Szóstka 2002 II w Dębicy
15. 01.2011 drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej DAP DĘBICA CUP 2011.
Zawodnicy „SZÓSTKI” zajęli II miejsce.

Skład UKS 6 Jasło: Lepucki Łukasz, Szydło Karol, Igielski Kacper, Bałon Jakub, Czech Szymon, Dziadosz Szymon, Baran Arkadiusz, Stasz Bartosz, Rakoczy Michał, Ulaszek Patryk
Najlepszym zawodnikiem UKS 6 Jasło został: Baran Arkadiusz
Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został zawodnik UKS 6 Jasło: Rakoczy Michał
Klasyfikacja końcowa:
1. DAP Dębica
2. UKS 6 Jasło
3. Ziomki I Rzeszów
4. Resovia Rzeszów
5. Igloopol Dębica
6. Soccer Ropczyce
7. Beniaminek Krosno
8. Glinik Gorlice
9. Kolbuszowianka
10. TAP Tarnów
11. Orzełek Przeworsk
12. Ziomki II Rzeszów
Zawodnicy „Szóstki” zagrali bardzo dobry turniej, czego konsekwencją jest wysokie miejsce naszych młodych zawodników.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników oraz dla trenera Artura Tomaszewskiego.
UKS 6 Jasło
