedził Łukasza Myśliwca i Tomasza Myśliwca.
Organizatorem zawodów szachowych był Pan Krzysztof Myśliwiec, sołtys Wolicy.
Najlepsi zawodnicy turnieju zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Radosław Ziomber- zwycięzca w klasyfikacji seniorów

"e6"
Organizatorem zawodów szachowych był Pan Krzysztof Myśliwiec, sołtys Wolicy.
Najlepsi zawodnicy turnieju zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.


Kamil Mierzwa- zwycięzca w klasyfikacji juniorów



Radosław Ziomber- zwycięzca w klasyfikacji seniorów

Tomasz Myśliwiec


Ryszard Gubernat


Łukasz Nowosielski


Łukasz Myśliwiec


Jerzy Łaba


Dariusz Jaworski


Krzysztof Myśliwiec- organizator turnieju i zawodnik (4 miejsce)
"e6"
