Sześć medali dla jasielskich karateków
1
Złoty i srebrny oraz cztery brązowe medale zdobyli zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate w Mistrzostwach Makroregionu Południowego w Karate Kyokushin, które odbyły się w Łańcucie 7 marca br.


W mistrzostwach brało udział 160 zawodników z 38 klubów reprezentujących trzy województwa: małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie. W konkurencji kumite, w kategorii juniorów do70 kg złoty medal zdobył Dariusz Zdybski oraz brązowe: Rafał Knapik do 65 kg, Adrian Kaczmarczyk do 70 kg i Justyna Zborowska do 55 kg. Srebro w konkurencji kata, w kategorii juniorek zdobyła Justyna Zborowska, a w grupie seniorek brązowy medal wywalczyła Aleksandra Zając.
Jasielski Klub Karate, kierowany przez sensei Tadeusza Krygowskiego okazał się najlepszy spośród wszystkich klubów Podkarpacia.
(omega)
W mistrzostwach brało udział 160 zawodników z 38 klubów reprezentujących trzy województwa: małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie. W konkurencji kumite, w kategorii juniorów do70 kg złoty medal zdobył Dariusz Zdybski oraz brązowe: Rafał Knapik do 65 kg, Adrian Kaczmarczyk do 70 kg i Justyna Zborowska do 55 kg. Srebro w konkurencji kata, w kategorii juniorek zdobyła Justyna Zborowska, a w grupie seniorek brązowy medal wywalczyła Aleksandra Zając.
Jasielski Klub Karate, kierowany przez sensei Tadeusza Krygowskiego okazał się najlepszy spośród wszystkich klubów Podkarpacia.
(omega)
