Strona główna

Szczęśliwy finał poszukiwań

18
Napisany dnia: 23.01.2017, 09:44 , Tagi: Brak

W niedzielę kilkunastu policjantów wraz z psem tropiącym oraz strażaków ochotniczych straży pożarnych z Trzcinicy i Osobnicy prowadziło poszukiwania za 20-letnim mężczyzną, który zaginął na terenie miejscowości Trzcinica. Po kilkugodzinnej akcji zaginiony został odnaleziony. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Fot: archiwum

Wczoraj po północy dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Trzcinicy, że na jego posesji leży nietrzeźwy mężczyzna i nie można nawiązać z nim kontaktu. Policjanci niezwłocznie udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali będącego w stanie upojenia alkoholowego 23-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego. Jak ustalili, mężczyzna był członkiem brygady, montującej panele solarne na terenie Jasła. Funkcjonariusze odwieźli mężczyznę do miejsca zakwaterowania i przekazali pod opiekę kierownikowi brygady.

Fot: Facebook OSP KSRG Osobnica

Policjanci w rozmowie ze zgłaszającym ustalili także, że z 23-latkiem był drugi mężczyzna, który oddalił się przed przybyciem patrolu, by jak twierdził, wezwać pomoc. Okazało się jednak, że mężczyzna ten nie dotarł do miejsca pobytu nie wrócił też na miejsce interwencji.

Policjanci byli pewni tego, że drugi mężczyzna, 20-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, nie zna terenu, może też być pod wpływem alkoholu, a panujące warunki pogodowe, szczególnie niska temperatura mogą zagrażać jego życiu. Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem mężczyzny i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań.

Fot: Facebook OSP KSRG Osobnica

Do akcji zaangażowani byli policjanci z jasielskiej komendy oraz podległych posterunków. Wsparcia udzielili także strażacy z ochotniczych straży pożarnych w Trzcinicy i Osobnicy. Do poszukiwań wykorzystano również psa tropiącego z Komendy Powiatowej Policji z Jaśle.

Po około 6 godzinach mężczyzna został odnaleziony przez policjantów w Jaśle na ulicy 3-Maja w rejonie stacji paliw. Był zziębnięty i przemoczony, nie pamiętał w jaki sposób dotarł do Jasła. Policjanci udzielili mu niezbędnej pomocy i przewieźli do jasielskiej komendy. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie pół promila alkoholu. Został przekazany pod opiekę kierownikowi brygady.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ qq
dnia 23.01.2017, 09:57
Ocena
komentarza:
32
Sie chłopaki bawią.
@ lp
dnia 23.01.2017, 10:21
Ocena
komentarza:
22
no i można się bawić?
@ xx
dnia 23.01.2017, 14:28
Ocena
komentarza:
17
to niezłe solary muszą montować, że aż tak grzeją. Będzie pewnie premia od kierownika! :)
@ imprezowicz
dnia 23.01.2017, 18:26
Ocena
komentarza:
2
melanż go poniósł
@ SOLAR
dnia 23.01.2017, 09:59
Ocena
komentarza:
21
Myśle ze glikolu ze solarów nie pili?
@ xx
dnia 23.01.2017, 14:28
Ocena
komentarza:
13
chyba pili, dlatego nie zamarzli bo to jest do -35 :D
@ on
dnia 23.01.2017, 10:11
Ocena
komentarza:
7
zimno to trzeba sie czyms grzac
@ Jo
dnia 23.01.2017, 10:21
Ocena
komentarza:
26
Widać że chłopaki nie tutejsze .
Nie tak dawno była opisana baba,
złapali ją na majscowej,miała przeszło
3 promile i pomykała sobie jeszcze samochodem.
A wy chłopaki 0,5 promila,i nie pamięta w jaki sposób
dotarł do Jasła? WSTYD mi za was!!!
@ bbbb
dnia 23.01.2017, 10:29
Ocena
komentarza:
-6
wszystko na obcych jak w gminie osiek jasielski , chodzili po terenie a ze zima to burakow nie ukradli , marchwi na polach tak jak tam oczerniaja ludzi a nic nie uprawiaja ,
@ Warez
dnia 23.01.2017, 11:11
Ocena
komentarza:
8
Dlaczego nie skierowali ich na izbę wytrzeźwień? Kto zapłaci za akcję? Podatnicy?
@ łodyniec
dnia 23.01.2017, 11:50
Ocena
komentarza:
8
Nikt milicji nie kazał szukać typa. Zaginienie zgłoszone może być po ilu godzinach zanim ruszą?
Sami sobie zrobili tą akcję,więc nikt płacił nie będzie ,bo są na służbie ,mają płacone wypłaty jak każdy inny co miesiąc.Do ich zadania należy pomagać ,więc to zrobili,tzn chcieli ,ale i bez nich by się obeszło.Chłopaka suszyło to szedł po browara na stację :D

łohohohohohhohohohohohohohohohhohohohohoh
@ Warez
dnia 23.01.2017, 11:59
Ocena
komentarza:
-9
cyt. "...oraz strażaków ochotniczych straży pożarnych z Trzcinicy i Osobnicy" - nie wierzę, że OSP nie weźmie kasy za akcję. Oczywiście plus dodatkowy ORDER na popijawie zwanej Festynem wiejskim za szczególne zasługi... - no przecie znaleźli Pijusa Drugiego
@ dadada
dnia 23.01.2017, 11:39
Ocena
komentarza:
-1
to na pewno pies herc znalazł heheheeheheheheheeh
@ a
dnia 23.01.2017, 12:01
Ocena
komentarza:
9
a to w jasle zadnej baby niema co by chlopa pod pierzyne przygarnela i ogrzala
@ 50+
dnia 23.01.2017, 13:05
Ocena
komentarza:
9
Policjanci i strażacy jednak nie mieli dwóch kołysek i nie mogli ululać do snu dwóch naprutych bałwanów. Nie było wiec ani kołysanki ani bajki na dobranoc. Za to postawione na równe nogi było co najmniej 50 osób i za taki numer naprutym jak świnia bałwankom należy się po 50 batów na gołą d.
@ paw
dnia 23.01.2017, 20:11
Ocena
komentarza:
4
0,5?To jakas lebioda!
@ Gregor
dnia 23.01.2017, 20:53
Ocena
komentarza:
0
Coś ktoś chyba niedosłyszał, przecież w większości państw można pojazd prowadzić do 0,5‰
@ ciekawy
dnia 24.01.2017, 07:43
Ocena
komentarza:
1
to tylko kierownik był trzeżwy i wszyscy byli pod jego opieką ???//
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Od stu lat pomagają potrzebującymi

  W Jasielskim Domu Kultury odbył się jubileusz z okazji 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża. Była to okazja do podziękowań dla zasłużonych działaczy Okręgu Rejonowego PCK w Jaśle, wręczenia odznaczeń zasłużonym honorowym dawcom krwi oraz medali i aktów nadania za wsparcie oraz aktywną działalność na rzecz najstarszej organizacji humanitarnej.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105