Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Szlachetnie i odświętnie

1

Burmistrz Miasta Jasła, Proboszcz Parafii p.w. Św. Stanisława BM oraz Dyrektor Jasielskiego Domu Kultury zapraszają na koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II i księdza Jerzego Popiełuszki. Utwory Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu znanej klawesynistki Elżbiety Stefańskiej oraz Tomasza Potaczka grającego na flecie traverso będzie można usłyszeć w najbliższą niedzielę, 20 października w kościele pw. Świętego Stanisława BM o godzinie. 19.00.

 

Artystom towarzyszyć będzie Zespół Instrumentów Historycznych Risonanza w składzie: Anna Śliwa, Maciej Wulw – skrzypce barokowe oraz Elżbieta Górka – altówka barokowa i Konrad Górka - wiolonczela barokowa.

- Repertuar został wybrany nieprzypadkowo – ma uczcić pamięć Jana Pawła II, jednak bez bezpośrednich odniesień religijnych. Będą to kompozycje o zróżnicowanej obsadzie – sonaty i koncerty, w tym znany V Koncert Branderburski – mówi Helena Gołębiowska, wicedyrektor Jasielskiego Domu Kultury.

kp (JDK)

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
-3
@ jasiu
dnia 16.10.2013, 16:52 · Zgłoś
Dziękuję,nie skorzystam
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.