Strona główna

Szkoła Mistrzostwa Sportowego od września w Jaśle

Napisany dnia: 11.03.2019, 07:30 , Tagi: Brak

Od nowego roku szkolnego 2019/2020 w Jaśle rozpocznie działalność pierwsza w mieście 
i powiecie jasielskim Szkoła Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna.

SMS powstanie na terenie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle przy ul. Szkolnej 38 dzięki czemu uczniowie będą mieli dostęp nie tylko do doskonale wyszkolonej i doświadczonej kadry nauczycielskiej ale także dzięki dobrej lokalizacji także do obiektów sportowych w tym boiska ze sztuczną nawierzchnią typu Orlik oraz obiektów MOSiR (stadion, hala, siłownia, basen).

Dzięki zróżnicowanej ofercie dydaktyczno - sportowej dla uczniów SMS nie zabraknie ciekawych zajęć pozalekcyjnych w tym m.in obozów sportowych, spotkań ze znanymi sportowcami, rozwijania zainteresowań w kołach naukowych a także kursu I pomocy.
 
Wyjątkowym atutem SMS jest prowadzenie zajęć sportowych w godzinach przedpołudniowych co pozwala rozwijać zainteresowania uczniów według własnych preferencji po zajęciach.
 
Pierwsza w Jaśle SMS zaprasza w swoje szeregi wszystkich chłopców i dziewczęta z roczników,  które w roku szkolnym 2019/2020 będą uczęszczać do klas IV-VIII oraz oprócz nauki chcą rozwijać swoje zdolności w zakresie piłki nożnej.
 
SMS oferuje naukę w bardzo dobrze wyposażonej Szkole, doskonałą bazę szkoleniową, wykwalifikowaną kadrę trenerską a także możliwość doskonalenia swoich zdolności piłkarskich już od najmłodszych lat.
 
Dla uczniów SMS kadra trenerska przygotowała specjalny plan treningowy z wykorzystaniem nowoczesnych technik a także najnowocześniejszego sprzętu. Dla wszystkich uczniów oferujemy możliwość skorzystania z ciepłych posiłków, kompletny sprzęt sportowy, udział w ogólnopolskich turniejach piłkarskich.
 
Nie czekaj, wybierz SMS już dziś!
 
Spotkanie informacyjne 12.03.2019 r. o godzinie 17:00 w Auli Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle przy ul. Szkolnej 38.

Odwiedź stronę szkoły i dowiedz się więcej > smsjaslo.pl

Artykuł sponsorowany

 • Kuba Procanin znów staje do walki z rakiem

   

  Tego chłopaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Kuba Procanin, zaledwie dwa tygodnie temu wraz z kolegami z drużyny cieszył się z awansu do II ligi. Teraz siatkarza z Jasła czeka kolejna trudna walka, w której rywalem jest nowotwór.

 • Grzegorz Schetyna był w Jaśle

  Do Jasła przyjechał szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, a wraz z nim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz posłowie Joanna Frydrych i Zdzisław Gawlik. Politycy spotkali się ze strażakami, którzy przez całą noc zabezpieczali domy jaślan przed podtopieniami...

 • Mateusz Mijal i jego nowy singiel

  "Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105