Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sześć medali dla jasielskich karateków

1
Złoty i srebrny oraz cztery brązowe medale zdobyli zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate w Mistrzostwach Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin, które odbyły się w Łańcucie 7 marca br.




W mistrzostwach brało udział 160 zawodników z 38 klubów reprezentujących trzy województwa: małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie. W konkurencji kumite, w kategorii juniorów do70 kg złoty medal zdobył Dariusz Zdybski oraz brązowe: Rafał Knapik do 65 kg, Adrian Kaczmarczyk  do 70 kg i Justyna Zborowska do 55 kg. Srebro w konkurencji kata, w kategorii juniorek zdobyła Justyna Zborowska, a w grupie seniorek brązowy medal wywalczyła Aleksandra Zając.

Jasielski Klub Karate, kierowany przez sensei Tadeusza Krygowskiego okazał się najlepszy spośród wszystkich klubów Podkarpacia.


(omega)


Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ martines
dnia 13.03.2009, 20:54 · Zgłoś
a ja nie jestem karateką, ale wiem na pewno, że ten sukces to również zasługa i to duża sensei Grzegorza GRATULACJE!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.